Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer specjalny 1/2009 - Przeciek nr I

Polecane posty

Jeśli wszystkie informacje jakie podał nam Ghost są prawdziwe, to wiemy że:

1.Gra wyszła niedawno,

2.Nasa pod jakimś względem pomagało przy produkcji tej gry i ma coś z nią wspólnego. Może dawali jakieś licencje i pewnie to jakaś gra o kosmosie.

Opierałem się o to co napisał Ghost, a nie wszystkie te informacje mogą być prawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te cyferki to jest uklad klawiatury po przelozeniu na literki wychodzi cos takiego "gra ktora pojawi sie na krazku numeru specjalnego cdaction to tytul leprzy produkcji, ktorego pewien wklad, choc nie wielki, miala amerykanska agencja kosmiczna ktora znamy jsko nasa"

Tutaj macie odpowiedź na ten etap przecieku. Jeszcze nie wiadomo jaka gra będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ghost powiedział czy Hitman czy szit od nasy byśmy nie musieli zgadywać, Cormac jesteś na forum napisz coś!!!

Nasa nie pomagała przy tworzeniu Space Siege.

Szkoda, mogłaby. Wtedy być może gra byłaby lepsza ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman: Codemane 47 już w cda był, podobnie jak druga część z podtytułem Silent Assasin. Tak więc logiczne jest, że będzie to albo Hitman: Contracks albo blood money, nie wiem czy kontrakty już były w cda czy nie, ale chyba tak, a Ghost mówił że gra jest dosyć nowa, więc raczej będzie to krwawa forsa :P Natomiast ja nigdy hitmana nie lubiłem, więc czekam na następne przecieki :P (Może będzie gra która mnie zadowoli?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...