Jump to content
Sign in to follow this  
Farkraj

Broken Sword 4: Anioł Śmierci

Recommended Posts

KONSTANTYNOPOL ? PAŁAC TOPKAPI

Przed wejściem na teren pałacu zaczep pierwszego ze strażników i pokaż mu podrobioną przepustkę, po czym spokojnie maszerujcie z Anną Marią dalej. Na dziedzińcu spróbuj udać się w alejkę po lewej, ale kolejny strażnik natychmiast odeśle Cię pod bramę. Tam oczywiście nie masz po co iść (Ekin), poproś więc Annę Marię, by zagadała gościa. Kiedy to zrobi, wędruj w lewo (NIE biegnij ? narazisz się następnemu strażnikowi). Po chwili natrafisz na rusztowania. Wdrap się na to po prawej i zauważ, że kręcący się tu strażnik zostawił na murku telefon. Zwiń go w stosowny momencie (kiedy gość będzie zwrócony do Ciebie tyłem), rzuć na niego okiem (w ekwipunku) i zapamiętaj numer. Teraz możesz odłożyć komórkę tam, gdzie ją znalazłeś. Zejdź belkę niżej i przeskocz na sąsiednie rusztowanie. Wespnij się na górę i posłużywszy się palmtopem, zadzwoń do faceta. Wykonaj serię głuchych telefonów, a kiedy koleś weźmie Cię za utraconą narzeczoną, będziesz mieć go z głowy.

Dalsza część poradnika w lokacji Konstantynopol http://odsiebie.com/pokaz/1656207---7e41.html

Edited by ScOuReR

Witam!

Widze że dożo osób ma problemu z tą grą. Ja miałem podobne najpierw gra się nie chciała zainstalować, zrobiłem tak jak kazał ghost i skopiowałem na dysk, dopiero po zmianie na win 2000 gra się zainstalowała. Uruchamiam - Nowa gra i mi niektórych dialogów nie czyta to zrobiłem z tym plikiem compat.ini w podkatalogu system i zadziałało. Ale nadal mam jeden problem myszka dziwnie wolno się przesuwa po ekranie iciężko sie tak gra. Wymagania mam spełnione z duuuzą nawiązką, aha juz taki problem ktos mial z tą myszką w wczesniejszych postach, ale jak narazie rozwiązania nie ma. PROSZE O POMOC!!!!

mam za pomocą palmtopa włamać sie do bazy wojskowej by zdobyć notatki polowe ale nie wiem jak bo nie daje rady :( jak ktoś wie to pisać

Cześć

Zauważ, że nie wszystkie "tyczki" działają w jedną stronę.Dwie "tyczki" działają w dwie strony więc już teraz powinieneś sobie poradzić...

Ciekawostka .

Tekstury pojawią się na chwile po wejściu i wyjściu z menu. Jak na razie nie udało mi się zwalczyć problemu z czarny,mi postaciami pomimo wykorzystania 1 rdzenia.

Właściwe pytanie Jak przerwać animację ? Bo jak 6 raz będę musiał zobaczyć Mojżesza z początku ...

:rozpacz: Hehe, Mojżesza nie przeskoczysz... Próbowałem już wszystkie potencjalnie możliwe klawisze i nic.

Broken Sword na spidzie !

Rozwiązuje problem ślamazarnego Stobbarta

Ściągamy Cheat Engine

http://cheatengine.org/downloads.php

Uruchamiamy go jako pierwszego , wyskoczy okienko czy chcemy zapoznać się z Tutorialem >można to pominąć.

Teraz uruchamiamy BS.

14915957.th.jpg

1 Klikamy na ikonkę z kompem i lupą

2 Wybieramy BS , dzięki temu ze BS został uruchomiony po ChE znajduje się na końcu listy

42389853.th.jpg

1 Zaznaczamy Enable Speed hack , w pierwsze okienko wpisujemy 1,0 w drugie 1

2 Klikamy na settings

3 Klikamy configure hotkeys

Wybieramy speedhackspeed1 przypisujemy klawisz 1 , wpisujemy wartości 1,0 i 1 będzie to prędkość normalna

speedhackspeed2 przypisujemy klawisz 2 , wpisujemy wartości 2,0 i 1 > gra działa 2 razy szybciej (?)

I tak możemy ustawić 5 rodzajów prędkości najlepiej nie przekraczać wartości 15 > tak przynajmniej jest u mnie pewnie wartość max zależy od kompa.

Potwierdzamy wszystko i na końcu klikamy set spedd . Sprawdzamy jeszcze czy klawisze działają > zmieniają się cyferki w okienkach.Wracamy do gry.

W przypadku dialogów i animacji najlepiej wybrać prędkość 1.

Można jeszcze przypisać do klawiszy -/+ zwiększanie/zmniejszanie prędkości o jednostkę

Uwaga gra może być niestabilna i wywalić się (wiec lepiej często zapisywać) to też chyba zależy od sprzętu

Edited by TigerHellmaker

Nie mam teraz gry przed oczami i nie wiem jaką szybkość masz na myślii, ale opcjach sterowania jest coś tam o rolce myszki. Wystarczy kliknąć w tą opcję i kiedy przesuniesz rolkę Stobbartt będzie biegł :). Nie ma takiej regulacji jak w splinter cellu ale zawsze coś :)

A ja mam inny problem nie mogę zapisać gry od momentu gdy george spotyka pierwszy raz nico i razem spotykają się w Pałacu Paszy. Od tego momentu wypisuje mi że nie udało się zapisać gry, a np. na dachu kiedy trzeba było odwrócić uwagę strażnika da się bez problemu.

Może ktoś wie co można poradzić?

BS3 działał mi świetnie. A to nie działa. Czarne postacie i kicha. Grać się nie da.

Q6600 oczywiście i Win Xp.

Rdzeni wyłączać mi się nie chce, bo nie tylko ja korzystam z tego kompa i nie tylko do gier, a procedura upierdliwa. A w niektórych zastosowaniach wyłączenia 3 rdzeni daje jednak odczuwalny spadek wydajności.

Śmieszne jest to, że CD Projekt nadal sprzedaje ten crap. I śmieszne jest, że THQ nie przekompilowało gry by działała z 4 rdzeniami. Miałem kupić, na szczęście się wstrzymałem. Bo bym chyba żądał zwrotu kasy. 2 restarty systemu by pół godziny popykać to za dużo.

A najśmieszniejszy jest ten chałowy dubbing. Gonią ich bandyci, a oni dyskutują jakby byli w klubie szachistów. Masakra. Jak Wam nie działa dźwięk to go nie przywracajcie. W sumie trochę mi się tej gry odechciało. :(

Za to odkryłem jedno. Pół roku nie kupowałem CDA. Bo gry wychodzą beznadziejne i nawet się czytać o nich nie chce, bo już po tytule wiadomo, że będzie chała. :) [a jak w jakąś grę chcę zagrać to i tak zagram jak np TR Underworld, a teraz Vampyre Story i nie potrzebuję do tego recenzji]. Ten numer kupiłem specjalnie dla BS4. A z gazety przeczytałem tylko NL i AR. :) No i reckę Art Of Murder. Kiedyś pochłonąłbym wszystko od deski do deski. Jestem wyleczony!!!

Czy CDA daje jakieś gierki które działają? Bo zawsze jak chcę jakąś odpalić to mam problem. I zazwyczaj muszę się obejść smakiem.

Edited by Jellyeater

A ja mam inny problem nie mogę zapisać gry od momentu gdy george spotyka pierwszy raz nico i razem spotykają się w Pałacu Paszy. Od tego momentu wypisuje mi że nie udało się zapisać gry, a np. na dachu kiedy trzeba było odwrócić uwagę strażnika da się bez problemu.

Może ktoś wie co można poradzić?

Może byś poczytał wcześniejsze posty a nie spamował.

Ja mam na przykład problem z zapisem stanu gry. Jestem teraz w Stambule i chciałbym zapisać sobie grę ale nie mogę tego zrobić (wcześniej mogłem robić save) ponieważ pojawia mi się komunikat o treści "Nie udało się zapisać gry".

PROSZĘ

Już 3 osoba się oto pyta ; ) pzdr

Taka prośba na przyszłość przejrzyjcie parę postów zanim zaspamujecie forum.

Edited by ScOuReR

mam problem skasowały mi się zapisy z gry nie wiem jak byłe dosyć daleko prawie pod koniec. sterowałem (Nico) i straciłem wszystkie zapisy jakie miałem:( jak by ktoś miał zapis od tego momentu to prosze wysłać bo od nowa nie mam zamiaru grać

kto pomorze jestem na dachu naszej agencji zabrałem kij z windy.Spuszczam łańcuch biorę kij a on do mnie z taki tekstem że nie mogę zostawić tak samej marii nie mogę zejść z tego czegoś,.

kto pomorze jestem na dachu naszej agencji zabrałem kij z windy.Spuszczam łańcuch biorę kij a on do mnie z taki tekstem że nie mogę zostawić tak samej marii nie mogę zejść z tego czegoś,.

Na płycie z najnowszego cda jest poradnik do tej gry.

trzeba wyłączyć wentylator przyciskiem, a potem użyć

sznurka

i znowu włączyć wtedy wentylator się zatrzyma:)

Edited by Doskias

napisz mi na gg lub na pw bo tu widzę jakąś cenzurę

Edited by Aspazar

Ja mam inny problem. Mimo że mój komputer spełnia wymagania gry czasem gra się tnie a tekstury postaci znikają (widać postać ale są w niej trójkątne dziury , tak że jest przezroczysta). Potrafi ktoś pomóc, patcha już ściągnąłem, może to przez to , że mam kartę graficzną Radeona :sad:

witam...

mój problem nie jest natury technicznej (chyba) więc jestem w tym miejscu gdzie trzeba rozbroic bombe... próbuje włamac sie na serwer wojskowy ale nie moge... nie wiem czy coś źle ustwaiam macie tu link do screena... może to jakiś bug w grze ale ustawiam wszystko tak jak jest w poradniku wiec nie wiem o co chodzi ...

http://img217.imageshack.us/img217/3391/bs...30118333745.png

serwer jest po środku!!

-.- wiem tylko o tochodzi że nie moge dobrze ustawic ... ustawiam tak jak jest w instrukcji i nie działa -.-

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...