Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Japal4s

Assassins Creed - brak celów na mapie

Polecane posty

Słuchajcie wiem że nie powinienem tutaj tego pisać ale mam poważny problem.W grze Assasins Creed załatwiłem już 4 ludzi,skończyłem na takim śmiesznym grubasku ,Jadę do Akki a wcześniej zdobyłem już wszystkie punkty obserwacyjne i nie wyświetla mi już celów na mapie gdyby ktoś mógł to mógłby mi powiedzieć gdzie znajduje punkty śledztw na mapach to byłbym bardzo wdzięczny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz orginał czy pirata? Bo jeśli pirata to nie skończysz gry.

Spróbuj tego idz najperw do innego miasta(np. Damaszek albo Jerozolima) i najpierw spróbuj tam załatwić kolesia albo wyjedz na królestwo i wjedz z powrotem na teren Akki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem ten kłopot jeszcze wczoraj, ale wszystko pchnąłem do przodu. W Akcce przechodzisz do bogatej dzielnicy (szary obszar na mapie, jest tylko granica zaznaczona na biało). Wspinasz się na budynki i rozglądasz się po niebie. Szukaj tego orła czy sokoła ;) i biegnij za nim. Gdy dotrzesz na tę wierze, to zsynchronizuj sobie mapę i voila :) Potem śmigaj po odsłoniętej już mapie i będą ci się nowe cele pojawiały. Jerozolima i Damaszek tak samo. Nie ma różnicy które miasto w pierwszej kolejności zrobisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,udało mi się ,dzięki wszystkim za rady i życzę długich godzin na kompie.Okazało się że podczas zapisywania coś się spruło i dlatego ale teraz jest spoko:>

// Kompie? To dział konsolowy -_- - Kagex //

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...