Skocz do zawartości
mateusz(stefan)

Street Fighter (seria)

Polecane posty

Ogólnie jestem z tych co grali w MK. SF jakoś mnie ominął, ale ta nowa odsłona jest w porządku. W tej chwili dostaję łomot od swojej dziewczyny, która w bijatyki nie grała prawie wcale. :) Właściwie tak na początek minusów nie widzę w ogóle (no może poza tym, że nie jest łatwo :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna. Ale nie tylko dlatego, że dynamiczna, że ładnie wygląda. Gra po prostu starcza na bardzo długi czas, którego potrzeba do jej wymasterowania. Na razie przeszedłem grę Sagatem, Ryu, Kenem i Sakurą na średnim - zostało mi jeszcze 21 postaci. :D Do tego SF ma aż dziewięć poziomów trudności; później spróbuję gry na jakimś wyższym. Nie wspomnę już o dodatkowych tytułach, kolorach strojów i zachowaniach specjalnych do odblokowania. A do tego jeszcze multi - coś czuję, że Street Fighter IV jeszcze dłuuuugo mi się nie znudzi. :) Nie mogę się doczekać, aż zagram

Akumą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem tą grę i jest świetna! Fajne są walki z przeciwnikami i ta gra posiada piękną grafikę, fajne odzywki po wygranej i bardzo dobry dźwięk. Na najniższym poziomie trudności można nieźle oberwać. Ta gra nie będzie się nudzić przez długi czas, bo posiada ona wielkie zróżnicowanie postaci co jest jej plusem. Jest to mój pierwszy kontakt z bijatykami, ale na szczęście pomyślnie zaczęty.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w pełni ci się spodoba jak zaczniesz wykańczać przeciwników super, lub ultra combo :) Też przy pierwszym spotkaniu z grą byłem nią oczarowany i zachwycony, ale po jakimś czasie ten blask gdzieś zniknął...

Dopiero gdy nauczyłem się wszystkich ciosów (Chun-Li), gra na nowo mi się spodobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w pełni ci się spodoba jak zaczniesz wykańczać przeciwników super, lub ultra combo :) Też przy pierwszym spotkaniu z grą byłem nią oczarowany i zachwycony, ale po jakimś czasie ten blask gdzieś zniknął...

Dopiero gdy nauczyłem się wszystkich ciosów (Chun-Li), gra na nowo mi się spodobała.

Niektóre ciosy w grze są bardzo trudne do wykonania, ale chociaż walka jest fajna i efektowna. Lubię grać na najniższym, bo dopiero się uczę. Ciekawi mnie jak zrobili 3D skoro walki są w 2D? Animacje są w pełnym 3D.:) Moja pierwsza prawdziwa bijatyka. Świetna i polecam ją każdemu!:)

Edytowano przez mikista10
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do gry w sieci, mianowicie co muszę ustawić w rejestracji żebym mógł grać z innymi graczami. Chodzi mi raczej dokładnie jak zmienić tam państwo, bo jak mam Polskę to podczas gry nie chce mi się zalogować(ściągnęły mi się uaktualnienia do GfWL) a z innymi chyba problemu nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mi się nie znudzi dawanie tego samego rozwiązania w kółko i w kółko...

http://login.live.com/login.srf?wa=wsignin...htm&id=6626

Rejestrujesz się z tej strony. Załóż sobie nowe e-mail jeśli już się zarejestrowałeś jako polak. W ustawieniach będziesz mógł nastawić kraj pochodzenia. Tylko weź "Join now" a nie "Sign in" bo raz ktoś zrobił ten błąd. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie SF IV oceniam na 9/10. Poziom trudności jest według mnie w sam raz (lubie wyzwania). Jedyne co mnie wkurza to niedopracowany system kolizji i postać Setha. Tak zje***ego bossa nie widziałem od dawna. Niedość że wygląda jak karykatura dr. Manhattana to jeszcze wkurza częstotliwością robienia Zangiefowskiego combosa (PileDriver)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z takich spamów najbardziej wkurza Rekkaken Fei Longa oraz Tornado Throw Abla.

A w Sethcie mnie najbardziej wkurza to, że gdy nas powali, to zaczyna się teleportować i w związku z tym, że nie wiadomo, gdzie się pojawi, to ciężko jest użyć kombinacji do ewentualnego Super/Ultra Combo. Ogólnie na Setha to mam taki sposób, że w pierwszej rundzie (na średnim poziomie), ponieważ najczęściej używa wtedy ataku rozciągniętymi rękami Dhalsima, to wyskakuję do góry i robię mocny kopniak, a potem focus attack/mocny dolny kop. W drugiej rundzie to samo, ale częściej blokuję, bo zaczyna stosować więcej ciosów, częściej używa też tego przyciągającego ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już odblokowałem sobie wszystkie postacie :biggrin: , teraz mi zostało tylko te kolory itp. Gra jest świetna. Najlepiej mi się gra Ryu, najgorzej El Fuerte. Myśle, że największą wadą tej gry są słabe filmiki fabularne, które nic do gry nie wnoszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamespot.com/xbox360/action/sup...p;mode=previews

Dzisiaj świetny news odnośnie Super Street Fighter'a 4 wyszedł a dokładnie jakie nowe postacie szykują (pierwszy filmik) i jak dla mnie lepiej trafić nie mogli nawet Soul Calibur pójdzie w odstawkę, gdy dorwę tą najnowszą część. Sami zresztą zobaczcie. Dudley Ibuki Makoto Adon Guy Cody Dee Jay T.Hawk brzmią zachęcająco? Mnie najbardziej cieszą te pierwsze cztery. Jedynie do szczęścia mi brakuje Karin, ale cóż nie można mieć wszystkiego. Oj będzie się grało.

Edytowano przez j3drz3j
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli do pokazania został jeszcze pan arabski grapler o imieniu Hakan. ;) Swoją drogą ciekawe że jakiś czas temu (zdaje się tuż po tym jak zapowiedziano SSFIV) na Youtubie ktoś wypuścił filmik z postaciami które według niego pojawią się w SSFIV i trafił WSZYSTKIE. Ostateczny rooster od dłuższego czasu był nieoficjalnie oficjalną wiedzą... co mnie trochę dziwi.

Dodatkowo trailery udowodniły że jeśli chcę uniknąć bólu zębów to w SSFIV lepiej też będę unikał angielskich głosów... Zdaje się że Makoto pobije nawet Sakurę w kategori "najbardziej beznadziejnie podłożony angielski głos w bijatykach EVER!!!"

Edytowano przez Kawalorn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mi się gra Ryu, najgorzej El Fuerte. Myśle, że największą wadą tej gry są słabe filmiki fabularne, które nic do gry nie wnoszą.

Zgadzam się z kwestią - El Fuerte jest ciężką postacią do grania, głównie przez te złożone kombosy. Ale jego filmik końcowy z

Zangiefem i E.Hondą i ich ulubionymi potrawami

mnie rozwalił :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...