Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Q009

Grand Theft Auto IV, problem z aktualizacją

Recommended Posts

Ok. Kupiłem GTA 4. Mam konto na LIVE i Socialu. przy włączaniu nowej gry z menu pyta mnie o konto w LIVE. No to loguje się i: Zaktualizuj LIVE. Klik na tak, pasek idzie na jakieś 99% i nic. Czekam 30 min i nadal nic. Wiec pobrałem ręcznie najnowszą wersję LIVE z oficjalnej strony. Instaluje, włączam grę i nadal to samo!!! Pilnie proszę o pomoc bo ni mogę sejwować!!!!! :yucky: :verymad:

:confused:

Z góry, dzięki!

Z tego co pamiętam to w menu nie chodziło już o aktualizację Live'a, a samego GTA, dlatego polecam ściągnięcie wszystkich patchów i zainstalowanie w odpowiedniej kolejności, bo w tej chwili nie mam pojęcia czy najnowszy patch zawiera poprzednie.

Ok. Kupiłem GTA 4. Mam konto na LIVE i Socialu. przy włączaniu nowej gry z menu pyta mnie o konto w LIVE. No to loguje się i: Zaktualizuj LIVE. Klik na tak, pasek idzie na jakieś 99% i nic. Czekam 30 min i nadal nic. Wiec pobrałem ręcznie najnowszą wersję LIVE z oficjalnej strony. Instaluje, włączam grę i nadal to samo!!! Pilnie proszę o pomoc bo ni mogę sejwować!!!!! :yucky: :verymad:

:confused:

Z góry, dzięki!

Mam to samo, ale jakoś nie śpieszę się z rozwiązaniem tego problemu :whistling: . Po prostu nie aktualizować i po sprawie :thumbsup: .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...