Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

Xbox Live!

Polecane posty

Potrzebuję 3 graczy chętnych do zrobienia Vidmaster Challange: Annual w Halo 3. Myślę, że zainteresowani wiedzą o co chodzi, ale na wszelki wypadek powiem - Osiągnięcie polega na przejściu ostatniej mapy w Halo 3 na Legendary, z włączoną czaszką "Iron" w czterech graczy, grając przez Xbox Live. Jest to jeden z achievementów potrzebnych do zdobycia elitarnej zbroi Recon. Chętnych zapraszam na PW, GG: 11287324. Możecie pisać też na mój Liveowy profil (widoczny w sygnaturce). Mile widziane posiadanie Headseta do ew. komunikacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaszki znajduje się podczas gry w kampanii na poziomie wyższym niż easy. Po znalezieniu można ją uaktywnić, co utrudnia grę. No i za każdą czachę dostaje się stosownego achievementa.

BTW - gram w Bad Company 1, C&C3, GOW2, Red Faction, Halo 3, Halo 3 ODST, Army of Two, Ghost Recon, Team Fortress 2 i Fable II ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Chmielok

Gold: brak, ale chyba na wakacje bedzie

Konsola: Arcade z 20GB (a raczej 13) dyskiem i drugim padem bezprzewodowym

Online: Halo 3, C&C Red Alert 3 (ale tylko kampania), UNO, kiedys Team Fortress 2

Offline: LEGO Indiana Jones, GRID, Halo: ODST, Crackdown, Boom Boom Rocket, tych gier, co dawno przeszedlem, nie wymieniam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: LeboLebo8

Gold: jeszcze prawie miesiąc (darmowy) a potem 2 kolejne. :)

Konsola: Elite 120 GB z dwoma padami.

Online i offline: nie chce mi się podawać, chcących dowiedzieć się więcej odsyłam do mojego gamercarda. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PLlen

Silver - nie widzę narazie sensu kupować, najpierw nowy kabel do neta (15m ^^ )

Konsola: Premium 60GB

Online: jak było demo Battlefield Bad Company2

Offline: w zasadzie to w grę, którą ostatnio zakupiłem albo tą, na którą właśnie mam ochotę; teraz Brutal Legend

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...