Jump to content
Sign in to follow this  
Ghost

Przecieki do CD-Action numer specjalny 1/2009 - Przeciek nr I

Recommended Posts

Nie no teraz to ty poprostu troche przesadziłeś, co ja dr.hab.matematyki jestem?

Jeśli ktoś potrafi liczyć do 10, to bez problemu rozwiąże ten przeciek. Więcej umiejętności on nie wymaga.

Nawet nie będę próbował. Kompletnie NIC mi do głowy nie przychodzi.. nie znam się na matematycznych ciągach liczbowych i innych tego typu fantazjach :P

Jak to wkleiłem do word'a to podkreśliło tylko 2-1 i ciąg 3-5 3-9 3-5 3-6 3-7 2-9 3-10 3-4 1-1 3-6 3-10 3 a reszta normalnie.

Wg. teorii Tofika 1 gra musiała by mieć cholernie długi tytuł, mloże Penny Arcade Adventure (...)

Kod jest wprost przed tobą. Nie trzeba bawić się w żadne ciągi, przeliczanie, działania arytmetyczne.

Wystarczy umieć liczyć.

Raczej to nie będzie od razu tytuł.

Podobno każdy kto umie liczyć do 10 to rozwiąże. Ale co z tym trzeba zrobić? Odjąć, dodać, podzielić, pomnożyć?

Ilu było gości w The Club???

Może chodzi o tę gre.Lub o jakąś strategie.

te cyferki to jest uklad klawiatury po przelozeniu na literki wychodzi cos takiego "gra ktora pojawi sie na krazku numeru specjalnego cdaction to tytul leprzy produkcji, ktorego pewien wklad, choc nie wielki, miala amerykanska agencja kosmiczna ktora znamy jsko nasa"

a jaki udźwig ma ten serwer bo mnie wyrzuciło i ciągle errory wyskakiwały;D a co do tego ciągu to tak myślałem, aż się cały spociłem i nic nie wymyśliłem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...