Jump to content
Hut

Pytania do Huta

Recommended Posts

Jak wszyscy pytają to nie będę gorszy :tongue:

1.Można gdzieś jeszcze kupić twoją najnowaszą płytę?

2. Masz może jeszcze jakieś swoje artykuły z Klanu, a jeśli tak to czy możesz i chcesz je opublikować?

Mam 2 pytania.

1.Co sądzisz o zespołach Szybki Szmal i Trzeci Wymiar ?

2.Co0 sądzisz o białym murzynie zwanym Gural ?

1. Szybki Szmal mi się podobał, Trzeci Wymiar jakoś nigdy do końca.

2. Świetny flow ;-) Być dobrym białym murzynem też trzeba umieć i mieć do tego jaja ;-)

Hut kiedyś przeczytałem w śp. Ślizgu, że w studiu White House odchodzą takie sytuacje, że spokojnie można by nakręcić polskiego Jackassa tam. To prawda?

No skoro tak w Ślizgu napisali, to musi to być prawda ;-)

Co sądzisz o South Park i o Noturiusie BIG, i Hemp Gru (nie lubię za bardzo HG, ale Droga fajna), i czy jesteś patriotą?

1. Bardzo śmieszna "kreskówka"

2. Legenda nowojorskiego rapu

3. Nie słucham

4. Umiarkowanym

Jak wszyscy pytają to nie będę gorszy :tongue:

1.Można gdzieś jeszcze kupić twoją najnowaszą płytę?

2. Masz może jeszcze jakieś swoje artykuły z Klanu, a jeśli tak to czy możesz i chcesz je opublikować?

1. Myślę, że można próbować. Pewnie w sklepach internetowych powinna być dostępna, bo zdaje się, że u wydawcy jeszcze jaka resztka została

2. Mam je wszystkie w Klanie, pisałem prawie połowę każdego numeru, więc trochę się tego zebrało. Tam też są opublikowane ;-)

Najlepsi polscy raperzy? Heh tez tak masz ze uwazasz ze najlepszy rap jest polski? I wkurza mnie że mimo iż polscy raperzy sa bardzo dobzi ciągle rapują o tym samym. Tylko o tym jak nie lubia policji , pisu jak lubia palic i ze nikt ma z nim zaczynac...

http://www.youtube.com/watch?v=SdknM7aHZFk - koncowka rzadzi. warto posluchac...

http://www.youtube.com/watch?v=DUJmgy2s97g...feature=related - to jest mistrzostwo ;]

Sorry ze daaje te linki ale sie powstrzymac niemoge bo znam dużo dissów i lubie się tym dzielić :P

Czy w tym roku na PGA będą "fristajlowcy"?

Czy miałeś okazje przesłuchać płytę "Lavorama" Ortega Cartel. Jeżeli tak, co sądzisz o tej produkcji?. Czy podobają Ci się featuringi m.in z Tede czy z O.S.T.R albo z Mielzkym? Który kawałek najbardziej przypadł Ci do gustu? A tak zapobiegawczo gdybyś jednak pyty nie sprawdził to polecam to zrobić. Moim zdaniem naprawdę warto.

1.Czytales ksiazki Charlesa Bukowskiego? Ja wlasnie odkrylem skurczybyka i jestem pod wrazeniem:)

2.Jakie sa twoje poglady na temat gospodarki? Blizej Ci w strone Miltona Friedmana czy raczej bardziej w strone regulowanej gospodarki(socjalistycznej,nie bojmy sie tego slowa:))?

Witam !!! pisałem już w tej sprawie do webmastera i do ciebie na PW a on poradził mi na pisać tu więc piszę Ja z kolegą mamy amatorskie studio filmowe i kręcimy filmiki z gier i gameplaye, napisałem do webmastera z prośbą o zamieszczenie któregoś z naszych filmików na waszej stronce lub zmontujemy go na potrzeby jakiejś gry webmaster powiedział że szanse są duże i żebym wysłał próbki filmików do Huta !!! więc nie wiem jeśli chcesz żebym ci to wysłał na maila to mogę to zrobić ale jak narazie podaje link do mojego kanału na You Tube: http://www.youtube.com/user/Emocji proszę o odpowiedź i czekam z niecierpliwością !!! pozdrawiam Emocji

Dzięki za PGA 09!!!

Byłem pierwszy raz ale naprawdę odlot!!! Spoko prowadzone przez Ciebie. No i fajne buty :P (nie to żeby wazelina :D)

Ale mam Ci za złe rzucanie CD-Action!!! Jak mogłeś? :(

P.S. Na przyszłoroczny Gamescom będziesz jechał?

Edited by SetoKami