Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

@XanderMorhaime

To te pseudo medyki coś są warte? ;) Pamiętam że strasznie każdy na nie narzekał bo raz to leczy raz w gumki leci itd... chyba że coś zmienili odnośnie AI kompanów =]

@susscrofa

Powiedzmy sobie tak, bez abonamentu będziesz mocno limitowany nawet odnośnie skillbarów, które jakby nie było też będą potrzebne. Ofc. można je dokupić, ale ogólna limitacja jest dość spora więc jeżeli bierzesz SWTOR na poważnie i masz zamiar zawitać w tej grze na dłużej to abonament można wykupić. Ew, jeżeli coś nie tak to sobie anulujesz przed kolejnym rozliczeniem (jeżeli wykupisz subskrypcję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do sciagania darmowej wersji SWTOR. Na poczatku sciagnelo mi sie 11gb. Pozniej chyba 1gb. Teraz przez caly czas sciaga mi sie ok 5gb, pisze mi "installing", pozniej kolejne 5 czy tam 6 czy 4gb i znowu "installing i tak w kółko. Moze musze zostawic kompa zeby sie skonczyl ten czerwony pasek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodząc do 50 lvl odblokowujesz w legacy rasę, którą osiągnąłeś ów poz. Zasadniczo nic Ci to prawie nie da, bo możesz mieć jedynie ludzia i zabraka a one mogą być wszystkim. Cyborg to wyjątek ale to człowiek z opaską na oko ;) Ogólnie to kolejne posunięcie EA, które krzyczy "Moar moneyz, our Lords need Sacrifice stupid Lambs!!!". Niby masz dostępne odblokowanie za darmo ale możesz odblokować właściwie to czym i tak mógłbyś grać bez tego. W tą grę NIE opłaca się grać bez abonamentu. Dla Single Playerów ma za wiele wkurzającej mechaniki z MMO a dla fanów MMO jest zbyt ograniczona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie użyć wulgaryzmu (czego zwykle nie robię, uważając za niekulturalne): co za debilny system... pokerglass.png

W zasadzie są jedynie dwa powody, dla których płaciłbym abonament:

1) granie innymi rasami

2) wykorzystanie możliwości rzemiosła, co w wersji F2P jest niemożliwe... (co najbardziej mnie razi)

Mimo to płacić nie mam zamiaru :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie rzemiosło można - jest łatwo. Materiały są tanie jak barszcz na AH. I system jest genialnie opracowany na wyciąganie kasy w szybkim tempie ponieważ twórcy nie wierzą w sukces marki i chcą wydolić jak najwięcej jak najszybciej... A przynajmniej ja mam takie wrażenia po graniu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem z uruchomieniem gry? Zainstalował się jakiś patch, a potem gra nie chciała się włączyć (zatrzymywało się na ekranie startowym). Teraz nawet nie dane mi jest nacisnąć "PLAY"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wracasz do gry po więcej niż 90 dniach nieobecności lub jeśtes nowym graczem, zaloguj/zarejestruj się z tego linka http://www.swtor.com/r/MLGsJn. Dla byłych subskrybentów jest to okazja, aby zdobyć 7 dni abonamentu za darmo, nowi gracze otrzymają Jumpstart Bundle który zawiera: 1x Quick Travel Pass, 5x Minor XP Boost, 1x Inventory Module. Dodatkowo gwarantuje nagrodę w kredytach (150k) lub sprzęcie dla nowych graczy (niebieksie/fioletowe mody/armoringi/enchantmenty na podany lvl).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...