Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xvi26

Wycena kolekcjonerek

Polecane posty

Hej wszystkim. Zastanawiam się już od jakiegoś czasu czy nie nadszedł przypadkiem czas na pozbycie się mojej kolekcji gier. Chciałbym zacząć od sprzedania kolekcjonerek i big boxów, więc zwracam się do was z prośbą o pomoc w wycenieniu kilku tytułów. Wszystkie tytułu są na pc. Jeżeli do gry dołączone były klucz steam/origin etc. oraz dodatkowe kody jak seasson pass lub przedpremierowe dlc zostały już one wykorzystane, z kilkoma małymi wyjątkami, które oczywiście wymienię.

Lista kolekcjonerek do wyceny:
Dead Island- kolekcjonerka ta napakowana była śmieciami, z których nie wszystkie mi się zachowały; brakuje scyzoryka oraz łamanych świetlików 
Bioshock 2
Assassin's Creed Revelations
Assassin's Creed  2
Might and Magic: Heroes VI
Might and Magic: Heroes V
Batman Arkham Asylum
Mass Effect- niepełna, brakuje koszulki oraz pendrivea
Max Payne 3
Drakensang The Dark Eye
Settlers 7 Droga do królestwa- kod niewykorzystany 
Red Faction Armagedon
Homefront
Dragon Age Origins- edycja specjalna w steel boxie
Red Faction 1 oraz 2- obie gry w big boxie 
Total War Shogun- amerykańskie wydanie w big boxie
Jade Empire- tak naprawdę nie jestem w stanie tego nazwać kolekcjonerką, jest to po prostu wydanie w innym pudełku, później zarzucę zdjęcia
Alone in the Dark
Deus Ex- także wydanie amerykańskie w big boxie
Deus Ex Human Revolution- kod niewykorzystany, lecz figurka Jensena ma urwaną stopę
Mafia- big box
Gothic 1- premierowe wydanie w big boxie 
Wiedźmin 2
Wiedźmin 3 

Ostatnie 3 pozycje dorzucam z czystej ciekawości. Nie zdecydowałem się jeszcze na sprzedanie tych trzech gier, ale chciałbym się tak orientacyjne doinformować, ile mniej więcej mogę oczekiwać za te, bądź co bądź, rarytasy. 
Lista ta nie jest zupełnie pełna, zapewne mam jeszcze w domu pochowane kilka tytułów o których zapomniałem. Kiedy będę miał okazje to uzupełnię tą listę o brakujące tytuły.

Zastanawiam się jeszcze na ile wycenilibyście kilka steel boxów które jakimś cudem trafiły mi w ręce. Mianowicie steel boxy od 
Bioshock Infinite
Medal of Honor Warfighter
Final Fantasy Lighting Returns
Fifa 14 
Dishonored
Tak jak poprzednio, możliwe, że coś umknęło mojej pamięci. Jutro lub pojutrze uzupełnię brakujące pozycję.

To by było na tyle na chwilę obecną. Wszystkie edycje są w praktycznie idealnym stanie, z kilkoma wyjątkami, których to zdjęcia wrzucę w najbliższym czasie. 
Dzięki za wszelką pomoc :).

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...