Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sniper_in_Crysis

Wheelman, gra się zacina

Polecane posty

jest problem, kupiłem grę z myślą o rozrywce na weekned, a tu ci suprajs... Walczę z nią od piątku i nic..

Najnowsze stery do grafiki, DX, BIOS, XP SP3, FRAMEWORK 3.5, Visual C++, Java, K-Lite Codec, konfig kompa poniżej, nie wiem co jest grane, ale po uruchomieniu pierwszy ekran z napisem Havok i o wszelkie prawa zastrzezone, ten ekran wprowadzajacy - SIĘ STRASZNIE TNIE, zacina się i mam chyba z 1fps...

Po 15 min zacinania, jest filmik, który też się zacina, nie działa ESC i nie można anulować, więc rezygnuje bo bez sensu czekać tyle czasu... jak po prawie godzinie czekania bez rezultatu nawet nie pokazało się menu główne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem, po kilkunastu sekundach super płynnej gry załącza sie filmik na silniku gry i wtedy zaczyna makabrycznie haczyć (1-2 fps), po zrobieniu alt+tab i ponownym alt+tab (by wrócić do gry) wszystko znow jest płynne aż do następnego filmiku (jakis wyskok, przebicie sie przez blokade itp.)

Vista, radeonik 3850, nowe stary, nowy DX, najstarszy core duo (1.86) 2 giga ramu G.skilla, dużo pamięci podręcznej

Ja mam inny problem, po kilkunastu sekundach super płynnej gry załącza sie filmik na silniku gry i wtedy zaczyna makabrycznie haczyć (1-2 fps), po zrobieniu alt+tab i ponownym alt+tab (by wrócić do gry) wszystko znow jest płynne aż do następnego filmiku (jakis wyskok, przebicie sie przez blokade itp.)

Vista, radeonik 3850, nowe stary, nowy DX, najstarszy core duo (1.86) 2 giga ramu G.skilla, dużo pamięci podręcznej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...