Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gejm

Nokia 9300 i SE K800i

Polecane posty

Witam. Mam do zaoferowania dwa telefony: Nokia 9300 oraz Sony Ericsson K800i.

Nokia 9300: stan oceniam na dobry (widoczny na zdjęciach); bateria przy intensywnym użytkowaniu (~4h słuchania muzyki, wymiana ~200 smsów + używanie aplikacji) trzyma dobę, przy normalnym użytkowaniu ok. 4 dni; używany był ok. rok, jestem jego drugim właścicielem; do telefonu dołączam oryginalną ładowarkę, kabel USB wraz z oprogramowaniem, podstawkę do ładowania oraz dokumentację. Istnieje możliwość połączenia telefonu z odbiornikiem GPS. Telefon jest w pełni sprawny.

Dodatkowo dorzucam również kartę rs-mmc 1GB, na której znajduje się multum aplikacji, m. in. Adobe Reader (PDF), FSClock, UltraMP3, SmartMovie (umożliwia odtwarzanie filmów DivX w rozdzielczości natywnej wyświetlacza [640x200]), iDesk, TaskSpy, Best FileMan, ZIP Manager, IM+ (umożliwia łączenie się z siecią gadu-gadu po założeniu konta Jabberowego), C2Doom, ScummVM+Beneath A Steel Sky, oraz liczne emulatory (wraz z romami) takich platform jak GameBoy, MSX, C64, Sega MegaDrive/Genesis, arcade (MAME) i wiele innych.

Sony Ericsson K800i: stan dostateczny (również na zdjęciach), bateria trzyma 1-2 dni, jestem jego drugim właścicielem; do telefonu dołączam oryginalną ładowarkę, kabel USB (jak trzeba T.T) wraz z oprogramowaniem, oraz kartę pamięci SanDisk M2 2GB. Telefon nie posiada polskiego menu.

Ceny do uzgodnienia, ew. wymienię na N-Gage (full zestaw za 9300) lub P1i (obojętnie, za 9300 + K800i + dopłata jeśli potrzeba).

Pytania można zadawać również na gg :P

http://pl.fotoalbum.eu/gejm/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...