Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

proofPD

Bloodrayne 2, jak wrzucić wszystkie dodatkowe stroje?

Polecane posty

a mi sie wydaje ze nie jestes pelnoletni chlopcze ;p lecz sprawdzic tego nie moge ;p

opis jak pamietam jest na plycie dewede ;p krok po kroku, wystarczy sie skupic i przeczytac ;p przeczytaj a potem napisz czego nie rozumiesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niektore ze strojow zamieniaja standardowy ubior bohaterki. Gdy nie masz go jeszcze odblokowanego mozesz go aktywowac za pomoca cheatu WhackLickEroticCunningly wpisywanego w w menu Extras/cheats. Po poprawnym wpisaniu bedziesz mial mozliwosc wybierania wszystkich dostepnych w grze strojow."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak otworzyć pliki z tymi strojami? Chodzi mi o te LANGUAGE.POD ; W32ENSND.POD . Nie wiem może nie mam programu który odczytuje te skróty "POD". Jak ktoś wie jak taki program się nazywa to byłbym wdzięczny o napisanie jego nazwy co bym se mógł ściągnąć z neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak otworzyć pliki z tymi strojami? Chodzi mi o te LANGUAGE.POD ; W32ENSND.POD . Nie wiem może nie mam programu który odczytuje te skróty "POD". Jak ktoś wie jak taki program się nazywa to byłbym wdzięczny o napisanie jego nazwy co bym se mógł ściągnąć z neta.

Nie musisz ich otwierać. Wystarczy że te dwa pliki pozamieniasz nazwami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...