Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vimes

Call of Duty 2 problem z wejściem na server

Polecane posty

Mam oryginalną grę, prawie cały czas gram na swoich klanowych serwerach. Już jakiś czas temu pojawił się taki problem: nie mogę wejść na serwer. Problem robią 3 (wszystkie klanowe). Normalnie mam je w ulubionych, ale wtedy, kiedy nie mogę na nie wejść po prostu mi z listy znikają (jest ich IP, ale nie ma nazwy), nie mogę się również podłączyć przez /connect xxx, bo można czekać na połączenie całe wieki, żaden komunikat nie wyskoczy. Co ciekawe, inne osoby z klanu grają wtedy na tych serwerach, w ich statusie na xfire pisze: "Oczekiwanie na odpowiedź serwera...". Żadnych statystyk, puste pole. Przez "join" na stronie xfire nie wejdę, bezskutecznie czekam na połączenie.

W czym tkwi problem? Te serwery mam nieaktywne czasem dzień, czasem dwa, raz musiałem czekać nawet tydzień!!! Wkurza mnie ta sytuacja bo za serwer płace trochę kasy, a nie mogę grać :wallbash: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyłączony?

Serwer jest aktywny na 100% - na stronie xfire widzę ile jest osób, ktoś jest zawsze, piszę do kolegi z klanu, z pytaniem czy on może wejść na serwer i on mi pisze, że gra normalnie, serwer jest pełen. Coś musi być u mnie źle ustawione, tylko co?

Dziś włączyłem komputer i gram bez przeszkód, ale nie chce żeby się ten problem powtarzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 1.0, mam wrażenia, że wersji serwera nie da się zmienić ot, tak, z godziny na godzinę, napisałem, że gram 90% czasu na tych serwerach, po prostu czasem się coś zmienia i uniemożliwia mi wejście na serwer, tylko co to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...