Jump to content
Smuggler

CDA 03/2009

Recommended Posts

Coś czuję że pełne wersje będą coraz gorsze. Powód?

Kryzys finansowy.

A co ty byś chciał mieć na pełnej wersji Mirror's Edge, FIFE 09, F.E.A.R 2 i jeszcze GTA 4.....

Echhh......

Wg mnie pełne wersje są bardzo fajne. A na pewno zagram w Broken Sword i w Rush for Berlin...

Ja tylko przypomnę, że CDA to pismo mające na celu informowanie o grach, które są w sklepach lub w nich będą. Płyta to bonus do pisma, a nie odwrotnie.

Zgodzę się z Tobą, że płyta to tylko dodatek do pisma, ale CDA to nie jest jakaś tam ulotka informująca... To nie tylko Recenzje i Zapowiedzi, ale też cała masa innych działów okołogrowych ;)

Kurczę, jestem w mniejszości uważając, że pełne wersje są całkiem niezłe?

BS - przygodówek nie lubię, ale może kiedyś się skuszę,

Rush for Berlin - noo, nareszcie coś dobrego o II wojnie światowej. Takie "parcie na Berlin" przyda się jako dobry lek na ostatnie "zaparcie" na MŚ w piłce recznej w meczu z Niemcami.

Trainz - może spodoba się siostrze.

Texty w CDA też miodne. Będzie co czytać.

Numer tak 8+/10

Kurczę , szkoda że w CDA coraz mniej dem jest :/

Grudzień - 2 dema

Styczeń - 1

Luty - 0

Marzec - 0

Co z wami?!

Sprawdz moze objetosc pelnych wersji (i przy okazji objetosci nowych dem), to zapewne sam bedziesz w stanie odpowiedziec sobie na pytanie "co z nami".

Ja tylko przypomnę, że CDA to pismo mające na celu informowanie o grach, które są w sklepach lub w nich będą. Płyta to bonus do pisma, a nie odwrotnie.

Ile razy jeszcze to napiszecie ??

Jeżeli jest to DODATEK do czasopisma to powinien trzymać jego poziom ;) Bo jeżeli kupujemy bardzo dobry samochód to oczekujemy, że dodatki do niego (np. klimatyzacja itp) będą na takim samym poziomie (czyli dobrze działająca klima :P)

Od razu wyjaśniam o sooo chozii. A mianowicie ciągle piszecie, że płyta to dodatek do pisma, ale co z tego ?? Przecież to nie znaczy, że ma być na niej byle co.

Oczywiście nie czepiam się pełniaków, widząc pozytywne reakcje użytkowników FA. Wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Mi do gustu przypadło wiele gier z CDA, te akurat nie ale to nie znaczy, że są kiepskie i nie warto było je tam dać. ;) Więc nie tłumaczcie bezsensownie, że to tylko dodatek bo obojętnie co znajduje się w CD-Action to liczę, że będzie na wysokim poziomie jak reszta czasopisma :)

Mam dość jak niektórzy stęczą że znowu strategia. A jak dla mnie to super nowinka ;d Ze komuś nie pasuje to nie znaczy ze wszystkim nie pasuje! A do Redakcji - Tak trzymać i na przekór dać dużo strategii na coverku ;d

Ile razy jeszcze to napiszecie ??

Tyle, ile inni napiszą ''znowu fatalne gry''. :P

Trochę niechronologicznie napiszę, musicie wybaczyć :)

Ze komuś nie pasuje to nie znaczy ze wszystkim nie pasuje!

Zauważ że to działa w dwie strony - to że wam pasuje nie znaczy że wszystkim pasuje. Każdy ma prawo do swojego zdania, a forum jest do wyrażania owego zdania. Jeśli ci to przeszkadza - nie czytaj.

A do Redakcji - Tak trzymać i na przekór dać dużo strategii na coverku ;d

Już widzę ten głośny upadek pisma które robi wszystko na przekór czytelnikom. Bo zauważ że "robimy na złość czytelnikom=>oni idą do konkurencji" a brak czytelników=upadek pisma :P

Dla ciebie tak jest. Znam wielu ludzi którzy kupują CDA tylko dla gier (bo dobre (z reguły) i tanie)). Sam przez długi czas kupowałem CDA tylko dla cover. Dopiero jakieś pół roku temu zabrałem się za czytanie tej pokaźnej kolekcji i zmieniłem nastawienie. A założę się że sporo kupujących kupuje tylko dla gier a na magazyn nawet nie patrzą. I co z nimi? Płacą taką samą kasę jak czytelnicy, czyli powinni być traktowani na równi z nimi, nie sądzicie?

Dla ciebie tak jest. Znam wielu ludzi którzy kupują CDA tylko dla gier (bo dobre (z reguły) i tanie)). Sam przez długi czas kupowałem CDA tylko dla cover. Dopiero jakieś pół roku temu zabrałem się za czytanie tej pokaźnej kolekcji i zmieniłem nastawienie. A założę się że sporo kupujących kupuje tylko dla gier a na magazyn nawet nie patrzą. I co z nimi? Płacą taką samą kasę jak czytelnicy, czyli powinni być traktowani na równi z nimi, nie sądzicie?

Ale CDA kierowane jest głównie do tych czytających.

Mnie też kiedyś zależało tylko na pełniakach.

Ale CDA kierowane jest głównie do tych czytających.

Z pełnym szacunkiem ale głupoty piszesz. To w takim razie po co dają płytę? Po co dają coś co tylko niepotrzebnie (zdaniem "czytających") zwiększa cenę pisma? Przecież można by było zaoszczędzić tyle kasy na licencjach, tłoczeniu itp. Dlatego że chcą trafić do jak największej liczby ludzi. Przez to że dają pełniaki mają szerszą liczbę kupujących, którzy właśnie kupują tylko dla gier. Nie będę tu wyliczał ile osób kupuje dla pisma, a ile dla gier (bo żadnych badań nie robiłem) ale założę się że liczba ta byłaby porównywalna. A skoro klient płaci, to może wymagać, czyż nie?

Dziwnę, że zrobiłeś w ogóle podział na tych którzy "kupują dla pisma" i na tych co kupują "dla gier" - Jak dla mnie ktoś kto czyta na pewno zagra sobie w jakąś gierkę z covera, tak jak ktoś kto gra czasem sobie poczyta CD-A!

Podyskutujmy o recenzjach. Ubogo - tylko 9. Niby posucha, ale 6 z nich to recenzje świetnych tytułów, jak F.E.A.R., który nie schodzi z ocenami poniżej 8, FM Live, czy Saints Row 2. A zapowiedzi jest multum po prostu, multum! 10 zapowiedzi chyba i 4 Za Pięć Dwunasta.

Dziwnę, że zrobiłeś w ogóle podział na tych którzy "kupują dla pisma" i na tych co kupują "dla gier" - Jak dla mnie ktoś kto czyta na pewno zagra sobie w jakąś gierkę z covera, tak jak ktoś kto gra czasem sobie poczyta CD-A!

Ktoś tu kiedyś powiedział mądre zdanie: nie mierz innych swoją miarą. To że coś "jak dla ciebie" jest jakieś, to wcale nie znaczy że takie to jest w rzeczywistości. Nie przeczę że są ludzie którzy kupują CDA zarówno dla płytek jak i pisma (nigdzie nie napisałem że takich nie ma). Ale tacy co kupują pismo tylko dla jednego elementu również występują, i wiem to z własnego doświadczenia. Mój kuzyn kupował CDA tylko dla płyt, do pisma nawet nie zaglądał, tylko dawał je mi. Efekt: mam prawie wszystkie CDA od 2001-2003 (wtedy zacząłem sam sobie kupować), a nie mam żadnej płyty z tamtego okresu. Czyli jak widać mój podział bezsensowny nie jest.

Coś czuję że pełne wersje będą coraz gorsze. Powód?

Kryzys finansowy.

Ależ dajcie spokój z tym kryzysem... naprawdę, może kiedy przestanie się o nim mówić WSZĘDZIE to nie będzie tak źle?

Jeżeli jest to DODATEK do czasopisma to powinien trzymać jego poziom ;) Bo jeżeli kupujemy bardzo dobry samochód to oczekujemy, że dodatki do niego (np. klimatyzacja itp) będą na takim samym poziomie (czyli dobrze działająca klima :P)

Mylisz pojęcia, synku. Dodatek nie zawsze oznacza to samo. Klimatyzacja, to swego rodzaju dodatek, w sensie dodatkowego udogodnienia.

Płyta DVD zaś to taki bonus, ot na deser, który w pewnym sensie też jest udogodnieniem, ale nie zapominajmy, że to nie to samo. Pisałem o tym już wiele razy... to, co jednym się podoba, dla innych jest kawałkiem (wiadomo czego). Właśni taki jest człowiek. Każdy ma swoje gusta i to czyni nas niezwykłymi ludźmi, a nie klonami, które wszystkie są takie same.

Teraz rozumiesz?

Adam__R

Ja rozumiem, ale nie wiem jak ty.

Cytujesz fragment pomijając sens całego posta. Czepiasz się, a nie wiesz czego ...

Pisałem, że płyta powinna trzymać poziom reszty czasopisma. Czyli nie powinno być na niej (tylko i wyłącznie) takich gier (chodzi o grywalność) jak The Little Cars in the Great Race ... "Oczywiście nie czepiam się pełniaków, widząc pozytywne reakcje użytkowników FA. Wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. Mi do gustu przypadło wiele gier z CDA, te akurat nie ale to nie znaczy, że są kiepskie i nie warto było ich tam dać."

Edited by albercikk

No uspokujcie się co niektórzy, bo mnie już szlag jasny trafia. Czemu? Marudzicie, że gry, które BĘDĄ w CDA, są słabe lub nie są w waszym typie. Zagraj-może zmienisz zdanie. I zdanie od siebie. Lubię FPS-y i samochodówki. A kiedy ostatnio były w CDA? Zainstaluję gry z covera, zobaczę, jak będzie coś ciekawszego, zostawię. Ale BS4 na pewno przejdę, poprzednia część była dobra (oczywiście z CDA). Ten numer jak na razie ma u mnie 7+.

Nie czepiam się, tłumaczę. A to różnica :)

Oczywiście, że rozumiem i nie chcę tutaj wzbudzać jakiś nieporozumień.

Nie doczytałem posta, stąd moja reakcja. Swoją drogą ile trzeba by czasu spędzić na FA, żeby wszystkie nowe posty przeczytać :)

Ja nie grywam w drugowojenne RTSy, a do przygodówek wciąż nie mogę się zebrać (ten Post Mortem leży i leży). Ale nie narzekam ciągle i ciągle, Jeśli nie pasują pełniaki z tego numeru to można wziąć poprzednie - Psyhonauts, Two Worlds, XII (Dobra jest) Spelforce czy inne. A wracając do Rush for Berlin to tę grę zapamiętałem bo miała fajną reklamę - strzałki wojsk alianckich wbijają się w znienawidzonego, czarnego, niemieckiego orła.I apeluję ponownie - niezadowoleni niech poczekają na numer urodzinowy - nasza redakcja nas nie zawiedzie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...