Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mayron

Warhammer 40k: Dawn of War II

Polecane posty

Witam.

Poszukuję ludzi w miarę stabilnych psychicznie (książeczka szczepień nie jest wymagana;)) do rozgrywek w trybie współpracy, jak i versus. Wiem, że połączenie Steam z Games for Windows LIVE przyprawia niektórych o wymioty, ale nie jest to aż tak tragiczne. Nawet działa i to całkiem nieźle...

Pozdrawiam ciepło :nuke: i czekam na śmiałka, którego nie przeraża horda orków :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie - tutaj też można napisać ;) Czy spełniasz, to się zobaczy. Oczywiście nie wymagam nie wiadomo czego. Ważne, by osobnik nie zaliczał się do rasy "Troll miastowy" :P

Chcesz grać coop, czy raczej wolisz potyczki versus?

Ah, prawie zapomniałem... Należałoby podać nazwę profilu w systemie LIVE - "Mayron Vagabond"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość potter147

Konto LIVE:Smuggler1597

mogliśmy pograć i coop i versus zależy od naszego nastroju lub z moimi kolegami w drużynach.Jaką rasą najczęściej grasz?(Wnioskując się na twoim pierwszym poście w tym temacie to chyba orkami :biggrin: )

Ja narazie dopiero zaczynam na multiplayer, choć spróbuję grać najlepiej jak potrafię.

Ja gram najczęściej eldarami i kosmicznymi marines.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja, to i tak jesteś niezły...Ja jeszcze nawet dobrze nie ugryzłem versus. Kampanii też jeszcze nie skończyłem.

Mógłbym jutro zagrać, tak koło 19-20. Odezwę się na gg. Najwyżej skopiesz mi dupsko. Ciągle ktoś to robi, więc to nic wielkiego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdy weekend moje legiony czekają na wyzwanie , chyba że siła wyższa przyjdzie. W The Last Stand też z wielką chęcią zagram.

Nick/id Steam : patyk1996

Games For Windows Live : arbuzy

Teraz szukam też ludzi do pomocy w ogarnięciu Chaosu. Chaos Rising kupuję dopiero w piątek , ale już teraz się pytam.

Ostrzeżenie : Jestem nubkiem ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GTAIVKiller

Witam poszukuję 2 najlepiej doświadczonych osób do gry 3vs3 po multi oczywiście:) bo nie jestem w stanie praktycznie nic wygrać jak mi ciągle losuje noobów z 1-5lvl przeciwko samym 50lvl :dry: aczkolwiek czasem się udaje. W grze stawiam na współpracę nie biegam byle gdzie na pałe.

Szukam też kogoś kto pomoże zrobić achievementy z DoW II Chaos Rising.

Oczywiście odwdzięczę się tym samym jeśli jeszcze nie przeszedłeś CO-OPa a zależy ci na osiągnięciu.

Gram CHAOSEM 20 ranga

Steam: XKiller315

GT: XKiller315

GG: 2760269

Jestem na kompie od 18 do aż zasnę także nocne meczyki wchodzą w grę:) (jak chcesz pograć to pisz bo czasem jestem też prędzej)

BŁAGAM POMÓŻCIE TA GRA JEST TAKA FAJNA PO MULTI ALE BEZ ZGRANEJ EKIPY SE POGRAĆ NIE MOŻNA A Z NOOBAMI NIE MAM SIŁY JUŻ GRAĆ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie popykam w Last Standa, bo do kampanii mam już kompana, a w zwykłych potyczkach strasznie noobię :( Jakoś nie mogę się przestawić na mechanikę z dwójki. Tak czy inaczej, nick: styropian (A co!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry w DoW-a 2. Dodatek posiadam, lecz zainstaluję dopiero wtedy gdy skończę podstawkę.

Uprzedzam że gram od 4 dni, ale za to już 6h. Wiem, trochę Nołlajfowałem, ale nie mam co robić.

Games for Windows Live- Piotrak

Najczęściej gram SM, ale to dlatego że jest nimi najłatwiej. Powoli przestawiam się na Eldarów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...