Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kris016

Need For Speed Undercover

Polecane posty

Fabularnie lepiej nawet o wiele :) zróżnicowanie wyścigów tez spore. Ale co do pościgów policyjnych to sie zawiodłam na policji bo strasznie tak jakoś chaotycznie działają a na mapie znajdziesz dużo znanych miejsc z MW :P Ale ja mam wersje na PS2 i jest z tego co patrze na gameplayach strasznie zubożona w porównaniu do pc-towej czy next-gena. Zastanawiam się tylko czy będą wszystkie samochody bo chce Veirona, Kenigsega i Zonde pokatowac i po tuningowac :D Ale czy dla Ciebie będzie lepsza to się okaże jak sam zagrasz ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegół że jak jest dużo niebieskich sami je sobie na łeb zrzucają <_<

Takie pytanko : jak się nie robi tych ważnych zadań (ukraść auto itp.) to one po jakimś czasie znikną czy jak?

potem zostają Ci na mapie oznaczone niebieskim kolorem :) i możesz je wykonać w dowolnym momencie gry chyba że Ci się nie chce to nie musisz. Ja z przyzwyczajenia z poprzednich wykonuje wszystko jak leci tylko jeden wyscig na czas został u mnie nie wykonany bo nie mogę się wyrobić w czasie do bodajże 3 checkpointu :P

Dzięki ale jedno co mnie zastanawia jak jest załatwiony sposób niszczenia pościgów są też płapki na pościgi

Tak i nie wszystkie są oznaczone wiec warto być spostrzegawczym ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegół że jak jest dużo niebieskich sami je sobie na łeb zrzucają <_<

Takie pytanko : jak się nie robi tych ważnych zadań (ukraść auto itp.) to one po jakimś czasie znikną czy jak?

heh to, że sami se je zrzucają to wiem bo większość płapek które mijałem w Most Wanted właśnie oni zrzucali :) no ale cóż bywa ;)

Właściwie to (chyba) wszystkie są na mapie zaznaczone, ale jak tam podjedziesz to nie wszędzie jest pokazane w co uderzyć :)

To już nowość :)

Tak po za tym teraz tak patrze i widzę że mieszkasz niedaleko mnie dziku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem w 1 czesci miasta wszystkie wyscigi poza 2 waznymi zadaniami (ktorych w stanie nie jestem ukonczyc..sprint i odprowadzenie ukradzionego auta).... niestety nawet samochody sredniej klasy mam zablokowane nadal, zostaly mi same graty... to co ja mam zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale i tak mam zablokowane lepsze ulepszenia, mogę tylko wykupić te podstawowe (1/3). Poza tym to jednak trzeba przejść wszystkie zadania (a już na pewno te oznaczone jako ważne)?

[edit]

Wychodzi na to, że problem rozwiązany :D Bez ulepszenia się nie obeszło (a jednak w gry gram nie od dziś.. a dokładnie w grudniu będzie 11 lat^^ odkąd odpaliłem 1szą grę..) ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko mi się jak na razie obczaić co i jak. Cały czas mam widoczny na dole ekranu zielony (CUŚ?) pokazujący możliwy do wyboru wyścig (poprzez naciśnięcie TAB)- czy tak jest cały czas??

nie da się tego wyłączyć??

do tego czekam na jakiegoś patcha bo ..... BUGIIIIII......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z nowym NFSem. Czasami podczas wyścigu gra nagle się zatrzymuje, kolory zmieniają się na niebieską barwę, i doczytują się jakby tekstury. Gra ogólnie działa płynnie na najwyższych detalach. Ma ktoś podobny problem z grą ? czy to wina mojego sprzętu ?

Gram na lapku:

C2D T2390 ( 2x 1,86GHZ), 4 GB ram, GF 8600m GS (256 MB), Vista ultimate x64 z sp1

EDIT: mam najnowsze stery do grafiki (180.44)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - mam przeciek (tongue.gif) że gra nie lubi 2 rdzeniowych procków, nie wiem ile w tym prawdy ale czekam na patcha.

Zomg... jak ja kocham te ploteczki.

Mamy koniec 2008 roku, procesory jedno-rdzeniowe (Pentium 4, Celeron D, Athlon, Duron i inne, starsze) praktycznie wyparte, cztero-rdzeniowe tanieją i są coraz popularniejsze...

A tu Dziku wyskakuje z tekstem, że najnowszy NFS, przypomnę - wypuszczony 18 listopada ma problemy z dwu-rdzeniowymi procesorami. Żart? Przecież na jedno-rdzeniowych ta gra chodzi ledwo, ledwo - jakby chciała a nie mogła.

Jak do kija gra sprzed kilku DNI może mieć problemy z Core2 Duo, z Athlonami X2... No jak?! To co? Na Pentium 4 będzie działać lepiej? Jasne.

Ja wiem, że takie newsy są ciekawe, że trzeba EA dobić, że trzeba wypominać im wszystkie błędy. Trzeba, wiem. Ale z sensem, minimalnym chociaż. Jak gra może mieć problemy z dwu-rdzeniowymi procesorami? Z cztero - to rozumiem, bo nieliczne gry obsługują cztery rdzenie, a więc nie jest wykluczone, że posiadanie takowego może powodować problemy.

Aby nie było, że gadam ot tak - Undercover przeszedłem całe, na dwu-rdzeniowym E6550 @3,08GHz. Zwalniało czasem, to fakt, wywaliło trzy razy na Autosclupcie - też racja. Grafika zabugowana - zgadzam się. Tylko, że na takim Pentium 4 czy niepodkręconym Athloniku z jednym jajem ta gra by się co najwyżej toczyła powolutku z prędkością 10fps.

nie wiem ile w tym prawdy

Napiszę Ci ile. Mniej niż zero! Pewnie jakiś sfrustrowany gołowąsy 15-latek napisał tak, bo nie może wytrzymać z bólu... Undercover mu nie działa!!! I puścił newsa - żeby śmiesznie było, a przy okazji sobie samopoczucie poprawił, a co gorsza - może nawet sam w to uwierzył. Dziku, takimi newsami tylko takich idiotów będziesz dowartościowywać. Lepiej przemilczeć takie donosy, w ogóle się nimi nie dzielić. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - mam przeciek (tongue.gif) że gra nie lubi 2 rdzeniowych procków, nie wiem ile w tym prawdy ale czekam na patcha.

Zomg... jak ja kocham te ploteczki.

Mamy koniec 2008 roku, procesory jedno-rdzeniowe (Pentium 4, Celeron D, Athlon, Duron i inne, starsze) praktycznie wyparte, cztero-rdzeniowe tanieją i są coraz popularniejsze...

A tu Dziku wyskakuje z tekstem, że najnowszy NFS, przypomnę - wypuszczony 18 listopada ma problemy z dwu-rdzeniowymi procesorami. Żart? Przecież na jedno-rdzeniowych ta gra chodzi ledwo, ledwo - jakby chciała a nie mogła.

Jak do kija gra sprzed kilku DNI może mieć problemy z Core2 Duo, z Athlonami X2... No jak?! To co? Na Pentium 4 będzie działać lepiej? Jasne.

Ja wiem, że takie newsy są ciekawe, że trzeba EA dobić, że trzeba wypominać im wszystkie błędy. Trzeba, wiem. Ale z sensem, minimalnym chociaż. Jak gra może mieć problemy z dwu-rdzeniowymi procesorami? Z cztero - to rozumiem, bo nieliczne gry obsługują cztery rdzenie, a więc nie jest wykluczone, że posiadanie takowego może powodować problemy.

Aby nie było, że gadam ot tak - Undercover przeszedłem całe, na dwu-rdzeniowym E6550 @3,08GHz. Zwalniało czasem, to fakt, wywaliło trzy razy na Autosclupcie - też racja. Grafika zabugowana - zgadzam się. Tylko, że na takim Pentium 4 czy niepodkręconym Athloniku z jednym jajem ta gra by się co najwyżej toczyła powolutku z prędkością 10fps.

nie wiem ile w tym prawdy

Napiszę Ci ile. Mniej niż zero! Pewnie jakiś sfrustrowany gołowąsy 15-latek napisał tak, bo nie może wytrzymać z bólu... Undercover mu nie działa!!! I puścił newsa - żeby śmiesznie było, a przy okazji sobie samopoczucie poprawił, a co gorsza - może nawet sam w to uwierzył. Dziku, takimi newsami tylko takich idiotów będziesz dowartościowywać. Lepiej przemilczeć takie donosy, w ogóle się nimi nie dzielić. ;)

Dobrze powiedziane ale nie wiem czy nie za ostro pojechane :P

Choć w sumie użytkownik forum z prawie 500 postów powinien wiedzieć o czym pisze :D

Pozdrawiam i życzę setek FPS na jednordzeniowych!!! :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane ale nie wiem czy nie za ostro pojechane tongue.gif

Za ostro, ale często piszę tak dobitnie, żeby co poniektórzy zrozumieli. Podchodźcie do tego z dystansem.

Choć w sumie użytkownik forum z prawie 500 postów powinien wiedzieć o czym pisze biggrin.gif

Jestem taki sam jaki byłem, gdy miałem prawie 10 postów na tym forum, a więc to nie istotne ile kto ma postów ;p

Pozdrawiam i życzę setek FPS na jednordzeniowych!!! biggrin.gif biggrin.gif

Ciężko będzie, oj ciężko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w sumie użytkownik forum z prawie 500 postów powinien wiedzieć o czym pisze biggrin.gif

Jestem taki sam jaki byłem, gdy miałem prawie 10 postów na tym forum, a więc to nie istotne ile kto ma postów ;p

śmiem w to wątpić > z czasem nabiera się doświadczenia :P

nie wierze abyś cały czas stał w tym samym miejscu jeśli chodzi o wiedzę na temat gier itp. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam problem z Need For Speed Undercover a problem jest taki

Gra po 10-15 min sie wyłącza tam moze ustawienia mam duze takie jak w far cry 2 czyli 100:700 Very High, ale far cry 2 sie nie wyłącza a tak samo mialem z need for speed pro street tez po 10-15 min sie wylaczał !

Prosze o pomoc. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 listopada kupiłem Undercover i jestem załamany :((( Nie wiem co robić. Gra nie działa płynnie nawet przy rozdziałce 800x600. Mój sprzęt to:

procesor: AMD Athlon 64 X2 4200

płyta główna: Asus M2N32-SLI Deluxe WiFi-AP nForce 590 SLI

grafika: GeForce 8800 GTS

ram: PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 667MHz

Nie uważam, żeby to był lichy sprzęt. Far Cry 2 chodzi mi bez zaciachów. Tak samo i Race Driver: GRID. Tylko Undercover ma zaciachy, że płynnie nie da sie grać nawet przy najmniejszej rozdzielczości i z najniższymi ustawieniami graficznymi.

MAM NAJAKTUALNIEJSZE STEROWNIKI GRAFIKI.

Nie wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Czy mam mikołaja prosić o lepszy procesor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo po pierwszym uruchomieniu, potem było już zajefajnie. Może to dlatego że nie zrestartowałem kompa po instalacji , nie mam pojęcia. Gra mieszała coś tam przy DirectX, może spróbuj go zainstalować z płytki jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...