Skocz do zawartości
wies.niak

Userbary, buttony, antypixele

Polecane posty

Chodziło mi właśnie o rozmiar, dzięki. Postaram się coś uciułać jutro, Kagusiu. :>

Liczę na to ;>

melon1992 - Czemu userbar w takiej słabej jakości? Poza imho tym nie jest zły :)

Poza tym, ustaliłem z wies.niakiem że możecie sobie dowolnie kombinować ze stylami, etc. i nie przejmować się że coś wam nie wychodzi. Nie trzymajcie się jasnych wytycznych (tak jak w konsolkach gdzie panuje rygor ;>), tylko szalejcie, wzbijcie się ponad wodze wyobraźni... ;] Byle by było wiadomo że jeszcze chodzi o CDA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja skończyłem swoje dzieło :)

jak mówiłem całkiem inne niż inne i mam nadzieje, że się spodoba xD

cdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

niestety w mojej głowie wyglądało ładniej ale co tam... ;p

tylko nie mów: "pierwszy zacząłeś, ostatni skończyłeś." :)

Świetne! Jest w tym porządek to raz, a dwa to ładnie wyeksponowane logo CDA.

[wies.niak]

Edytowano przez wies.niak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho! Widzę że jednak wciąż się nie poddajecie i przysyłacie coraz to lepsze grafiki, to się ceni :D Połączenie userbarów, świetne. Jednak pozmieniał bym ich kolejność. PS3, Xbox, Wii, DS, PSP a pod SE można by rzucić jeszcze multimedialnego IPhone'a. A tak to bardzo fajne :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę przerzucić ps3 na samą górę bo wtedy będzie na białym polu a tak wygląda źle :)

może ustal kolejność inaczej, tak aby to co jest na czarnym pozostało na czarnym, a to co na białym. ;)

albo inaczej:

ps3 może być tylko na czarnym;

psp tylko czarny;

telefony biały lub czarny (pisząc SE chodziło Ci o sony ericssona? ;p Jak tak to to jest nokia xD)

wii biały lub czarny;

DS czarny;

xbox raczej białe.

teraz konfiguruj xD

jeśli teraz tego nie zrobię to zrobię to dopiero ok.19:00 bo niedługo będę musiał wyjść :)

aha i iphone jak jest w pionie jest bardzo mały, prawie niewidoczny, a kiedy go obracam, żeby był poziomo wygląda jak nawigacja do samochodu xD

to jeszcze raz pierwowzór:

cdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

i nowe, troche zmieniłem kolejność:

innenizinne.jpg

lepiej już chyba nie da się ustawić ;P

Edytowano przez m4t3k73
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyh... Siedzi tu Kag i spamuje, a moja statsiarska połówka aż się rwie do pisania. Tylko o czym? Ano postanowiłem też coś stworzyć =D W mrokach mej jaskini, zwanej również cukiernią, powstało takie o to cudeńko:

forumactionum.png

Kompletnie się na grafice nie znam, zrobiłem to w paintcie :P A serio, to po prostu mówisz Kag, że grafiki mają promować FA. A co widzę? Samo CD-A. Czytam CDA, CDA Rox. A jakoś o FA wszyscy zapominacie. Wstyd graficy, wstyd :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A serio, to po prostu mówisz Kag, że grafiki mają promować FA. A co widzę? Samo CD-A. Czytam CDA, CDA Rox.

Lolz. Przeca userbary będą odnośnikami lub mają zachęcać do odwiedzenia FA. Nie mówię żeby obnosić się tutaj userbarami, ale userzy nie bywają tylko na jednym forumie, lecz na kilku i tam też sobie mogą wkleić, co może pozytywnie wpłynąć na liczbę nowych użytkowników. Trochę myślenia ;]

m4t3k73 - Ołrajt, jak tak trochę szkoda, ale cóż, będziemy żyć :) Może zostać ta druga kolejność, ramki nie potrzebuję więc jakby co to można to zaliczyć jako pracę finalną :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę, ależ się poziom zrobił... chyba, aż tak wysoko nie dosięgnę ;) tym bardziej, że mam full sprawdzianów i prac w szkole :/

...oczywiście nie wykluczam kolejnych prac... ;>

Gofer << ładny antipixel, mi się podoba!! twórz dalej, może jeszcze coś wyskrobiesz ;D

m4t3k73 << spróbuj trochę powiększyć logo CD-A i przesunąć w lewo, będzie praktycznie na środku i dzięki temu będzie się wyróżniać ;)

Edytowano przez melon1992
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melon1992 - Wiem, że ładny :P Co do tworzenia dalej, to już leży na biurku książka o GIMPowaniu, ale nie mam czasu się za nią zabrać :P

m4t3k73 - Melon ma rację - walnij logo bardziej na środek, będzie fajniej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reader

James, nieźle się usmiałem tą animacyjką Twoją ;D

Czy jakiś moderator/admin mógłby udostepnić mi logo CD-A? Z wycinaniem bym sobie poradził, ale to dość nużąca praca, a zależy mi na wysokiej jakości. Więc szykujcie się na, powiedziałbym, rewolucyjkę w tym topicu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reader - na dole masz ale z granatowym tłem co już łatwo można usunąć wykrywaniem koloru :)

@Kag - spróbuję zmniejszyć o połowę ilość klatek

A na dole wersja BETA v2 :P

pytabanner3.gif

logocdagranat.jpg

EDIT: Kurde. Na 9 klatkach jest 100 kb :/ Spróbuję zrobić 4 klatki ale wtedy bardzo mocno straci na jakości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no wszystkie userbary normalnie jakaś ekstraklasa. Może byście się na jakiś konkurs załapali. Ja może też coś zrobię, najpierw tylko muszę coś znalezć działającego na Vistę.

Edytowano przez Grok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przykro mi, nic z tego niestety nie będzie :( Próbujcie dalej moi młodzi padawani ;] Plus mam ogłoszonko, jako że czasu jeszcze mamy dużo to się nie śpieszcie. Nie musicie strzelać pomysłami z rękawa, wybierzcie te najlepsze i dopiero. I nie statsujcie tak że nawet mnie w oczy razi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy będzie większy wybór, co nie?? :D czy jest jakiś limit prac ;p

Wybór i tak będzie, nie bój się o to. Właśnie dostałem głos z góry. Prac będzie mniej, ale mają być na najwyższym poziomie. Znaczy że dopracowane. Macie poświęcić im dużo czasu, dopracowując nawet najmniejsze szczegóły. Tu chodzi o jakość nie ilość. Wybrane zostaną 4 lub 5 grafiki, więc wiecie... Jeszcze raz. Jakość nie ilość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reader
@reader - na dole masz ale z granatowym tłem co już łatwo można usunąć wykrywaniem koloru :)

Na cóż...myślałem, że to będzie wysokojakościowy png, ale poradzimy sobie. Thx. Jak coś zrobię, to edytuję posta i dodam.

Ale pewnie bez poprawek i tak nie przejdzie, bo nie wiem i tak mimo czytania postów czego naprawdę oczekujecie.

|edit|

Przyznam szczerze, że jak dla mnie moja praca wyszła nie tak jak tego chciałem. Wzorowałem się na pracy melona, aby cokolwiek zrobić na początek..jednak sami oceńcie. Na pewno dobrze zrozumiałem słowo "staranność" i "jakość". A jak to się wszystko trzyma kupy..cóż sam nie wiem. Wszystkie elementy nie są rozpikselowane, rozciągnięte (czyli w złych proporcjach) itp. Kolorystykę dobierałem dość neutralną. Robiłem już dużo lepszych prac i nie wiem, czy dobrym pomysłem jest mieszanie na 1 grafice wszystkich konsol nex-gen i z 2 telefonów... chyba że jakoś bardziej abstrakcyjnie... pomyślę nad tym.

Voila:

action_reader.jpg

Zgodnie z zastosowaniami do posta niżej :P

cda_reader.jpg

Edytowano przez reader
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Czemu jednak zapominacie o Nintendo? Wii oraz DSi! Bez tego prace są nie ważne.

Edit: Ale proszę, niech to będzie nowa wersja DS'a. DS lite. PSP też by mógł być nowszy, PSP 3000. Tak to gicior, mój prywatny numer 1 na tę porę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...