Jump to content
Marchalt

Rozwiązany: Oblivion, Jak rozpocząć Main Quest w Knights of The Nine?

Recommended Posts

W Obliviona gram już od dłuższego czasu, zgadzam się z opinią, że Morrowindowi to to do podeszwy stopy nie dorasta, ostatnio zrobiłem sobie dłuższą przerwę.

Dzisiaj mam zamiar wrócić do Obka, i przejść dodatki. I tutaj pojawia się kilka pytań, jedno dręczy mnie szczególnie:

- Jak rozpocząć Main Quest w Knights of The Nine? Słyszałem, że trzeba usłyszeć plotkę o jakichś tam ruinach, czy czymś w tym deseniu ^^ Ja łażę po mieście, słucham nudnych rozmów mieszkańców, i nic... Jest jakiś szybszy, bardziej uniwersalny sposób, nie wymagający czystego farta?

- W Mroźnej Iglicy (chyba tak to się nazywało), i posiadłości dla złych postaci wykupiłem już wszystko, co się da, a Quest i tak mi nie znika... Jest tam jeszcze coś do zrobienia?

Na razie to wszystkie moje pytania ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edited by Marchalt

Potrafię ci tylko na pierwsze pytanie odpowiedzieć - w Anvil, pod katedrą stoi prorok, który powie ci o pielgrzymce, którą trzeba odbyć, by skontaktował się z tobą duch wielkiego krzyżowca.

Na pewno wszystko? Jak dobrze pamiętam w Mroźnej Iglicy trzeba było jeszcze kupić świece łojowe (czy jakoś tak, były potrzebne do aktywacji stołu do zaklinania i tworzenia czarów), a w kryjówce jeszcze krew Sithisa (albo posoka Sithisa, dokładnie nie pamiętam) do aktywacji złej wersji ołtarza.

Edited by Ashgan

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...