Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Hej Hut,

całkiem niedawno, w nr 09/2012 mogłem ze sporym zaskoczeniem (uczucie w stylu: "cholera, faktycznie!") przeczytać Twój artykuł "Błogosławieni niech będą...łysi", a tu proszę - pojawia się trailer "Metal Gear Solid: Ground Zeroes". Produkcji z jednej strony zaprzeczającej Twoim słowom o wschodnim rynku, gdzie teoretycznie powinniśmy się spodziewać młodszych bohaterów, ale jednak najważniejsze - przepowiedziałeś bohatera z siwą brodą. Naprawdę sądzisz, że czeka nas trend na herosów z wnukami i laskami (dębowymi) pod ręką?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Póki co Hut przestał udzielać się w tym temacie ze względu na dużą ilość innych zajęć i obowiązków, więc szybko możesz nie doczekać tej odpowiedzi. Zresztą przewiń sobie na pierwszą stronę - tam jest oficjalny komunikat, informujący jak na razie sprawa wygląda.

Sam nad tym ubolewam, bo też mam kilka pytań, które chciałbym zadać Hutowi, jak żadnemu innemu redaktorowi wink_prosty.gif

Jednakowoż czekamy na wznowienie forumowej aktywności pana redaktora tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne po całym dniu na pga nie będziesz miał sił tu zaglądać ale zawsze mogę mieć nadzieję wink_prosty.gif

Prośba i pytanko w jednym. Czy jest możliwość aby nagrody (koszulki i smycze) jutro oraz w przyszłości nie były "rzucankami", ponieważ ludzie w takich sytuacjach potrafią być straszni. Na początku, gdy wszyscy siedzieli naprawdę było miło. Niestety od momentu rzucania pierwszych nagród ludzie rzucili się jak na mięso w czaszach prlu. Z miejsc siedzących nie było nic widać a stojąc przy, *ekhm* ludziach modliłem się, żeby nic nie poleciało w moją stroną aby nie dostać łapami po główce. Strasznie mnie zdenerwowało gdy koleś wyrwał młodej dziewczynce koszulkę z rąk i uciekł.

Pomijając tłum pod sceną, naprawdę udane przedstawienie. Byliście najlepsi na tegorocznych targa. Hut świetnie prowadzisz takie wydarzenia. Mam nadzieje, ze za rok również uda się zorganizować cos podobnego.

PS.

Słaby masz tablet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Podłączam się do pytania i zgadzam się z free w 100 procentach. To nie pierwsze PGA, na którym ludzie biją się i taranują aby zdobyć jakąś smycz.

Obawiam się, że nie za bardzo mamy pomysł na inna formułę oddania kilku kartonów "stuffu". "Rzucanki" są częścią tego typu imprez od zarania dziejów. Generalnie jednak mamy ambicję za rok całkowicie odmienić scenę PGA - o ile impreza się odbędzie i zostaniemy na nią zaproszeni.

Hej Hut,

całkiem niedawno, w nr 09/2012 mogłem ze sporym zaskoczeniem (uczucie w stylu: "cholera, faktycznie!") przeczytać Twój artykuł "Błogosławieni niech będą...łysi"... Naprawdę sądzisz, że czeka nas trend na herosów z wnukami i laskami (dębowymi) pod ręką?

Tekst był napisany żartobliwie, ale jak w każdym żarcie, jest w nim trochę "prawdy". Moim zdaniem dojrzewanie gier jest nieuniknione - a częścią tego procesu będą bohaterowie innego rodzaju niż zahartowani młodzieniaszkowie.

Witam,

napisałem tu: http://forum.cdactio...80#entry2802530 posta związanego z obecnością Cd-action na portalach społecznościowych. Polecono mi zgłosić się do Huta.

Więc co on na to Hut? smile_prosty.gif

Pozdrawiam

Tak się jakoś porobiło, że wiele rzeczy internetowych - w tym obecność na portalach społecznościowych - jest na mojej głowie, i to poza standardowymi obowiązkami. Do G+ jeszcze nie dotarłem, ale pewnie prędzej czy później trzeba będzie.

PS.

Słaby masz tablet.

Tablet się obraził :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i od razu mam pytanie odnośnie twojej recenzji nowego PES-a. Wspomniałeś o źle odgwizdywanych spalonych.

Sprecyzuj czy chodzi o te rzeczywiście fatalne gwizdanie przy rzutach z auta na spalonego czy coś innego.

A i jeszcze co do ostatniego zdania: ja naprawdę wolę obejrzeć Gran Derbi niż polską ligę, tyle tylko że bardziej odpowiada mi bardziej zręcznościowy model w PES-ie niż FIFA.smile_prosty2.gif Ale to chyba jest to co pisałeś o przyzwyczajeniu do "swojej" gry piłkarskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się niedawno, że byłeś/jesteś raperem, w związku z tym mam do cb pytanie odnośnie polskiej sceny Hip-Hopowej, jakich raperów czy też składy uważasz za najlepsze na obecnej scenie w PL, co sądzisz o takim rapie ulicznym typu Peja, JP Firma, Hemp Gru i jaki masz stosunek do TEDE, Wikipedia podaje, że SICK! miałeś beef ze Wzgórzem ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z branży typowo muzycznej.

Czy istnieje szansa na to, że powstanie (kolejna już tongue_prosty.gif) reedycja albumu "Zmysłów 5"?

Szczerze powiedziawszy to o ile "Oddycham Smogiem" można jeszcze spokojnie złapać, to niestety z Twoja starszą płytą jest taki problem, że jej ceny w różnorakich serwisach aukcyjnych są naprawdę wygórowane, (wręcz horendalne jak na moją kieszeń)

co skutecznie zniechęca mnie do jej zakupu (a chciałbym jednak ją mieć w kolekcji, bo jest dla mnie niekwestionowanym klasykiem naszej rodzimej sceny).

Myślę, że oprócz mnie znalazło by się jeszcze co najmniej kilkadziesiąt osób, chętnych zakupu. Jeżeli mógłbyś jakoś się ustosunkować do tego pytania, byłbym zobowiązany ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich miłośnikow hip hopu.znalazłem się TU w konkretnym celu a mianowicie szukam rzetelnych,postronnych,szczerych opinii w bardzo dla mnie ważnej sprawie. w naszym domu od zawsze rozbrzmiewał hip hop, teraz ja wraz z małżonką sluchamy już trochę mniej, ale nasze dzieci są na bierząco w temacie. najstarsza córka 19sto letnia Maja złapała taką zajawkę na ten nurt muzyczny, że zaczeła sama coś tam sobie tworzyć.rezultat w moim odczuciu nie był zbyt powalający, a może to było niezłe tylko ja jestem z innej epoki.moje spojrzenie na jej twórczość zmieniło się diametralnie po wysłuchaniu jej najnowszego kawałka...poprostu byłem w szoku, rewelacja...ale gdy emocje opadły pomyślałem, że może podchodzę zbyt emocjonalnie,może stronniczo w końcu to córka,,,i tak właśnie narodziły się w mojej głowie wątpliwości czy to jest naprawdę dobre ,czy to ja chcę żeby było dobre...dlatego zwracam się do was po opinie bym wiedział czy cieszyć się ,że ma jakiąś pasje zamiast sięgać po narkotyki, czy może jest w niej jakiś potencjał i trzeba pomóc jej w rozwoju na tym polu. ten najnowszy kawałek ,który mnie tak zachwycił jest do odsłuchania na youtube...FIDES całe serce... z góry dziękuje za opinie i serdecznie pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnież chciałbym Pana zapytać , czy planuje pan odejście od Cd-A. w najnowszym numerze , pańskie nazwisko widnieje w stałych współpracownikach . Oznacza to , że pańskie teksty niestety będzie można przeczytać , nie co rzadziej ( chlip )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hut - krótka piłka

Zero pytań (od lat wielunastu czytam Waszą "GAZETĘ" :D , więc i tak wiem wszystko o redaktorach CDA :) ), jedynie mój szacunek za album "zmysłów 5"

Od lat równie wielunastu słucham sceny Nowojorskiej, wychowałem się na 3:44 - K44 , i z ręką na sercu stawiam Twoją płytę wśród moich osobistych klasyków gatunku, muzyki znanej jako rap

szacunek

A dodawać, że piszesz recenzje gier równie dobrze jak nagrałeś "Zmysłów 5" nawet nie będę, jako że cała redakcja CDA robi to równie dobrze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...