Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

Z tego co mi wiadomo to kupienie gry w sklepie daje tylko status preferred. Za normalne wykupienie abonamentu dostaje się 500 cp miesięcznie.

EDIT: Jedna osoba na innym forum twierdzi, że kupiła grę w sklepie po przejściu na F2P i dostała 30 dni czasu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj gram i bardzo mnie wciągnęła,zastanawiam się nad kupnem wersji pudełkowej,prawdopodobnie spędzę przy niej więcej czasu.

Żeby odblokować nowe rasy którymi można zagrać trzeba wykupić subskrypcje,czy jest jakiś inny sposób i jeśli kupie grę w pudelku to będzie się to liczyć jako subskrypcja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subskrypcja oznacza ni mniej, ni więcej jak płacenie abonamentu. Sam zakup gry to jeszcze nie to, chociaż głowy nie dam, czy by nie zapewniło ci to chociaż statusu preferowanego.

Co do odblokowywania ras, są na to trzy metody.

Pierwsza: zagrać postacią danej rasy do 50. poziomu, odblokuje to wszystkie klasy dla danej rasy. Oczywiście trzeba mieć w tym celu odblokowaną rasę przy tworzeniu...

Druga: zapłacić pieniędzmi z gry. Poprzez ekran Legacy można odblokować różne rasy, choć ceny są lekko zaporowe (półtora miliona kredytów za wszystkie rasy oprócz ludzi, ci za pół miliona)

Trzecia: zapłacić cartel coins w stosownym sklepie. Najszybsza metoda, ale też, co tu ukrywać, nieco kosztowna w prawdziwych pieniądzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna. Gram od tygodnia (bądź coś koło tego). Jedi Consular. Bardzo fajna klasa, która jest typem 'wsparcia', którym to lubię grać w wielu tego typu gier. Ale teraz muszę znaleźć gościa, który da mi 'nadklasę'. No cóż, trzeba będzie z Co~~ na Tython się wybrać. D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zacząłem grać. Naprawdę, tytuł jest świetny, pomimo tych wszystkich ograniczeń związanych z formułą free 2 play. Fabuła jest genialna, grafika bardzo ładna, fajny system walki i ogólnie nie ma się do czego przyczepić. Mam do was pytanie. Czy da się odblokować inne rasy (bo dla f2p dostępni są jedynie ludzie, cyborgi i...no, ci podobni do Dartha Maula) nie wykupując abonamentu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się. Chyba. O ile nie można odbloków raz kupić w AH. Dobijając do 50 lvl odblokowujesz tą rasę dla wszystkich klas. Czyli odblokujesz cyborka, zabraka i człowieka. Których już masz :P

Przyczepić niestety jest się do bardzo dużej ilości rzeczy. Najgorsza to traktowanie tego f2p jako splunięcia ludziom w twarz. Jedyne co ma ta gra dobrego i wybijającego się ponad przeciętność to fabuła klas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fabułę właśnie dostajesz za darmo. Najważniejszy element gry masz dostępny zupełnie bez płacenia. Wszystko inne to ułatwienia dostępu, urozmaicenia wyglądu i tym podobne sprawy.

Chyba mi nie powiesz, że wolałbyś odwrotną sytuację, gdzie do wyboru masz wszystkie rasy i dowolną ilość rozgrywek PvP, flashpointów itp., wszystkie paski akcji, ale za to dla każdej postaci musisz każdorazowo odblokowywać następną planetę za Cartel Coins...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak źle i tak niedobrze Xander.

Poza tym questy klasowe to jedynie 4 bodajże zadania na planetę. I myśle, że chyba lepsze by było faktycznie odblokowanie sickiego (poza różnymi kosmetykami) i ewentualnie płacenie za TYLKO fabułę, jednorazowa opłata za jedną klasę, jakieś 5$. Plus powiedzmy uwalenie koloru mieczay świetlnych do powiedzmy niebieskiego dla Republiki i Czerwonego dla Imperium. tego typu rzeczy. A nie obecnie płacisz kupę kredytów za odblokowanie dodatkowego paska dla JEDNEJ postaci. I dodajmy, że dodatkowych slotów za cholerę sobie nie wykupisz. Nie mówiąc już o tym, że subskrybenci (czyli np ja) zostali opluci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystając z przypływu gotówki w świątecznym okresie postanowiłem dać grze drugą szansę ( Kupiłem ją dość niedługo po premierze ale jakoś przy niej nie zostałem ) i kupiłem sobie abonament na miesiąc za 30 zł. I powiem szczerze że nie spodziewałem się takiej zabawy. Przy pierwszym logowaniu zostałem wręcz obrzucony różnego rodzaju prezentami ( 2 mounty, pet, 500cp i kilkadziesiąt drobiazgów ) i dość szybko wylevelowałem swojego Consula do obecnego 17 lvl. Gram sobie na Red Eclipse, jeżeli ktoś tu pogrywa i jest w jakieś miłej gildii to prosiłbym o jakiś kontakt ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni gry sprawiło, że jestem pozytywnie zaskoczony. Jedyny prawdziwy minus tej produkcji to ciągłe zasypywanie mnie debilizmem contentu "tylko dla subskrybentów" i mam w związku z tym pytanko:

Czy kupując TAKĄ kartę będę mógł ustanowić status subskrybenta na koncie, które go nigdy nie miało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się. Większość ras jest zablokowana (są tylko ludzie, cyborgi i Zabrak - patrz Darth Maul), ale masz dostęp do wszystkich klas i ich rozszerzeń, wszystkich umiejętności (jedyne ograniczenie tu jest takie, że subskrybenci dostają sprint i możliwość jazdy na ścigaczach zdecydowanie wcześniej i taniej), możesz osiągnąć maksymalny poziom, choć subskrybenci mają to troche ułatwione bo mają boost do zdobywania expa.

Z tego co kojarzę najgorsze ograniczenia nie wpływają za bardzo na samą rozgrywkę np: nie masz skrytki w banku, masz mniejszy plecak, nie możesz zunifikować kolorów swojego stroju ani ustawić "widzialności" hełmu, brak też możliwości ustawienia tytułu i nazwiska rodowego, subskrybenci mają też dostęp do najlepszych "ulepszaczy" pancerza i broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii warto wydać te 30 zł nawet na jeden miesiąc, z mojego tempa grania wnioskuję że przez ten czas uda się poznać historię przynajmniej połowy klas. Suby dostają też co miesiąc 500cp co pozwala na zakup jakiś wizualnych pierdół czy paczek w których można trafić na rzadkie itemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie modelu F2P powiem tyle:

Osoby, które wcześniej grały na abonamencie raczej przy nim nie wyrobią. Przynajmniej ja dostałem takiego szału jak mi pół interfejsu wywalili, że od razu znów zapłaciłem ;) .

Dla reszty to świetna okazja by spróbowac gry i... nakłonić ich do zapłacenia abonamentu, który jest wreszcie na odpowiednim poziomie - moim zdaniem gdyby był taki od początku, nie trzebaby teraz przechodzić na F2P. Czyli w sumie to o co w F2P chodzi - skłonić ludzi do płacenia bo myślę, że jak ktoś raz spróbuje to nie wróci do F2P, a przecież 30 zł miesięcznie to nie jest fortuna :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety musiałem zrezygnować z gry moim Sagem z nie swojej winy. Po wbiciu 16LV nie mogłem się już zalogować na tą postać bo nie miałem przypisanego maila do konta. No dobra nie ma chyba problemu aby go przypisać - myślę. Jak się okazało problem wystąpił bo ponad dwa lata temu założyłem konto SW:TOR kiedy można było dostać zaproszenie do bety (którego nigdy ostatecznie nie dostałem :/).

Noobra... Mówi się trudno idzie się dalej bo nowego maila tylko do przypisania głupiego konta zakładać nie będę, w sumie to nawet i lepiej bo stare konto wciąż działa a Sage jest dosyć nudnawą postacią w walce więc mogę wystartować bez żalu na nowo :P

Teraz gram Stormtrooperką Republiki z bardzo błahego powodu - Jennifer "Femshep" Hale! Tak bardzo się przyzwyczaiłem do jej głosu przez te lata ogrywania trylogii Mass Effect, że od razu poczułem się jak w domu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie.Wylevelowałem sobie dzisiaj Jedi Consulara do 10 lvl, wbiłem na Jedi Shadow. Wchodze na war zone, tak sobie, zobaczyć jak to wygląda. Odpalam stealtha, żeby zobaczyć jak sie ludzie leją na żywo, a tu bęc - chyba wszyscy mnie widzieli, bo nie moglem w spokoju postac nawet 5 sekund. Powiecie mi o co chodzi? Ta niewidzialność to tylko taki pic na wode PVE? Czy do czego to służy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak są teraz ułożone brackety pvp ale ogólne zasada jest taka - im większa różnica między Tobą a wrogiem w poz na korzyść wroga tym mniej jest skuteczny Twój stealth. Nie wiem jak to wygląda na pvp ale pewnie walczysz nawet z przeciwnikami o +20 poz wyższymi. Wiem, że jesteś równoważony ale nie jestem pewien czy nie ma jakiegoś buga. Może ktoś mądrzejszy by się wypowiedział ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Postanowilem sobie sciagnac darmowa wersje SWTOR-a. Nic kompletnie o tej grze nie wiem. Prosiłbym doświadczonych graczy o porady na początek. Najbardziej zależy mi na tym, jaka klasa jest najlatwiejsza jako pierwsza postac. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsza klasa w moim odczuciu to Bounty hunter/Trooper. Noszą najcieższe pancerze, mają solidne obrażenia, przegięty skill w pve i ogólnie są przyjemni w graniu. Mogą wyjść na dps/heal lub dps/tank. Pierwsza kombinacja walczy na dystans, druga ogólnie w zwarciu. Bounty hunter ma ten plus, że jako pierwszego towarzysza dostaje healera więc jest łatwo i przyjemnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz ale 1-2 mieś. po wyjściu gry najlepsza gildia Rep w której byłem i najlepsza (bodajże) Rosyjska gildia po stronie Imp. miały takie parcie na nabór Trooper'ów i BH że aż śmiech brał. Na początku wystarczyło że brałem 2 JC (+ mój JC) i np: Trooper'a pod leczenie i było git, ale jak tylko ekipy Imp. obczaiły jak robić nieśmiertelnych BH healbotów też przeszliśmy na 2/3 Trooperów w ekipie. Po prostu Trooper/BH byli nie do zajechania, a przy okazji mają dobre CC i Dps ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...