Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

b3rt

Rozwiązany: World of Warcraft - szukam addona

Polecane posty

Nie znalazłem podobnego pytania (że o odpowiedzi nie wspomnę) więc pytam:

Mianowicie przeglądając screeny i filmiki z WoW'a zauważyłem na pewnym screenie coś ciekawego. Mianowicie gość miał na górze ekranu pasek, na którym miał różne informację dotyczące gry, m.in. aktualną godzinę (ze świata rzeczywistego oczywiście), latency, czas od włączenia gry, liczba osób na serwie itd. Reszta interfejsu byłą nie zmieniona, tylko ten fajny pasek był na ekranie. Zakładam że to jakiś addon, ale nie mogłem na żadnej stronie znaleźć nic podobnego. Jeśli ktoś wie o co chodzi to czy mógłbym prosić o linka do tego addona, bo bardzo by mi się przydał.

PS. Tego screena nie mogę znaleźć, więc suchy opis musi wam wystarczyć. Niemniej jednak jak znajdę ten zrzut to zaraz go dorzucę.

EDIT:

Mam. To było coś w tym rodzaju:

http://img45.imageshack.us/img45/6488/wow2...21243309mi3.jpg

Tyle że całe info nie było na dwóch paskach, tylko na jednym (górnym) a cała reszta była nienaruszona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam do szukania addonów program WowMatrix. Jest dość przejrzysty i ma naprawdę dużą bazę danych, z krótkimi opisami addonów. Dodatkowo wyszukuję aktualizacje do zainstalowanych addonów.

Dzięki, program naprawdę dobry, a jeśli chodzi o Titan Panel to też używam ów addonu i stwierdzam, iż jest dobry i przydatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...