Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Star Wars i...

Polecane posty

Gość the_Stranger
A co sadzisz o walce Yody z Dooku (chyba tak sie to pisze), przeciez to genialna walka!!

Popieram, ale jak dla mnie troche przesadzono z efekciarstwem. Jeszcze przed chwilą Yoda łaził powolutku z tą swoją laską, a teraz wali takie piruety i podskakuje, że hej. Przedobrzono :( Ale naturliś, bardzo ładna walka, ale nic nie pobije Maula no i potyczka byla zdecydowanie za krótka.

Ogladaliscie Clone Wars? Bo ja myslalem ze te odcinki beda troche dluzsze i sie troche zawiodlem. Ale pokazanie pracy oddzialow specjalnych Republiki jest calkiem niezlym pomyslem, nigdy takiego nie bylo wczesniej.

Ta, oglądałem. I musze przyznać, wymiotowałem za każdym razem jakj to widziałem. Kicha koszmarna! Przede wszystkim jak zobaczyłem to pożegnanie Aniego z Amidalą boszeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... to było tak bezdennnie głupie że chciałem rzucić w cholere cały ten cartoon. Potem nie było lepiej- anakina przedstawiono jako cały czas buntującego się i żywiącego nienawiśc do Obi Wana i wszystkich którzy ŚMIĄ powiedzieć o nim chcoćby malutkie złe słowo. Image typowego dresiarza. Przeciez ani tak naprawde buntowal sie raz na jakis czas, a to i tak niezbyt intensywnie.... Ogólnie uważam ten cartoon za absolutny szajs.

A tak wogóle- wiecie co zauważyłem? Kolory mieczy świetlnych są... częto przypasowane do koloru skóry władającego. No bo patrzcie-

Yoda- zielona skóra, zielony saber

Plo Koon- Kel'Dorr, pomarańczowa skóra, pomarańczowy saber

Adi Gallia- pojęcia nie mam jaka to rasa (nie mówię tutaj o Aayli Securze!) ale ma czerwonawy odcien skory i uzywa czerwonego miecza

(???)Yarael Poof(???)- nie jestem pewien an 100% czyto byl Yarael, ani czy nie pomylilem sie co do koloru sabera (bo z pamieci to biore) ale gosc pojawil sie w komiksie "Ciemność" nie wiem jakiej jest rasy ale ma pomarańczową skórę i (chyba) pomarańczowy saber

Mace Windu- ciemna skóra, ciemnofioletowy saber

Darth Maul- czerwona skóra to co prawda tylko tatuaż.... zresztą nawet gdyby miał niebieską skórę i tak miałby czerwony staff (cholerny stereotyp)

I to tylko niektórzy. Co o tym myślicie? Czy to tylko zbieg okoliczności czy takie kolory saberów są dobierane celowo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie obejrzal kiedys pojedynek Jango Fett vs. Jedi <Jango Fett opened seasons>.Niestety ekranizowanie takich pommniejszych watkow SW jest raczej niemozliwe i szansa ze sie zwroca koszty jest nadzwyczaj mala.Szkoda...Chetnie bym obejrzal takze pojedynek Exar Kun vs. kupa jedi (:P) z uzyciem tych nowych technik zapewne wygladalby niezwykle efektownie...Moze kiedys zrobia suplement ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Pojedynek jango i Jedi już był. Patrz -> Epizod II. Jango walczy z Obi Wan Kenobim :)

A ja najchetniej ujrzalbym film o calej Wielkiej Wojnie Sithów... IMO sukces byłby murowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynek Jango z Obim trochę mnie zawiódł. Był za mało widowiskowy. Nie to co walka hrabiego Dooku z Yodą. Ta scena wymiata. Ustępuje jedynie pojedynkowi Obiego z Vaderem. Szkoda że mistrz Kenobi przegrał :cry: ale duch Jedi nigdy nie umiera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w Ataku Kloniarzy warte oglądania były tylko dwie sceny. Pierwsza to walka Yody z Darth Tyrannusem (na razie znanym jako Duku^^) oraz finałowa scena z modelami Victory (jak będę duży, to sobie taki kupię :D ) i muzyką Williamsa. Poza tym do zapomnienia.

Zaraz, w którym miejscu Obi-Two-Kenobis walczył z Jango? To musiała być bardzo słąba walka, bo jej nie pamiętam... :twisted: Wiem tylko, że Mejs Uindu odciął temu ostatniemu głowę na arenie i tyle.

A walka klonów z oddziałami federacji to po prostu żałość bierze. Gdzie ten klimat bitwe na Hoth czy Endorze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jedi_padawan

Walczyl z nim na planecie klonersow, czy jak ich tam. No i w JA, w jednej z misji.Film to kaszan. Gorszy od Mrocznego Wina. Zero klimatu IV, V i VI epizodu. Zawiodlem sie na filmowcach. Sith chyba niekoniecznie musi miec chyba czerwony miecz? Jedi moze miec taki. To zalezy od krysztalu jaki sie w saber wlozy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epizody I i II?! (...) brakuje tez niepewnosci jakiejs, zaskoczenia ("I am your father!")...

Trudne to niezwykle zaskakiwać w uniwersum SW gdyż niemal wszystko co działo się przed o po epizodzieami IV, V, VI zostalo dokladnie opisane.

PS. czy lucas prowadzi obecnie nabór do pisania fabuły dla ep7?

PO co przecież istnieje genialna historia napisana przez Zan'a i to w trzech częściach. Iedyne co to pdać książki jakiemuś dobremu scenarzyście i poprosić o reżyserowanie Kirshnera :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet bardziej epizod 2 podobał od części 6. Może dlatego że się niespodziewałem że będzie najlepszą częścią serii. Nawet scena walki na stadionie mi się podobała. Nie mówiąc już o pojedynku Dooku z Yodą :lol: . Jedynym tak poważnym błędem części drugiej jest aktor grający Anakina. Ogólnie w tym filmie słabo grali aktorzy. Ale plusów jest więcej: w miarę ciekawa fabuła, piękne pojedynki i różnorakie bajery.

PS Wie ktoś może jak nazywał się ten aktor grający Obi-Wana w 4 epizodzie :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet bardziej epizod 2 podobał od części 6.

>>> PROFAN :P

PS Wie ktoś może jak nazywał się ten aktor grający Obi-Wana w 4 epizodzie :?:

>>> sir Alec Guinness i do dziś nie wiadomo jak Lucasowi udało sie namówić tak wybitnego aktora - ale film dzięki tem zyskał wiele

Najgorszy pomysłw w II. R2-D2 I C3PO w fabryce robotów i udział w ich w bitwie - tragedia, rozpacz i żenada.

Gdybym miał taką moc sprawczą scena powina wyglądać w ten sposób:

Analin traci miecz rzuczając nim (jak na DSII :D ) w jakiś element konstrukcji by zatrzymać pies i uratować Amidale. Wtedy obecność robotów nie byłabu konieczna. Wątek komediowy jaki wprowadzają jest zbędny i z poważnej sceny robi jakaś burleske

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Naturliś że kolor miecza zależy od kryształu. Jednak Sithowie opanowali technikę tworzenia syntetycznych kryształów, co pozwalało im również wybrać kolor. Zastanawia mnie tylko czemu każdy wybiera czerwony... :? Już nawet prekursor prawdziwego Zakonu Sith- Darth Bane- używał fioletowego miecza.

Skoro juz mowa o kolorach... luknijcie na moj post na samym szczycie strony, bo cosik go olaliście :wink:

Ah, i jestem tak wogole ciekaw co sie stanie w 3 epizodzie z tym p...rzeklętym jarjarem mam nadzieje ze jako finalna scena odleci mu głowa i będzie jego dłuuugie wycie z bólu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej jak mu glowa odpadnie to nie bedzie krzyczal. A pozatym wolalbym jakis bardziej widowiskowy i krwawy sposob :) Np. poszatkowanie mieczem swietlnym albo wpadniecie pod walec :)

Moze okazac sie pierwsza ofiara Anakina po przejsciu na ciemna strone :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kpijcie :lol: Jarjar nie zginie bo to postać dla dzieci. A widzieliście kiedy by ktoę zgładził Myszke Miki :) Pewnie wróci na własną planetę z arcyważną misją, albo do wcale nie będzie. Jak zginie to wjakiś szkachetny sposób ratując życie komuś ważnemu lub setce nieważnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet bardziej epizod 2 podobał od części 6.

>>> PROFAN :P

Jaka profanacja. To za duże słowo. Maksymalnie - chwilowa niepoczytalność :lol: Ale co ja na to poradze że II Epizod mi się spodobał. Chociaż o niektórych scenach wolałbym zapomnieć (i o aktorze grającym Anakina). Teraz czekam na III część. Sądzę że będzie w porządku ale niestety niczym nie zaskoczy. A właśnie jaki będzie miała ona tytuł??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Wie ktoś może jak nazywał się ten aktor grający Obi-Wana w 4 epizodzie :?:

sir Alec Guinness i do dziś nie wiadomo jak Lucasowi udało sie namówić tak wybitnego aktora - ale film dzięki tem zyskał wiele

Natomiast sam aktor określał tę decyzję jako największą pomyłkę swojego życia. :cry: Wyobraźcie sobie starszego gościa pragnącego spokojnej emerytury, 8) a tu na każdym kroku rozhisteryzowana dzieciarnia wrzeszcząca 'Obi! Obi!' :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast sam aktor określał tę decyzję jako największą pomyłkę swojego życia. :cry:

Niemniej jednak dzięki tej roli stał się bardziej znany szerszj publiczności niż dzięki tym wszystkim zagranym wcześniej. :) Zaprawde przedziwne są zrządzenia losu.

Amd >>> tytuł trzcisj części: Ostateczna porażka :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

LoLeQ ---> źlre rozumiesz sytuację. Najlepszym kreyształem jest Sherunshur- można dzięki niemu uzyskać ostze od pomarańczowego do czerwonego. Jeednak ta opinia sprawila ze ten krysztal stal sie bardo rzadki i drogi. Wiec Sithowie uzywają kryształów syntetycznych, czyli takich, które ze zwykłych kryształów uzyskują swe lightsaberowe właściwości w warunkach laboratoryjnych. Z kolei każdy kryształ syntetyczny ma identyczną moc... :?

A poza tym "siła" polega na natężeniu ostrza, co pozwala lepiej przecinać inne obiekty, ale nie miecze świetlne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktos kiedys znowu zbuduje dzialajacy miecz swietlny:) Bo ja sie zastanawiam na zrobieniem tej repliki ze strony podanej przez the_Strangera. Bo wydaje mi sie to tak srednio trudne;) Ale to dopiero po sesyjce.

No, wracam do analizy. Jezeli spotkam kiedys goscia co pochodne wymyslil to normalnie go tepa lyzka potne! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Takich stron jest dużo więcej. Niestety, wszystkie z wyjątkiem tej jednej są po anglacku, a że "technicznego" angielskiego nawet na advance nie uczą więc.... :cry:

A tak wogole blazul jak uda ci sie zrobic tamten mieczyk tyo moze zrobisz mi taki jeden...? :wink: oczywiście za opłatą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ciekawa propozycja:) Od dzis mozesz mi mowic mistrzu, moj mlody padawanie :)

Pozatym moze sie zdarzyc ze mieczyk i zrobie ale strace przy tym ktorys z paluchow znajac moje szczescie :wink:

Wlasnie szukalem sobie takich stron, i te ktore sa na pierwszej stronie gugla nie proponuja takiego fajnego jak na tej twojej stronie.

A tak na marginesie to nie moglbys sobie tak sam wlasnoreczne zrobic? Na pewno ogromna satysfakcja;) A nie jest taki trudny do zrobienia... Chyba :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna sobie kupic replike miecza tylko,ze trzbea sie liczyc z wydatkiem 200$ :/.Ze zrobieniem jest dosyc trudno.Szczegolnie z zamontowaniem swietlowki zeby dzialalo jak sie wlacza :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos juz w Knights of the Old Republic?Bo podobno niezla jest :)

Korzystajac z okazji:

Jaka jest wasza ulubiona gra SW? Bo u mnie rzadza wszystkie simulatory. Normalnie x-Wing alliance rzadzi po wsze czasy. A x-wing i tie-fightery sa stare ale jare. Na jedi academy sie mocno zawiodle, toz to bylo jedi knight 2 tylko troche lepsza grafika. Nawet niektore misje te same...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...