Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AngelLucas

Co kupić? Xbox 360 czy PSP

Polecane posty

Jeśli chodzi o konsolę jestem nowy więc założyłem ten temat. Przeważnie zastanawiam się nad taką którą będę mógł sobie do szkoły zanosić ale w domu też chcę pograć zwłaszcza kiedy mam karę na kompa...Możecie oczywiście podać coś lepszego przynajmniej według was...Proszę o pomoc...I najlepiej taką do max. 1000 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Na 1000 zł wydatki się nie kończą. Kupisz Xboxa i co? Jedna gra 1xx zł. Załóżmy, że kupujesz nowego premium(arcade nie ma dysku twardego) to już wydajesz koło 800 zł. Kupisz gierkę - 150 zł = 950 zł. I co? Używane PSP za 50 zł?

Proponuję zostać przy jednej konsoli. Ja kupiłem PSP i 4 gry. Wyszło koło 800 zł. Używane PSP w dobrym stanie to wydatek minimum 350 zł. Jedna gra załóżmy 50 zł(mówię o używanych). Mówię ci - zostań przy jednej konsoli, bo za 1000 zł nie kupisz dwóch konsol + gry.

Chcesz mieć konsolę do szkoły i na wyjazdy, ew. wieczorne granie w łóżku :P? Kup PSP. Chcesz mieć konsolę stacjonarną? Kup Xboxa(najlepiej mieć telewizor minimum 22-24 calowy, bo inaczej to xbox się marnuje). Dodam, że sam miałem przez 2 tyg bana na kompa i wytrzymałem w graniu w necie w Killzona na PSP. Ale powiem, że nałogowym graczem nie jestem.

Jakieś pytania? Pisz śmiało a na pewno doradzę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSP daje spore możliwości ale tytuły szybko się kończą (szczególnie jeśli mieszkasz w dużym mieście i masz możliwość wymiany gierek w sklepach). Xbox wydaje się dużo bardziej rozbudowany, ale zgadzam się z przedmówcą - tylko duży TV daje prawdziwą radochę z gry.

A pomysł z obiema konsolkami nie wydaje się taki głupi jeżeli możesz wymieniać gierki - wtedy konsola+jedna gierka i zmiescisz sie w przedziale cenowym ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem xbox'a i twierdzę że posiadanie stacjonarki to podstawa (więcej gier, lepsza grafa, lepsze multi, wygodniejsze sterowanie, możliwość gry na dzielonym ekranie itd.). Nie wykluczam że za jakiś czas kupię sobie przenośną konsolkę ale xbox'a na psp bym nigdy nie zamienił. Co do ceny, używane gry na xbox'a też kosztują w granicach 50zł (a na allegro można za tą sumę dostać i nowe, zafoliowane gry) i nie mówię tylko o jakiś Kung fu Pandach. Za tyle kasy można mieć Halo3, Gears of War, Mass Effect i jeszcze dużo innych świetnych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenośną konsolkę ale xbox'a na psp bym nigdy nie zamienił.

Ja mam PSP dlatego, że w sumie mam kompa w miarę dobrego i to w co chcę grać to mi chodzi :) A po drugie w drodze do szkoły/w szkole, czy gdzieś na poczekaniu mogę sobie pograć na PSP ;) Co zdarza mi się dość często. Ale myślę, że tak za rok, jak mój komp stanie się już tylko kompem do biura to zakupie sobie jakąś stacjonarną konsolę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja mam telewizor 30+ cali to chyba będzie dobry...Ale i tak ciężko się zdecydować bo każdy wystawia przekonujące argumenty...Chyba jednak lepszy jest PSP bo można grać o każdej porze, w każdym czasie...ale znowu to na xbox i ps2 są najlepsze bijatyki...Trudny wybór...Moglibyście jakoś podsumować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angel, z tego co słyszałem (sam nie gram w ten gatunek) to xbox jest kiepski do bijatyk, zwalony krzyżak. Ale powtarzam jeszcze raz, stacjonarka/komp to (moim zdaniem) podstawa a przenośna konsola to dodatek, miły, no i daje możliwość grania gdzie chcesz ale "dużym" odpowiednikom znacznie ustępują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...