Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MajsterSeba

Smartphone 2kPLN ~5"/pixel 2 za 1500zł?!

Polecane posty

Od jakiegoś czasu rozglądam się za godnym następcą mojej Xperia Z3. Wcześniej miałem Z3 Compact niestety umarł śmiercią tragiczna, a jakoś udało mi się dostać Z3 za śmieszne pieniądze i generalnie mam przyjemność z modelami Z3 od 2014 roku.... Jednak przyszedł czas na zmiany. Długo szukałem innego telefonu. Samsung A3, Z5 compact, XZ compact, xa2, jednak za każdym razem coś, a to jakość wykonania, a to parametry itd itp.

 

W końcu znalazłem coś co mnie zainteresowało

 Google Pixel 2. Nie za duży (do Z3 bardzo długo się przywyczajalem), nie za mały, fajne bebechy. Ktoś powie, że paskudny, że ma dwie ogromne czarne ramki na dole i na górze (Z3 też ma i się przyzwyczaiłem), brak minijacka, że to clone iPhone (jabłka nie wchodzą w ogóle w grę). Mówię sobie "wszystko cacy, pora sprawdzić cenę". 

No i umarłem na śmierć! Lekko ponad 3kPLN.... No nie! Szukam dalej! Ale pomyślałem, że wejdę na allegro....

 

I co mi się ukazało!? Pixel 2 32GB od 1.5kPLN na allegro, nowy, zapakowany, sprzedający ma 99% pozytywnych, negatywne to złośliwość kupujących.

 

Czy to w ogóle jest możliwe, żeby była taka kolosalne różnica w cenie? Czy to jakieś podróbki?  Ktoś z Was może się orientuję?

Poniżej link do allegro

https://allegro.pl/google-pixel-32gb-czarny-i7448394523.html

 

Jak ktoś ma jakieś propozycje na telefon do 2k to bardzo proszę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku jest pierwszy Pixel, a nie Pixel 2. Podróbki na pewno nie, pewnie telefony z jakiegoś zagranicznego źródła czy coś. W każdym razie w sumie to ten telefon więcej kosztować nie powinien, na rynku już trochę jest i specyfikacją też odstaje od topowych modeli (choć oczywiście Snapdragon 821 i czysty Android to połączenie, które długo będzie gwarantować płynność).

Do 2k da się jednak dostać dużo lepsze telefony:

- Galaxy S8 

- Galaxy S7

- Honor 10

- Huawei P20

- Huawei P10 

- One Plus 6 (trochę ponad 2k)

- Xiaomi Mi 8

Na twoim miejscu rozważałbym przede wszystkim S8, bo mimo sporego ekranu nie jest taki duży i bardzo dobrze leży w dłoni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W budżecie 1500 zł bardzo ciekawą opcją dla Ciebie może okazać się Xiaomi Mi Mix 2 - posiada kapitalnie zagospodarowaną przestrzeń, dzięki temu mimo 6-calowego wyświetlacza posiada niezwykle kompaktowe rozmiary, jest wygodny w użytkowaniu. Do tego świetne podzespoły Snap 835 i 6GB RAM zapewnią Ci więcej niż płynne działanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...