Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

Skończyłem fabułę dodatku. Nie mam zamiaru do niej wracać. Nie mam zamiaru wracać do gry. Command center jak dla mnie zniszczyło tą grę. Fabuła o dziwo pozbawiona była większości głupotek SWtoRa. Pomijając oczywiście, że absolutnie na żadnej postaci mi nie zależało, z żadną się nie zżyłem a niektórzy wcześniej zdobyci kompani nawet nie mają linii dialogowych tylko się snują bez celu w trakcie filmików. 

 

Ogółem - widać cięcia kosztów gdzie się dało. Na zakończenie zacytuje jednego użytkownika reddita, który trafnie wszystko podsumował gdy jeszcze Knights of the Fallen Empire było w zapowiedziach. 

 

"Im Emperor personal enforcer, his Wrath, undeffeated in battle. You will adrees me as "My Lord Wrath" or i will kill you and all you loved"

"As you say Outlander"

 

I na tym skończmy przygodę ze swtorem. Szkoda, bo również w tym samym tygodniu zakończyłem z wowem z uwagi na ichnie bugi techniczne. Czas poszukać nowego hobby może?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła KOTET mi się spodobała, ale usunięcie podwójnego expa oraz zmniejszenie jego wartości w zadaniach typu Introduction to Warzone skutecznie zniechęciło mnie do stworzenia Jedi Shadowa i zagrania w dodatek po stronie Republiki.
5.0 dodaje content tylko dla graczy na 70 poziomie, reszta jest w czterech literach. Wracam do wielodniowego budowania jednej postaci, której przeznaczeniem jest tylko ukończenie dodatku. Nazwijcie mnie obleśnym casualem, ale nie mam zamiaru tkwić dni albo tygodnie w lowbie contencie, kiedy wszyscy siedzą na swoich postaciach z 70 levelem. Bioware oficjalnie zamordowało tę grę, a jeśli moje dziecko zapyta mnie kiedyś "tato, a jaka była najgłupsza rzecz, na którą wydałeś pieniądze?" bez wahania odpowiem "the old republic".

Czuję się niczym Obi-Wan po walce z Anakinem. YOU WERE THE CHOSEN ONE. YOU WERE SUPPOSED TO DESTROY PAY-TO-WIN MMOS, NOT JOIN THEM. BRING BALANCE TO THE SWTOR, NOT LEAVE IT IN DARKNESS. Po latach bycia wiernym graczem, muszę przyznać, że nadszedł czas, by odejść. SWTOR jest martwy, ludzie dotykają trupa przy pomocy patyków. Mogą się nim bawić, doceniać piękną, spokojną twarz nieboszczyka, ale on już nie otworzy oczu. Trzeba znaleźć nowe MMO, które mnie nie zawiedzie.

Pozwolę sobie też zacytować kolegę z gry, który doskonale ocenił zmiany w klasach 5.0:

Cytat

CONGRATULATIONS.
Mercenary, somewhat elite-to-master class became another Vengeance Juggernaut or Madness Sorcerer. Good fucking job, Bioware, it's really enjoyable. Since Mercs already got Saber Reflect + Enraged Defense in one gcd, I'd love to see Sorcs with Intercede or AOE Taunt. Please, please, please, please.

Tak, mam ból pośladków o to, że klasa, którą naprawdę było ciężko opanować do perfekcji - IO to oficjalnie najtrudniejszy dps spec w grze - stała się czymś na poziomie Sorcerera czy Juggernauta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie Uprising, znaczy próbowałem bo mieliśmy wipea na ostatnich dwóch bossach. I kolto się nie zrestartowało (te stacyjki co stoją na ziemii i leczom). Sami dpserzy. Próbowaliśmy jeszcze 2x, nic z tego. Niemożliwe do skończenia. Olać.

 

Poszedłem sobie na warzone. Akurat huttball się wrzucił. Wygraliśmy i dostałem cały pełen pasek. 

Jak na razie otworzyłem 3 skrzynki i z każdej dostałem coś co było 230 ilvl minimum. Ktoś mógłby potwierdzić czy zawsze się coś takiego dropuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I kolto się nie zrestartowało (te stacyjki co stoją na ziemii i leczom).

Stacje kolto w uprisingach się nie restartują. Głupota, ale co poradzić.

Cytat

Jak na razie otworzyłem 3 skrzynki i z każdej dostałem coś co było 230 ilvl minimum. Ktoś mógłby potwierdzić czy zawsze się coś takiego dropuje?

Nie, miałeś farta. Ja jestem na 13 poziomie GC i dostałem tylko jeden kawałek bonusu. Czyste RNG, możesz otworzyć dziesięć paczek i dostać cały setbonus albo same śmieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, EzechielDarken napisał:

możesz otworzyć dziesięć paczek i dostać cały setbonus

Ale ja nie mam setbonusu. Mam tylko rzeczy 230 z czego 2/3 nie mają modów nawet tylko są na sztywno ustawione. Stąd moje pytanie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...