Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Test Drive Unlimited, pytania

Polecane posty

spontan: Fakt nie grałem w tą grę długo, ale czegoś takiego jak noc nie dostrzegłem, co wcale nie przeszkadza, bo można podziwiać świetne widoki :) .

Domy to takie bazy-możesz tam sprawdzić statystyki oraz magazynować auta. Każdy dom pomieści określoną ilość samochodów. Nie możesz kupić nowego jeśli nie posiadasz wolnego miejsca w garażu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wersja podstawowa. Patch z tego co pamiętam to 1.66 - myśle, że aktualny?

Ja mam wersję z TopSellera, bez carpacka. Tam jest patch 1.66A, ale jest też wcześniejszy 1.0. Ważna jest kolejność instalacji, najpierw starszy, dopiero potem 1.66. Inaczej i tak będą bugi. Jak nie instalowałeś w tej kolejności, to pozostaje tylko odinstalować i zainstalować ponownie.

Domy to takie bazy-możesz tam sprawdzić statystyki oraz magazynować auta. Każdy dom pomieści określoną ilość samochodów. Nie możesz kupić nowego jeśli nie posiadasz wolnego miejsca w garażu.
Poza tym za określoną ilość domów otrzymujesz punkty potrzebne do ukończenia gry w 100%. Z tego co pamiętam, to na pierwszy stopień potrzeba trzech, na następny piętnastu.

dopisze się do pytania i jak tam z multi umarł czy nie

Oczywiście, że żyje. Nie dalej jak wczoraj grałem i było całkiem sporo osób.

A jak z wozami tuninguje się je, czy po iluś tam wyścigach trzeba kupić nową furę? I czy występują zmienne warunki pogodowe takie jak deszcz/burze itd. ?
Są trzy stopnie tuningu i występują w pakietach. Kupuje się od razu cały pakiet, nie ma możliwości np. dokupienia tylko upgrade'u silnika. Co do warunków, to zmienia się zachmurzenie, deszczu jako takiego nie ma, ale przy dużym zachmurzeniu jest sporo ciemniej niż przy pełnym słońcu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Idą święta to namówię mamę albo kogoś. I druga sprawa czy w topSeller trzeba kupić Test Drive Unlimited i do tego jako osobny dodatek megapack czy ten megapack to podstawka i dodatek(czyt. nie wymaga kupna samego Test Drive Unlimited)

I jeszcze czy płacę raz za grę 40zł i koniec wydatków czy trzeba płacić jakiś abonament lub za auta płacić prawdziwą kasą czy tym co zarobie na wyścigach w grze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zdecydowałeś się na edycję TopSeller to kupienie samego MegaPack'a nic nie da, bo jest tylko taki patch dodający nowe samochody IMO dużo za drogi jak na tak mało nowości wniesionych do gry. Przy okazji TopSellera będziesz musiał kupić i TDU i MegaPack'a, więc lepszym rozwiązaniem jest Platynowa Kolekcja, chociaż szczerze powiedziawszy to nie jestem pewien czy warto wydawać dodatkową kasę na kilka nowych samochodów. W podstawce jest ich tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. A gdy już kupisz grę to koniec wydatków. Abonamentu nie ma, a w samej grze występuje tylko waluta, którą zarabia się przy wygrywanie w wyścigach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - megapack to właściwie tylko kilka nowych furek, nic więcej. Jeśli jesteś fanem Lexusów (jak nie masz megapacka, to salony Lexusa nie są aktywne :biggrin:), albo zależy Ci bardzo na tych nowych autach, to kupuj z megapackiem. Jeśli wolisz pojeździć od czasu do czasu, to kupuj podstawkę.

Swoją drogą, mogliby zrobić tuning wizualny aut - wtedy to byłby naprawdę "megapack"... :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Mam TDU z dodatkiem Megapack.

I mam też pytanie :biggrin:

Kupiłem wczoraj pada (Dragon Pad Manta mm801). i jak go podłącze, w TDU w opcjach zmieniam sobie ustawienia klawiszy, wszystko ok. Da się jeździć, ale nie m wibracji. W ustawieniach zmieniałem wartość paska za to odpowiedzialnego, jednak nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404
Uważam, że nia ma sensu przeskakiwać do następnego pytania kiedy jeszcze nikt nie odpowiedział na ppoprzednie, więc proszę o odpowiedź...

Człowieku, co ty myślisz, że twoje pytanie jest najważniejsze??!! Nie odpowiadałem na nie, bo uznałem to za bezsens.

Skoro umiesz się posługiwać netem, czemu nie wpiszesz w wyszukiwarce lub Allegro: TDU Megapack. Jest w TopSellerze w cenie 39,90. Sam kupowałem dodatek, bo miałem już podstawkę.

Ja zanim zapytam się o coś, to pierw sprawdzam w necie, używając wujka Google'a. :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...