Jump to content
Marchalt

Rozwiązany: Oblivion, Jak rozpocząć Main Quest w Knights of The Nine?

Recommended Posts

W Obliviona gram już od dłuższego czasu, zgadzam się z opinią, że Morrowindowi to to do podeszwy stopy nie dorasta, ostatnio zrobiłem sobie dłuższą przerwę.

Dzisiaj mam zamiar wrócić do Obka, i przejść dodatki. I tutaj pojawia się kilka pytań, jedno dręczy mnie szczególnie:

- Jak rozpocząć Main Quest w Knights of The Nine? Słyszałem, że trzeba usłyszeć plotkę o jakichś tam ruinach, czy czymś w tym deseniu ^^ Ja łażę po mieście, słucham nudnych rozmów mieszkańców, i nic... Jest jakiś szybszy, bardziej uniwersalny sposób, nie wymagający czystego farta?

- W Mroźnej Iglicy (chyba tak to się nazywało), i posiadłości dla złych postaci wykupiłem już wszystko, co się da, a Quest i tak mi nie znika... Jest tam jeszcze coś do zrobienia?

Na razie to wszystkie moje pytania ;) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edited by Marchalt
Link to comment
Share on other sites

Potrafię ci tylko na pierwsze pytanie odpowiedzieć - w Anvil, pod katedrą stoi prorok, który powie ci o pielgrzymce, którą trzeba odbyć, by skontaktował się z tobą duch wielkiego krzyżowca.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno wszystko? Jak dobrze pamiętam w Mroźnej Iglicy trzeba było jeszcze kupić świece łojowe (czy jakoś tak, były potrzebne do aktywacji stołu do zaklinania i tworzenia czarów), a w kryjówce jeszcze krew Sithisa (albo posoka Sithisa, dokładnie nie pamiętam) do aktywacji złej wersji ołtarza.

Edited by Ashgan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...