Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolus1

Gry na sprzedarz

Polecane posty

Mam zamiar pozbyć się kilku gier z mojej kolekcji takich jak Gothic 3, Just Cause i Newerwinter Night: Kolekcje Wszech Czasów.

Gothic 3 - Edycja premierowa, pudełko trochę zniszczone (było na dnie pudła w trakcie przeprowadzki...), a płytka niestety trochę zarysowana (brat pożyczał koledze, a kolega był niestety mało odpowiedzialny...), ale działa normalnie. Dodatkowo posiadam pełny poradnik, który był tylko w Edycji Kolekcjonerskiej (później w Platynowej Kolekcji, ale w zwykłej premierówce go nie było :smile:). Instrukcja i poradnik są kolorowe, niezniszczone. 2 płyty "Making-Of". Mapa niestety się zgubiła w trakcie wcześniej wspomnianej przeprowadzki :dry:

Just Cause - SuperSeller, grę dostałem gratis do jakiejś kupionej na allegro. Instalowałem raz i gra nie przypadła mi do gustu. Pudełko jest całe (nie licząc malutkiego zagięcia na rogu), płyta nie porysowana, druga płyta z poradnikiem i patchem też bez rysek. W zestawie jest jeszcze czarno-biała instrukcja.

NWN: Kolekcje Wszech Czasów - Teoretycznie nieużywane, instalowałem jedynkę i szczerze mówiąc gra mnie do siebie nie przekonała i się nie spodobała. Wszystkie płyty z grami i dodatkami są niemal jak nowe (połowa nawet nie była w napędzie). Koszulka nie używana, brelok cały, artbooki czyste i niepogięte, teoretycznie nówka.

Zainteresowanych prosiłbym o kontakt na:

1. e-mail: wolus11@wp.pl

2. gadu-gadu: 10514770

3. xfire: wolus11.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...