Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Pytania do Huta

Polecane posty

Hut, co sądzisz o piosence L.U.Ca "Co z tą Polską?", którą nagrał z Fokusem i Rahimem?

Eee... Nie słyszałem...

Czemu "Hut Sędzimir"?

Długa historia i nieszczególnie ciekawa. W skrócie - ksywkę wymyślił Yasiu i... tak już zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz twórczość Fokusa? Nie chodzi mi o PFK, tylko o Pkhz i solo

Ja byłem zawsze fanem Fokusa, ale uważam, że nic po PFK nie było takie naprawdę dobre - nic nie powodowało takiego "opadu szczeny" jak jego zwrotki nagrane dla tego składu. Fokus jest zresztą jednym z kilku polskich raperów, których bardzo lubie, ale uważam, że nie nagrali płyty na miarę swoich możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałeś swoje PSP i korzystałeś z amatorskich homebrew? W co ostatnio grasz na PSP? Grywasz czasem w sieci z innymi?

Nie przerabiałem, chociaż właśnie scena homebrew była jedynym powodem, dla którego chciałem się zabawić w "pirata". W sieci grywam mało, ogólnie PSP ostatnio leży odłogiem. Za bardzo "wpadłem" w Nintendo DS ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wiele tytułów przewinęło się przez twoje konsole to czy mógłbyś (o ile jest taka szansa) abyś podał swoje top 10 dla każdej konsoli i ogólnie, 10 najlepszych gier wedle twojej opinii w jakie miałeś okazję zagrać? :happy:

Poza tym, planujesz wstawić jakiegoś avka do swojego profilu? :smile:

Aha, btw - odnośnie Shadow of Colossus, check this out. Ja nie wiem, ale IMO sądzę, że kolejna egranizacja skończy się epicką klapą i potężnym uderzeniem spowodowanym upadkiem... masakra :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mógłbyś przesłuchać oraz powiedzieć co sądzisz na temat płyty ?

Płytę tę nagrał mój kolega i bardzo chciałby poznać twoją opinie na jej temat ?

Zgodziłbyś się ją przesłuchać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy mógłbyś przesłuchać oraz powiedzieć co sądzisz na temat płyty ?

Płytę tę nagrał mój kolega i bardzo chciałby poznać twoją opinie na jej temat ?

Zgodziłbyś się ją przesłuchać ?

Jeśli jest dobra, mogę posłuchać. Jak ją dostarczysz?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przez przypadek podczas pisania recenzji podpisać się swoim pseudonimem scenicznym zamiast Hut Sędzimir?

Nie :-) Pseudonim sceniczny to moje imię, więc rzeczywiście mogłoby się to zdarzyć, ale chyba nie miało coś takiego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, w co ostatnio grałeś na Dual Screenie ?

Ostatnio non-stop GTA: Chinatown Wars. Poza tym taka zabawna produkcja: Henry Hatsworth in the Puzzling Adventure. A ponieważ w piątek dotarł do redakcji Nintendo DSi (test w następnym CD-Action), testowałem też gier z DSi Shop-u, czyli Wario Ware Snapped!, Paper Plane i Art Style: AQUIA.

Czekam, aż będę gdzieś daleko podróżował, żeby ograć trochę jRPG-ów najnowszych - np. Suikoden Tierkreis.

1. Co sądzisz o Magiku? Jego twórczości i śmierci?

2. Planowałeś kiedyś nagrać coś z Fokusem albo Rahimem?

1. Magik to mistrz, ale najwyraźniej jego wrażliwość była zbyt duża i nie potrafił poradzić sobie z życiem. To wielka strata dla polskiej muzyki.

2. Właściwie nie. Myślę, że do moich kawałków - jeśli już - bardziej by pasował Rahim, ale jakoś nigdy nie było utworu, w którym takie połączenie byłoby sensowne.

Ponieważ wiele tytułów przewinęło się przez twoje konsole to czy mógłbyś (o ile jest taka szansa) abyś podał swoje top 10 dla każdej konsoli i ogólnie, 10 najlepszych gier wedle twojej opinii w jakie miałeś okazję zagrać? :happy:

Poza tym, planujesz wstawić jakiegoś avka do swojego profilu? :smile:

Aha, btw - odnośnie Shadow of Colossus, check this out. Ja nie wiem, ale IMO sądzę, że kolejna egranizacja skończy się epicką klapą i potężnym uderzeniem spowodowanym upadkiem... masakra :sweat:

I. Słaby jestem z Top 10, bo zwykle trafiają na nie po prostu rzeczy, w które grałem ostatnio. No ale spróbujmy:

1. seria GTA (razem z wersjami na PSP i DS - gdybym miał wybrać najlepszą, to... Chinatown Wars)

2. seria God of War (razem z edycją na PSP)

3. New Super Mario Bros (na DS

4. Shadow of the Colossuss

5. któraś z samochodówek, ale nie zdecyduję się: Forza2 albo Gran Turismo

6. seria Metal Gear Solid (ze wskazaniem na ostatnią część, ale pod warunkiem, że wcześniej ograsz dwójkę i trójkę)

7. seria Gears of War (ze wskazaniem na dwójkę)

8. Resident Evil 5 (i inne części ze szczególnym uwzględnieniem 2 i 4)

9. Crackdown

10. obie części Mercenaries

II. Avka dodam na pewno :-)

III. Film Shadow of the Colossus... nie wiem co o tym myśleć. Spodziewam się najgorszego, IMHO jest to gra dość trudna do przeniesienia na ekran (nie wizualnie, bo to już "gotowy" film, ale fabularnie), natomiast trzeba wierzyć, że będzie dobrze ;-) Bardziej boję się filmu BioShock - biorą w tym udział takie nazwiska, że może wyjść hollywoodzka superprodukcja zupełnie bez klimatu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. seria GTA (razem z wersjami na PSP i DS - gdybym miał wybrać najlepszą, to... Chinatown Wars)
Ok, to na przenośne konsole a na stacjonarne to do tej pory najlepszą częścią jest GTA IV, si? :) O wrażenia nie pytam, bo IMO sądzę, że każdego fana ta gra zmiotła, ale me pytanie dotyczy innej rzeczy. Miałeś może okazję zagrać w DLC pt The Lost and Damned? Jeśli tak to jakie wrażenia? :)

2. seria God of War (razem z edycją na PSP)
Łi, zdecydowanie, nawet można by postawić znaczek "=" między 1. a 2. pozycją w kwestii miodności i grywalności, ale obie części na PS2 są chyba jednymi z najlepszych tytułów na starą już maszynę Sony i świetnym nań hołdem ;D Przynajmniej, w mojej opinii.

6. seria Metal Gear Solid (ze wskazaniem na ostatnią część, ale pod warunkiem, że wcześniej ograsz dwójkę i trójkę)
Może dlatego, że w pozycję numer 3. nie grałem, ale pod tym numerkiem widział bym tą serię. W MGS na PS2 grałem dzięki kumplowi i zarówno trójkę jak i czwórkę przeszedłem (jedynkę trochę widziałem, a niektóre elementy fabuły w czwórce jakie wynikały z dwójki streścił kumpel) a po grze kopara nie chciała się podnieść. Cholernie szkoda, że Kojima jednak nie zdecydował się na kontynuowanie serii na PC, bo IMVHO ta seria to majstersztyk z czwartą częścią w roli głównej. Poezja jak dla mnie :D

7. seria Gears of War (ze wskazaniem na dwójkę)
Tym razem, tak :-) I IMO dwójka jest lepsza pod właściwie wszystkimi względami - więcej akcji, więcej adrenaliny i naparzania się z Szarańczą i więcej byczych akcji. Sequel idealny :)

8. Resident Evil 5 (i inne części ze szczególnym uwzględnieniem 2 i 4)
Tylko dodam od siebie, że równie dobrze RE5 mogło się nazywać RE4 HD cytując tam kogoś z branży. Zmian w gameplay'u prawie żadnych, tylko grafika (bardziej dopasiona) i teren gry zmieniony :) No i nowi bohaterowie.

Jeszcze w kwestii gier, czy lubisz albo miałeś okazję zetknąć się z - jak dla mnie [iMO] - trzema świetnymi seriami FPS'ów pod szyldami Ghost Recon (nie GRAW, jak dla mnie, to nie ma prawa nazywać się Ghostem), Rainbow Six albo SWAT (trójka albo czwórka)? I jakie wrażenia? :)

A, one more thing - wspomniałem o DLC. Jaka jest twoja opinia ogólnie nt. dodatkowego, częstokroć, odpłatnego contentu do gry? Fajna sprawa czy może: "przeginają z komercją"? ;P

A na koniec, pytanie z kwestii muzy. Zauważyłem, że mowa jest o hh a tak się składa jednak, że gustuję zupełnie w innym gatunku muzycznym. Głównie metal / rock ale czasami też blues. Eminema czasami zdarza mi się posłuchać (Shake That, fajne nawet, albo Real Slime Shady), ale do polskiego hh za nic przekonać się nie mogę. Znaczy, to co do tej pory miałem okazję posłuchać (a nie było tego dużo) np. Leeroy to głównie lecą faki i inne mięsa... Well, czy poleciłbyś jakiś dobrych hh'owców, którzy powiedzmy, nie mają tylko tekstów o np. laskach, imprezach i alkoholu? Tja wiem, pewnie mam wypaczony obraz polskiego hh... well, shame on me :sweat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominasz o Suikoden Tierkeis, grałeś w którąś z poprzednich częsci ? Jeśli tak, to co o nich sądzisz ? ;) .

Solidne jRPG-i, na pewnoi nie moje ulubione, ale to seria z tak długą historią, że nie sposób jerj zignorować.

Jak przyjmuja twoja muzyke ludzie z redakcji ? Z tego co dalo sie wyczytac to malo kto w redakcji lubi rap.

Jakos najbardziej na kogos kto slucha rapu wyglada AL i ... EMG :D

Pozdro

:-) Obaj są od rapu jak... najdalsi. Ludzie z redakcji chyba nie słuchają mojej muzy, ale nie mam im tego za złe ;-)

Kto wybierał do najnowszego Clicka zdjęcia do tego mini działu "Jestem graczem"? Bo nie chwaląc się "Pełne samozadowolenie" to moja facjata. :thumbsup: Miło z Waszej strony.

Ja :-) Cieszę się, że sprawiłem ci frajdę, o to chodziło w tym konkursie. Teraz chyba będziemy musieli go przenieść do CD-Action...

Wg ciebie, która konsola jest lepsza : PS3 czy XBOX 360?

Mam obie, gram głównie na X360. To wynik zebranych aczików i dłuższego stażu z tą właśnie platformą. Myślę jednak, że np. za rok PS3 może okazać się mocniejsze. Minusem konsoli Sony jest częsta konieczność sciągania z Internetu dużych update'ów lub instalowania gier przed zagraniem w nie. To troche mija się z założeniem konsoli, która ma być prostą i bezprobelomową maszynką do gier - po prostu przychodzisz, wkładasz płytę i grasz. Z PS3 niestety nie jest tak zawsze.

Black Shadow: długi post, a już późno. Postaram się odpisać jak najszybciej, ale nie teraz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Shadow: długi post, a już późno. Postaram się odpisać jak najszybciej, ale nie teraz...
Żaden problem. Jak to mówią, cierpliwość jest cnotą :happy:

A jeszcze nt. instalowania gier na PS3. Ano owszem, jest coś takiego i po pewnym czasie zapycha dysk. Trzeba albo coś wywalić albo kupić większy :) Na pewno nie we wszystkich grach tak jest, bo np. KillZone 2 zajmuje na dysku tylko 23mb ;P a takie GTAIV z ponad dwa giga minumum a ISTOTNEJ różnicy na lepsze w działaniu tytułu nie widać. Szczególnie jest to uciążliwe dla stałych bywalców PS Store, bo trza kombinować z resztką wolnej przestrzeni ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...