Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nezorek

Skyrim - okno

Polecane posty

Witam, 
kupiłem wczoraj klucz Steam do Skyrim'a na G2A za jakieś grosze. Wszystko zainstalowałem, odpalam grę i włącza się w małym oknie, znam ten problem więc szukałem rozwiązania w pliku SkyrimPrefs.ini, ale tam wszystko jest w porządku, również w launcherze jest odznaczone odpalanie w oknie. Przeszperałem forum i nic, zero odpowiedzi.
Również mam problem z polskimi napisami, a raczej ich brakiem, dubbing działa ale polskich napisów brak. Wszystko, łącznie z menu, jest po angielsku i przedrostkiem $.
Kolejną sprawą jest "spójność plików gry", wyszukuje jeden plik ale go nawet nie pobiera, tak jest cały czas.
 

Dodam, że spełniam wymagania, gra automatycznie ustawia jakość na wysoką. 
Używam win10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości okna gry, to możesz samemu zmienić ją na mniejszą, odpalić grę i potem zamknąć grę i zmienić ustawienia rozdziałki na odpowiednie, jakie tam chcesz. Ewentualnie spróbuj zmienić rozdziałkę w laucherze gry. Może zaznaczy to okienko, by gra odpalała w oknie, a potem odznaczysz. Skyrim to dziwna gra i różnie działa na kompach. Czasami odpalasz cacy, a czasami są jakieś dziwne zdarzenia.

Tu masz coś o zmianie języka w grze. 

http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?t=6643

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...