Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

opti

Kupię/przyjmę pocztówki

Polecane posty

Witam, od dłuższego czasu kolekcjonuje pocztówki, interesują mnie pocztówki zagraniczne. Jak macie na stanie jakieś, to chętnie przyjmę/kupię. Zainteresowanych zapraszam na

GG:: 3765356

Xfire:: khedron23

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam masę starych rosyjskich, zainteresowany? :P

ja mam tez pelno pocztowek z : Chin, Wietnamu, Afryki, Filipin, Indii- moj dziadek kiedys plywal w Polskich Liniach Oceanicznych i przywiozl tego ze soba tony. Teraz pewnie gdziesz w piwnicy leza, musze poszukac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wakacje, wielu z Was powyjechało... także prośba - pocztówki. Także te które u was leżą po kątach i piwnicach. Ciągle je zbieram, dlatego postanawiam odświeżyć temat. Aha, mała uwaga: pocztówki tylko spoza Europy - wyjątki to Irlandia oraz Islandia... Tak więc jak ktoś ma naprawdę niepotrzebnego chętnie przyjmę/kupię. Kontakt macie parę postów wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat.

Idą wakacje, zbliża się czas wypoczynków i urlopów... Jeśli ktoś jedzie w jakieś ciekawe miejsce na wakacje, to bardzo proszę o kupno dla mnie paru pocztówek. Jeżeli w domu macie jakieś stare, niepotrzebne zbiory, to także prosiłbym o kontakt, najlepiej przez PW lub gg - 3765356

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem dwie pocztówki z Monaco. Jedna przedstawia zamek książęcy, druga panoramę miasta. Są ok. dwa razy większe od zwykłych pocztówek. I tak sobie myślę, że... jednak Ci ich nie sprzedam :]. Ale za to mogę oddać. Niestety, 8 lat walały mi się po pokoju. Są nieco pożółkłe (leciutko) i mają pozaginane rogi. Trochę wstyd by było coś takiego sprzedawać, jednakże, jak już wspomniałem, zawsze mogę oddać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...