Jump to content
Hut

Pytania do Huta

Recommended Posts

Mam pytanie dotyczące blogów kiedyś wchodziło na niego dużo ludzi a teraz gdy zamieściłem pierwszy gameplay z battlefield 3 i to przed wami weszły tam 2 osoby i nie wierze, że nikogo nowy filmik z BF3 nie interesował. Czy można informacje o wpisach przenieść trochę wyżej tak jak było kiedyś?

Drogi Hucie.

Chciałem zgłosić kradzież konta. Otóż konto "505853255" które założyłem około 3 lata temu, po zwycięstwie w konkursie zostało mi ukradzione. Hasło zostało zmienione, także lokalizacja (z Wrocławia na Zieloną Górę). Musiało się to stać tuż po ogłoszeniu wyników. Bardzo proszę o interwencję gdyż jest to moje pierwsze zwycięstwo i nie chciałbym żeby jakiś parszywy złodziej ukradł nagrodę. Możesz sprawdzić ostatnią zmianę hasła itp. Proszę o szybką odpowiedź.

Z poważaniem

Radosław Ostrycharz (vel KogutEX vel 505853255)

Też wygrałem w tym konkursie i widziałem, że pisałeś że ukradł ci ktoś konto.Jestem ciekaw jak to się skończy. A co do tego właśnie konkursu to w skrócie : Hut mam sprawę Ghost mnie do Ciebie wysłał i kazał napisać na twój e-mail(wiec jaka to sprawa to już w wiadomości opisałem).

Popraw mnie czy się mylę : Byłeś redaktorem głównym w magazynie Click?

Hut!

Kolejne pytanie na temat rapu :)

Myślałeś może o wydaniu reedycji płyt?

Od jakiegoś już czasu poluję na albumy Tymona i jeżeli w ogóle gdzieś są (allegro), to na przykład Zmysłów 5 - kosztuje 50zł, i ciągle rośnie.

Sama ilość osób biorących udział w aukcji i kwoty jakie są w stanie wydać na te płyty, daje jednoznacznie do zrozumienie, że byłoby duże wzięcie na nie po reedycji :)

A ja mam pytanie związane ze stroną cdaction.pl, która pod koniec zeszłego roku było modyfikowana.

W noworocznych postanowieniach, o tutaj: Noworoczne życzenia i... noworoczne postanowienia cdaction.pl obiecaliście, że "doprowadzicie do końca odświeżanie strony". Za 2,5 tygodnia mamy kwiecień. Czy zaprzestaliście na razie zmian na stronie, czy ukarzą się one np. dopiero za kilka miesięcy?

Poza tym był wspomniany powrót Wwwekendowych konkursów. Wycofujecie się z inicjatywy, czy może czekacie na odpowiedni moment? Przyznaję szczerze, że co jak co, ale tak poważanemu pismu jak CD-A, trudno byłoby wybaczyć wycofanie się z noworocznych postanowień ujawnionych na stronie.

hut odezwij się! Odpisałem ci na maila dotyczącego tej pomyłki w konkursie ale Ty chyba naprawdę masz dużo pracy więc rozumiem. Jeśli możesz to zprawdź pocztę bo chcę ten problem wreszcie rozwiązać.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego nagrody za "Życzenia dla CDA z okazji 15 urodzin" ? Bo ja i użytkownik CapriAlla mieszkamy blisko redakcji i szczerze mówiąc takie rozwiązanie bardzo by nam pasowało ;) Nie zapominając o oszczędnościach związanych z wysyłką ;)

Witam Serdecznie !

Mam pytanie odnośnie ?popełnionego? przez Ciebie artykułu z nr 3/2011 ? ?Się gra, się ma?.

Czy planujecie jeszcze jakiś artykuł z działu publicystyki poruszający temat gier nie jako ?od kuchni??

Konkretnie chodzi mi o możliwość pojawienia się w Waszym piśmie tematu testowania gier. O ile w/w tekst był bardzo fajny i świetnie się go czytało (przynajmniej mi, a myślę też że większości Waszych czytelników), to skupiał się głównie na zarobkach i pracy takich ludzi jak: projektanci, product managerowie, graficy, scenarzyści itp.

Myślę, że fajnym pomysłem mógł by być także temat pracowników działów QA (czy to studiów tworzących gry, jak i zewnętrznych firm zatrudnianych do wykonywania testów) sprawdzających je zarówno pod względem funkcjonalnym jak i lingwistycznym gry (do niedawna sam nie wiedziałem, że testerzy dzielą się na kilka kategorii). Artykuł taki mógł by być bardzo ciekawy choćby dlatego, że ta część czytelników którą interesuje proces powstawania gry mogła by dowiedzieć się jak wygląda proces testowania gierki daaalllllleeeeeekooo przed trafieniem na półki sklepowe (ach te piękne godziny przesiedziane na graniu :laugh: I jeszcze za nie płacą!! :ohmy: YAY!!!).

A tu rzeczywistość daje kontrę, bo nie jest to wcale takie piękne jak się może wydawać ?szaremu zjadaczowi gier? :tongue:

Nie przeciągając bo i tak się troszku rozpędziłem ? myślę że może to być materiał z dużym potencjałem dla któregoś z Was w redakcji, tym bardziej że owszem we wcześniejszych numerach CDA były opisywane procesy tworzenia gier ale temat ich testowania zazwyczaj był tylko ?liźnięty?.

Pozdrowienia dla Ciebie i całej redakcji. Keep up the good work :smile:

Witaj Hucie.

1. Może troche dziwne ale miałeś kiedyś długie włosy na głowie ?

2. Puszczasz muzyke w redakcji ? A jeśli tak to macie czasem sprzeczki z CormaCem w stylu "Ścisz do to jasnej Anielki" czy on słucha se spokojnie metalu a ty HH ?

Ja mam za to pytanie dlaczego napisał,że LG SWIFT 3D to"Pierwszy na świecie telefon z 3D bez okularów" skoro pierwszym był jakiśtam model Sharpa(chyba Lynx),którego tradycyjnie się w Polsce nie uświadczy :)Owszem ten ma aparat robiący zdjęcia w 3D i jest mocarny,ale nie pierwszy z ekranem 3D... :)

• Upvote 1

Słyszałeś płytę Parias? w jednym z kawałków("Moi ludzie") jest nawiązanie do twojego utworu "Oto ja". Co sądzisz o rozpadzie Bone thugs-n-harmony? Z grupy odeszli Krayzie i Wish. Obecny skład to Flesh, Layzie i Bizzy.

Ja wiem że nie odpisujesz, ale mam nadzieję że kiedyś to przeczytasz.

Nagrasz kiedyś jeszcze jakąś płytę, wydaje mi się że życie jakby nie daje ci teraz natchnienia? Może powrót świntucha? : )