Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xDominik

Szukam programu do konwersji MP3 na CDA (cd audio)

Polecane posty

Witam posiadam radio które odtwarza tylko oryginalną muzykę z płyt (jest to format cd audio) kupionych od mojego ulubionego artysty chodzi mi że nie są zgrywane ani tłoczone żadną nagrywarką. Nie mogę w żaden sposób wrzucić na czystą płytkę muzyki na przykład ściągniętej z internetu i odtworzyć ją w moim radiu w samochodzie. Na płycie kompletnie nic się nie znajduje albo jak się znajduje to tego nie czyta i pokazuje 700mb wolnego miejsca na płycie CD. Szukam jakiegoś programu który przekonwertuje mi pliki mp3 na cd audio które mogą być odtwarzane. Może coś źle robię ale próbowałem różnych programów, prosiłem kumpli a ci wielcy znawcy mając nagrać mi muzyke z pendrive na płytę przynosili mi ją czystą mówiąc że jest git nagrane wszystko. Jednak tutaj trzeba się wysilić bardziej niż sposobem kopiuj wklej to to każdy głupi potrafi... Próbowałem programem Ashampoo ale nic z tego wyskakują jakieś błędy a jak już wyskoczy powiadomienie o pomyślnym nagraniu to płyta nadal jest czysta i nic kompletnie na niej nie ma. Nie jest to wina stacji dysków ani płyt bo próbowałem na ponad dziesięciu. Proszę o jakąś podpowiedz... A jak wy nagrywacie płyty do auta? Bo albo jestem jakiś ułomny i czegoś nie wiem albo chuy wie co...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wypalałem tacie na tego typu radio to używałem programu burnaware, choć pewnie każde tego typu sobie z tym poradzi. Szkopuł w tym, żeby nie nagrywać tego jako magazyn danych typu "kopiuj - wklej" czy też przeciągnięcie tego i wypełnienie ok. 700MB bo tego typu urządzenia tego nie odczytają. Musisz za wczasu kliknąć zamiast "nagraj płytę" to "nagraj płytę Audio CD" i bum, ot cała magia. Tylko że wtedy nie masz tych 700MB tylko 70 min. do rozdysponowania na piosenki, ale to będziesz widział podczas wybierania utworów do nagrania, na pasku będzie pokazane ile minut masz jeszcze dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to tak, że płyta wyskakuje z napędu a na BurnAware powiadomienie potwierdza nagrywanie zakończone sukcesem. Wkładam płytę ponownie do napędu klikam w tym programie weryfikuj płytę i pokazuje się napis Weryfikacja zakończona sukcesem 0zweryfikowanych plików... czyli tak myślałem... Ponad to dałem opcję nagraj Płyta audio cd tak jak mówiłeś i żeby się upewnić jedną piosenkę wrzuciłem w formacie mp3 a drugą w formacie cd audio.... Niestety niczego nie nagrało ani tego ani tego... Cholera mam tak wbudowane radio w samochodzie że nie mogę go w żaden sposób zmienić aby korzystać na przykład z kabla AUX do telefonu albo z pendrive. Nawet żadne adaptery nie podchodzą do mojego modelu radyjka... Kurna... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja, czy jest to płyta CD i czy jest ona na pewno czysta? Jeśli tak to klikasz Audio CD, wybierasz pliki, nagrywasz (dostępna ilość czasu do nagrania to najprawdopodobniej bedzie 70 min., ilość miejsca musi być podana w minutach, jeśli jest to znaczy, że jest to dobry tryb do nagrywania tego typu płyty). Bez żadnego sprawdzania, bez konwertowania piosenek, program wszystko sam powinien zrobić. Jest mnóstwo poradników w sieci: jak nagrać płytę audio CD czy to na youtube czy innych stronach, może tam poszukaj wskazówek. Albo z płytą jest coś nie tak, koniecznie musi być CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu okazało się banalne uszkodzona stacja dysków w laptopie. Zczaiłem się dopiero gdy włożyłem płytę z AC 4 Black Flag z CDAction. Zawsze napęd wykrywał co prawda po dłuższej chwili ale czytało w końcu. A teraz nie dość że nie czyta płyt to w ogóle napędu nie wykrywa w Moim Komputerze. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...