Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Q009

Grand Theft Auto IV, problem z aktualizacją

Polecane posty

Ok. Kupiłem GTA 4. Mam konto na LIVE i Socialu. przy włączaniu nowej gry z menu pyta mnie o konto w LIVE. No to loguje się i: Zaktualizuj LIVE. Klik na tak, pasek idzie na jakieś 99% i nic. Czekam 30 min i nadal nic. Wiec pobrałem ręcznie najnowszą wersję LIVE z oficjalnej strony. Instaluje, włączam grę i nadal to samo!!! Pilnie proszę o pomoc bo ni mogę sejwować!!!!! :yucky: :verymad:

:confused:

Z góry, dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w menu nie chodziło już o aktualizację Live'a, a samego GTA, dlatego polecam ściągnięcie wszystkich patchów i zainstalowanie w odpowiedniej kolejności, bo w tej chwili nie mam pojęcia czy najnowszy patch zawiera poprzednie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kupiłem GTA 4. Mam konto na LIVE i Socialu. przy włączaniu nowej gry z menu pyta mnie o konto w LIVE. No to loguje się i: Zaktualizuj LIVE. Klik na tak, pasek idzie na jakieś 99% i nic. Czekam 30 min i nadal nic. Wiec pobrałem ręcznie najnowszą wersję LIVE z oficjalnej strony. Instaluje, włączam grę i nadal to samo!!! Pilnie proszę o pomoc bo ni mogę sejwować!!!!! :yucky: :verymad:

:confused:

Z góry, dzięki!

Mam to samo, ale jakoś nie śpieszę się z rozwiązaniem tego problemu :whistling: . Po prostu nie aktualizować i po sprawie :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...