Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satamurama

APPLE iPhone SE 32GB czy warto? Czy lepiej konkurencje?

Polecane posty

Cześć

Mam zamiar kupić tego iPhona gdyż po kilku latach używania telefonów na androidzie zauważyłem, że po jakimś czasie nie ważne co robię zaczyna się zacinać:/ Za to słyszałem opinię iż ten problem nie dotyka iPhonów wcale lub w małym stopniu. Więc tu rodzi się moje pytanie czy to dobry wybór? czy lepiej innego smartphona? lub innego iPhona? gdyż ten ma dla mnie trochę za mały ekran.

Dzięki z góry za odpowiedź:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w tym budżecie zdecydowanie wolałbym coś mocnego z androidem. Weźmy np taki Redmi note 5 z polskiej dystrybucji:

https://www.x-kom.pl/p/429745-smartfon-telefon-xiaomi-redmi-note-5-4-64gb-black.html

przy tym taki SE wygląda biednie i jestem pewny, że to ten xiaomi na androidzie będzie dłużej wspierany.

Sprzęty apple nieco wolniej się starzeją, ale se ma już swoje lata i jestem pewny, że lada moment będzie spowalniany przez nowe updejty systemowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenia Apple ciężko porównywać z Androidami. iPhony są bardzo dobrze zoptymalizowane, wszystko jest tam dostosowywane pod konkretny model. Android to niestety spora fragmentacja, setki urządzeń różnych firm które trzeba obsłużyć.
Tak więc apple jak najbardziej ok, ale model SE to produkt z roku 2016, niestety sporo się już zestarzał. Z kolei nowsze modele sporo kosztują. Jeśli masz określony budżet, to lepiej zainwestować w Androida, wyżej wspomniany Redmi Note 5 jest ok, można go za ok. 900 zł kupić. Ale jest dosyć duży. Może Cię zainteresować Xiaomi Mi A1, jest trochę mniejszy, bardzo wydajny, dzięki czystemu androidowi wolniej się starzeje, dostaje na bierząco updaty. Wersję 4 GB RAM/32 GB Rom można kupić za 718 zł z dostawą np. w Sferis. Dystrybucja europejska, ale gwarancja realizowana na terenie PL, 2-letnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...