Jump to content
Smuggler

CDA 04/2009 zawartość

Recommended Posts

Jeszcze tylko 7 recenzji, artykuł o przenośnych konsolkach oraz tekst Sumggler'a na temat aparatów i nie będzie co czytać.

Mam tylko pytanie do redaktorów (albo tylko do QN'IK'a). Czy mi się wydawało czy ktoś jeszcze prócz Qn'ika był w siedzibie Raven? Coś mi tak wyglądało, jakby ktoś jeszcze tam był. Ogólnie poza tym numer świetny, ale najbardziej spodobał mi się właśnie ten materiał.

Pozdrawiam

Ja jeszcze nawet jednej recenzji nie przeczytałem :smile: No dobra jedną. Kitesurfing fun. To recenzja(gra trochę mniej :P) z górnej półki. :laugh:

Edited by GarosS

Nie no ja tu muszę koniecznie wychwalić pełniaki oraz Na luzie. Pełniaki są po prostu RE-WE-LA-CY-JNE!! Legend mnie totalnie na maksa wciągnęło:) Po prostu cud miód i orzeszki :banana: :laugh: A Na luzie jest w tym miesiącu wyjątkowo zabawne :banana: Po dogłębnym analizowaniu dochodzę do wniosku że to jeden z najlepszych numerów jakie miałem. A mam już ich trochę (53- ile to ja już kasy wydałem :woot: ):)

Piszę szybko i basta. Jeszcze raz powtórzę to tylko sugestia bo taki bonusik to skorzysta tylko garstka zapaleńców co nie mają z kasą robić. Pomysł fajny ze strony redakcji ale nie trafiony do większości czytelników. Na pewno dla tego bonusa będę biegł po Conana za stówkę by potem co miech sypać 50 zeli :) Troszkę mija się z celem. Ale pomysł fajny i mam nadzieję ze będzie więcej takich bonusów.

Kocham podejście "mnie nie stać to na pewno nie stać 3/4 społeczeństwa" xD... po pierwsze nie 50 a 30 zł, po drugie w momencie otwarcia polskich serwerów i kilku specjalnych contentów dla Polaków, można się spodziewać właśnie większego napływu graczy więc śmiem twierdzić, że z kody skorzysta więcej niż tylko garstka graczy. Innym problemem było to, że mamut w tej grze robił wielkie wrażenie ale na tym jego rola się kończyła, jest zbyt powolny, żeby korzystać z niego częściej niż dla lansu w mieście xD.

Wie ktoś morze gdzie można znaleźć muzykę z gry "OverClocked"? A co do gry to najlepsza przygodówka w jaką grałem.

Cieszy mnie, że Twórcy gier czerpią inspiracje z takich dzieł jak Jin Roh ;)

A mi ci żołnierze bardziej skojarzyli się z naszym coverovym Psi Ops. Te same "oczka", hełmy itp.

Dobry numer. Mac Abra musiał być nieco zdziwiony ^^. Swoją drogą kiedyś miałem tą książkę :D. (przynajmniej tak mi się wydaje) ale mój ojciec ją sprzedał. A może to nie była ona?

BTW: teraz dopiero zauważyłem że z tyłu numeru jest inna reklama niż ze skanów zamieszczonych na stronie (te które można przeglądać). Na stronie jest Empire:TW a w rzeczywistości jest Wheelman :). To też zmieniliście dla zmyły?

Wyskoczyliście z tym beta testem Quaka Live jak Fili z konopi... TERAZ!!!!? Kiedy wszyscy już dawno graja? Nie potrafiliscie zdobyc klucza do zamknietej wersji?

Pismo przelece po łebkach w Empiku, na pewno ktos otworzy jak zwykle bo kupowac nie warto :D:P

Guest Vojasek

Poprzedni post był o wrażeniach przed kupnem. A po kupnie: NL i AR jak zawsze fajne, dzięki tipsomaniakowi przeczytałem list sławnego pana G( nie miałem nr z 10.08). Gry: na razie grałem tylko w BR2. Okładka- fajna, ale bałem się trochu, że rodzice/siostra(są troszkę uczuleni(siostra najbardziej) na CS zombie mod, GoW, fallout3, dead space, i w ogóle gry, o treści dla starszych, bo mówią, że niszczy psychikę ) będą mieli pretensje w co ja to gram. Gra: zarąbista, ale co mnie najbardziej zdziwiło? Ci goście z bombami na klatce. Teksty: o lustrzankach: nie siedzę w temacie, ale czytało się fajnie; o agresji też fajne i o SecRomie też.

Edited by Vojasek

9/10 za numer.

Myslalem, ze bedzie dyszka dla Empire:TW albo przynajmniej 9+, no ale coz, zawiodlem sie ;P

Okladka swietna, ciekawe jaka bedzie za miesiac xD

Cover tez super, narazie tylko w Legend gralem, doszedlem do polnocnych wrzosowisk i znowu dopadlo mnie to co w innych h'n's, nabijanie lvli zeby tylko przetrwac ... ajj... Btw. ktos narzekal na Lune(a raczej jej glos), mnie tam sie podoba glos J. Jablczynskiej ;]

Artykuł o redakcji przekomiczny :] 2 razy czytałem, żeby wszystko wyłapać ;) A ta sugestia, że Ghost to Smuggler- znakomite poplątanie dla tych co chcieli się dowiedzieć kim jest Smugg :teehee:

No i cały numer przeczytany. Dajcie jeszcze ze 100 stron, bo tu nie mija nawet tydzień, a już nie ma co do czytania. I nie wiem, dlaczego jest tak dużo błędów polegających na braku spacji po przecinkach. Nie wszędzie, ale jest tego bardzo dużo. Jest to zabieg specjalny czy korekta się nie popisała? Troszkę to nawet przeszkadza w czytaniu.

I już od dwóch numerów zauważyłem, że CDA zmieniło papier. I bardzo dobrze. Ten jest o wiele mniej śliski i taki bardziej matowy. O wiele lepiej się teraz czyta, niźli jak było wcześniej.

Pozdrawiam

Najnowszy numer przejrzałem na razie tylko z grubsza, ale mam już pewne refleksje. Przede wszystkim w oczy rzuca się świetna okładka. Pełniaki może bez wielkich fajerwerków ale przyzwoite. W środku magazynu kilka interesujących recenzji i przede wszystkim mocny jak nigdy dział "O grach inaczej" z okolicznościowym tekstem na 13 urodziny. Podsumowując to jeden z najlepszych numerów jakie mam, a kupuję CDA już od kilku lat.

Jakby wszystkie numery były tak samo dobre to by było wspaniale.O wiele lepszy papier niż wcześniej.Okładki jeszcze pewnie wiele numerów nie przebije.Pełne wersje można ocenić na 7/10 gdyż jak zwykle lekka słabizna,dobrze też że lekko odświeżyliście te CDA bo tamte się już nudne robiło.

Ten numer mogę ocenić na 9/10.

Lecę do sklepu :woot: Szkoda , że nie ma recenzji Hawx'a :sad:

Edited by gienadij

Lecę do sklepu :woot: Szkoda , że nie ma recenzji Hawx'a :sad:

Bedzie w nastepnym - gre dostalismy dokladnie w dniu, gdy CDA szedl do drukarni (dziekujemy, Poczto Polska...)

Mi CDA doszło bez płyty. Na poczcie ukradli :verymad: A co do samego numeru - świetny, dobra okładka, pełniaki (grałem już dawniej w Legenda) tylko nowy design pisma mi niezbyt odpowiada. No i tipsomaniaka nie mam bo na płycie był. Pytanie do smugglera - Mogę sobie przegrać całą zawartość płyty od kolegi?

A jeszcze coś: wiecie że gra Kitesurfing: Fun (czy jakoś tak) jest żartem od redakcji. Wystarczy spojrzeć na cenę, podobne do: Gym Sim (żart redakcji z numeru 98) a na obrazkach z gry można zobaczyć interfejs z Worms:World Party, wyspy chyba z Just Cause.

Edited by Crystalis

Ogólnie 9/10 (nie 10/10 bo zawsze może być coś lepiej :smile: )

Pełniaki miodzio. Recenzje, no takie sobie. Empire ciekawa. Zapowiedzi też interesujące, zwłaszcza podkręciło mnie Dante's Inferno. NL jakieś takie mniej śmieszne wydaje mi się. To z okazji Prima Aprilis? AR wiadomo :) . Jedna mała literówka w artykule o SecuROMie :) (chyba, że "teksu" to nowy młodzieżowy skrót od "tekstu", ja się nie znam ;) ).

I kurka wodna jeszcze jedno. Skąd wytrzasnąć jakiegoś cuś z tą czachą na okładce (to z Wolfa chyba)? Ciekawie by to na pulpicie wyglądało :smile:

Mi CDA doszło bez płyty. Na poczcie ukradli :verymad: A co do samego numeru - świetny, dobra okładka, pełniaki (grałem już dawniej w Legenda) tylko nowy design pisma mi niezbyt odpowiada. No i tipsomaniaka nie mam bo na płycie był. Pytanie do smugglera - Mogę sobie przegrać całą zawartość płyty od kolegi?

Mozesz :)

Ogólnie 9/10 (nie 10/10 bo zawsze może być coś lepiej :smile: )

Pełniaki miodzio. Recenzje, no takie sobie. Empire ciekawa. Zapowiedzi też interesujące, zwłaszcza podkręciło mnie Dante's Inferno. NL jakieś takie mniej śmieszne wydaje mi się. To z okazji Prima Aprilis? AR wiadomo :) . Jedna mała literówka w artykule o SecuROMie :) (chyba, że "teksu" to nowy młodzieżowy skrót od "tekstu", ja się nie znam ;) ).

I kurka wodna jeszcze jedno. Skąd wytrzasnąć jakiegoś cuś z tą czachą na okładce (to z Wolfa chyba)? Ciekawie by to na pulpicie wyglądało :smile:

Jak Raven nie bedzie sie ciskac, to wrzuce to jako tapete do ktoregos z kolejnych CDA. Tylko najpierw musze zapytac.

Numer na prawdę dobry. Sporo publicystyki związanej z tematem gier. Cieszy mnie to, ponieważ lubię czytać teksty o takiej tematyce. Ciekawy jest również poradnik dotyczący zakupu lustrzanki. O ile zakup takiego apartu raczej wykluczam to miałem szansę dowiedzieć się jakie są podstawowe różnice pomiędzy lustrzanką a kompaktem i ogólnikowo zrozumieć zasadę działania takiego typu aparatów. Jeśli chodzi o recenzje to warto zwrócić uwagę na Empire: Total War i End War ( ze względu na sterowanie głosem). Reszta recenzji nie zwróciła jakoś szczególnie mojej uwagi. Mało recenzji rekompensuje bardzo duża liczba zapowiedzi. Można w nich znaleźć dobrze zapowiadające się tytuły. Fajnie, że napisano także o Quake Live, ponieważ sam przekonałem się, że to fajna gra na odstresowanie. Jedna, dwie mapy i wystarczy. A to dopiero beta. Temat numeru także przypadł mi do gustu. Reszta trzyma jak zwykle stabilny, wysoki poziom. Należy też dodać, że bardzo fajne pełniaki. Każdy może w nich odnaleźć coś dla siebie. Ogólnie rzecz biorąc numer bardzo dobry ;)

Smuggler, no cóż nie zawsze jest tak jak się chce :( Ale może zrobicie w numerze 5/09 mega recenzje na temat tej gry :icon_biggrin: (nie żebym wywierał presje :krecka_dostal: ) ale byłoby fajnie :ok:

Już mam 04/09 :biggrin: Z gier bardzo mi się spodobały Empire: Total War, Dark Sector. Bardzo ciekawy jest również poradnik "Kupujemy z głową lustrzankę cyfrową" (cóż za rym :icon_biggrin: ). Płyty obydwie bardzo fajne. Tipsomaniak wymiata ;) .

POLECAM!

PS Czekam z niecierpliwością na następne CDA :icon_exclaim:

Jak dla mnie wszystkie cztery artykuły z działu publicystyka (w sumie moglibyście takie coś na stałe wprowadzić) :tongue:, a szczególnie ten o Sekowaniu graczy - są kozackie. Sam miałem Spore'a ale komputer zdychał więc zrobiłem formata (czy SecuROM po formacie nadal jest?).

Edited by Garry

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...