Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Star Wars: The Old Republic MMO

Polecane posty

A popatrzmy na dobre strony ludzie - nawet zakładając, że dla każdego szanującego się fana KotOR'a ta gra będzie beznadziejna, kupi ją mnóstwo ludzi, którzy uwielbiają MMO. A BioWare będzie miało pieniążki. I wtedy może, tylko może, wyda tak upragnionego i wyczekiwanego KotOR'a III, piękna perspektywa... Nie uważacie? My nic nie tracimy (w końcu wszyscy się deklarują, że co najwyżej trailer ściągną), bo inni ludzie będą na to kasę marnować, a za kilka latek dostaniemy ślicznego KotOR'a III, może nawet wydadzą go w Polsce!

Cieszmy sie i radujmy gdyż ktoś zarobi na przemarnowaniu nam marki !! Cieszmy sie i radujmy gdyz z powodu Tora przerwano prace nad KIII (byly sluchy o przerwaniu prac, teraz ma to sens, gdyz tworca nie oplaca sie wydac na raz 2 podobnych gier). Po drugie jak już raz firma marnuje tytuł, zeby nalapac sie pieneidzy, to czemu nie mialby zrobic to przy nastepnej grze? Po trzecie: Obsiadian , chociaz mial 3 razy mniej czasu niz Bioware i zmuszono go do wydania gry niedokonczonej z bugami, to mimo tego i tak jest lepszym develloperem (mroczna gesta fabuła, Kreia oh Kreia), niz Bioware

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwie inne opcje:

1. TOR odnosi sukces i bioware postanawia porzucić tworzenie innych gier z serii, na rzecz wydawania kolejnych dodatków.

2. Pomimo sporych nakładów finansowych TOR sromotnie przegrywa z o wiele starszym, acz uzależniającym WoWem, w wyniku czego seria z The Old Republic w tytule umiera na zawsze.

Jestem pesymistą czy realistą? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@1.

Jesli zamiast Bio, KotORa 3 bedzie robic Obsidian, to ja bym sie nie obrazil :)

@2.

Niekoniecznie. Jesli TOR nie wypali to po prostu zostanie uznany za spadkobierce Galaxies. Cala Stara Republica nie umrze, gdzyz KotORy sa nadal popularne i maja swoich fanow czekajacych na cz. 3. Tych fanow jest na tyle duzo, zeby kontynuowac serie. No i dodajmy jeszcze 'moc' Gwiezdnych Wojen. Sa tacy co beda grac w najwiekszego gniota, byle by mial SW w tytule. Pomojajac juz to, ze zakonczenie K2(co to jest, aby robic skrot od sktoru...) wyraznie sugeruje, ze to nie koniec historii.

Poza tym jak to wyglada z tymi Starymi Warsami? Lucas ma do prawa do marki SW, a Bio jest wlasnoscia EA Gays. Czy to ma znaczyc, ze Lucas wspolpracuje z EA, czy BW zdobylo prawa do TORa jeszcze przed przejeciem(prawdopodobne)?[/ciekawosc]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer jest świetny! Jeśli w grze było by więcej tego typu filmików to warto ją kupić tylko dla nich.:thumbsup:

Co do samej gry to naprawdę chciałbym żeby okazała się dobra, ale do tej pory wszystkie MMO, poza WoW'em, okazywały się klapą więc staram się nie robić sobie zbyt wielkich nadziei.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lord Angral, który pierwszy raz pojawił się w Threat of Peace Act 1: Treaty of Coruscant, czyli webcomicu promującym grę. A trailer rzeczywiście robi bardzo duże wrażenie. Szkoda, że pewnie w grę nigdy nie zagram :tongue: Ale popatrzeć miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁAŁ! Ten trailer jest genialny! Jako zatwardziały wróg MMO będę musiał przejść ciężką próbę siły woli, by nie zakupić tej gry. Ciekaw jestem, jak z gameplayem, bo trailer to trailer i zwykle nie ma bardzo wiele wspólnego z wyglądem gry...

Obawiam się, że MMOwość spłaszczy ToRa do granic możliwości, czyniąc z niego wyzutą z fabuły i sensu maszynkę do robienia pieniędzy. Jakoś tak głupio myśleć o grindujących Jedi, czy łowcach nagród, którzy tłuką mobki. Aż się łza w oku kręci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej beda to mikro tranzakcje.Bedzie sie placic pewnie za cos ala knight online np za zwiekszenie expa tudziez drop rate .

Ja ze swojej strony za mikrotranzakcjami nieprzepadam bo jesli zostana zle zrobione to potrafia spie . . .znaczy popsuc nawet bardzo dobra gre.

No ale jednak mozliwosc wziecia do wirtualnej reki miecza swietlnego + 10 i zabicia paru niepoprawnie dobrych rycerzy kolka wzajemnej adoracji moze sprawic multum radosci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w TORze pokładam wielkie nadzieje. Choć filmowych gwiezdnych wojen nie znoszę,to jak narazie praktycznie wszystkie gierki w stylu Star Wars (z ME włącznie) mnie oczarowały.TOR też świetnie się zapowiada,a ja nie lubię narzekać przed wydaniem gry.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Może w końcu polubię jakieś MMO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Okropne smuty tu waliliście długo i nagle wam się zmieniło? :P

2) Ta gra to już chyba jedyna szansa detronizacji WoW'a

3) Tak mi grafa nie wadzi, bo gram w Ragnarok :P

4) A nawet jak nie będziecie wierzyć, to i tak marzę by zostać Łowcą Nagród :]

5) Co do biegania z mobkami. To nie jest WoW!!! ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer z gry prezentuje się naprawdę super ale to oczywiście nic nie znaczy. W końcu trailer z WarHammer Online też był super. Chciałbym aby MMO w świecie SW było najwyższej klasy, doskonale dopracowane i wciągające tak jak wciąga mnie WoW gdyż bardzo lubię uniwersum SW, ale czy te życzenia się spełnią przekonam się dopiero jak wyjdzie.

Jednak gdy tak spoglądam wstecz i przypomnę sobie premiery wszystkich kolejnych 'pogromców' WoW i migracje graczy z WoW do nowych produktów... przypominam sobie równie ich szybki powrót - zazwyczaj po miesiącu. Jeśli TOR okaże się kolejną MMO, która mogła, a nie dała rady to płakał nie będę bo od WoW mnie nie odciągnie nic. Jeśli jednak uda się w 100% to przynajmniej będzie jakaś alternatywa gdy Blizzard zaprzestanie rozwijanie WoW - oby nie wcześniej niż za kilka lat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, za grę trzeba płacić gdy jest na abonament. Mikrotranzakcje nie są obowiązkowe, ale dzięki nim możesz sobie ułatwić/przyspieszyć/polepszyć/uprzyjemnić grę po przez zakupienie wielu normalnie niedostępnych rzeczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w TORze pokładam wielkie nadzieje. Choć filmowych gwiezdnych wojen nie znoszę,to jak narazie praktycznie wszystkie gierki w stylu Star Wars (z ME włącznie) mnie oczarowały.

ME to nie SW!!! [seria przekleństw]

Mikrotranzakcje, to takie bonusy do gry za pieniądze, tak wiem że idea jest niesrpawiedliwa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikrotranzakcje, to takie bonusy do gry za pieniądze, tak wiem że idea jest niesrpawiedliwa

czy ja wiem. Ważniejsze jest to, żeby ten co płaci nie miał wyraźnie lepiej od tego, co nie zapłacił. Ewentualnie żeby te bonusy dało radę zdobyć bezgotówkowo. Tak jak w Battleforge: możesz zdobyć punkty na karty bez wydania choćby grosza. Ale jest to trudniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...