Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Spoko koleś!

Ja też w to grałem ale w wersję ALPHA która została zamieszczona przez jakichś piratów!

Doom 3 to obecnie zupełnie inna gra niż wersja Alpha w którą grałeś...... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zarayan

Gadać to se mogą...

A tak naprawdę sikają pod siebie bo się boją, że DOOM III nie zapisze sie złotymi zgłoskami w historii, a to byłby wstyd. Wszyscy zachęcają, mówią że to będzie najlepsze co można zrobić, a kto tak naprawdę wie jak sprawa będzie wyglądała?

Ale ja i tak wierzę w ID. Co prawda po Q1 kolejne części nie miały już takiej klimy, ale może zmaganyzowali i teraz to z siebie wyrzucą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tekstu, że "Doom3 nie jest robiony pod kalendarz" to Duke Nukem Forever też nie jest... A teraz poważnie. Zapowiedź o mniejszej liczbie potworów, za to takich, że się nabawimy migotania komór sercowych, zrobiła na mnie nieliche wrażenie. Grafika też trzyma ton, ale HL2 chyba trochę wyskoczył przed peleton. Ja czekam na grywalność, bo jak nie!... to nie będę grał i już :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem co sądzić o Doomie. Raz wydaje mi się że Half-Life 2 jest lepszy drugi raz że gorszy. Jednego jestem pewień że w 2004 roku ukażą się dwie wspaniałe gry FPP: Doom 3 i H-L 2 :D . Zapowiada się fajny rok :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość garfield_junior

doom 3 będzie wspaniałym sukcesem komercyjnym, to wiadomo na pewno. troszke gorzej z wymaganiami(ja odobiście mam athlona 2600 512 ddr i GeForce4 Ti 128 mb ddr). aha, ktoś na pierwszej stronie napisał że postacie w doomie będą zbudowane z 30 000 tys. plygonów a będą wyglądały na 300 000 tys. stary! poczytaj sobie nowe cda! przy takiej ilości polygonów, to przy kilku wrogach i dynamicznym oświetleniu zaden sprzęcior by nie wyrobił! pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doom 3 będzie wspaniałym sukcesem komercyjnym, to wiadomo na pewno. troszke gorzej z wymaganiami(ja odobiście mam athlona 2600 512 ddr i GeForce4 Ti 128 mb ddr). aha, ktoś na pierwszej stronie napisał że postacie w doomie będą zbudowane z 30 000 tys. plygonów a będą wyglądały na 300 000 tys. stary! poczytaj sobie nowe cda! przy takiej ilości polygonów, to przy kilku wrogach i dynamicznym oświetleniu zaden sprzęcior by nie wyrobił! pozdro
Dlatego z nadzieją czekamy na 2005 rok i na nowe kompy :P Bo wątpię żeby D3 wyrobił nawet na 3 GHz !! :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
doom 3 będzie wspaniałym sukcesem komercyjnym, to wiadomo na pewno. troszke gorzej z wymaganiami(ja odobiście mam athlona 2600 512 ddr i GeForce4 Ti 128 mb ddr).
Fajnie, ty się martwić nie musisz. :)
wątpię żeby D3 wyrobił nawet na 3 GHz !!
Powstrzymajcie się przed takimi tekstami, pliiiiiiiz! :x

P.S. Ja to chciałbym jakieś demo... już dziś! :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
(ja odobiście mam athlona 2600 512 ddr i GeForce4 Ti 128 mb ddr)

No to super, napewno spoko ci bedzie chodzic. Max detale moze nie, bo w koncu karta nie obsluguje DX 9.0, ale napewno zle nie bedzie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pioyr44

tylko trzeba się modlic [-o< [-o< [-o< żeby z DIII nie było jka DNF, że ciągle mówią że premiera będzie "jak będzie skończony"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion

No to oczywiste ze dopiero jak skoncza wydadza :lol: :wink:

A co do DNF to mowili ze "wyjdzie, jak bedziemy mieli pewnosc, ze to najlepsza gra wszechczasow"... Pocieszajace, nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

To fakt. Niech się postarają i zoptymalizują kod. Swoją drogą zastanawia mnie to, czy Doom3 będzie działać tak samo na Radeonach i GeForcach. Bo z tego co mi wiadomo, to doom "sponsorowany" jest przez Nvidię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać Dooma 3, ale czy on mi pójdzie tzn. czy mój komputer spełni wymagania tej wciąż dopasianej gry? Mam dobrego kompa, powiedziałbym nawet bardzo dobrego, ale... Sami popatrzcie na sreeny lub obejrzycie trailer. Możliwe jest również ( a raczej pewne ), że Doom 3 ukaże się tylko w wersji DVD ( ja mam oczywiście CD-Rom cry: ). Jak sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

W sumie to napędy DVD stają się już standartem w polskich domach. Co do wymagań - wydaje mi się, że gdzieś czytałem o ZALECANYCH i pośród procka typu p4 coś koło 3 GHz było tam napisane o 1024 MB RAM no luuudzie bez przesady. Ale pomimo tego wydaje mi się, że doom3 będzie działał podobnie jak Deus Ex 2 (bardzo podobnie wyglądają). Czyli nie jest/będzie źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Orion
Swoją drogą zastanawia mnie to, czy Doom3 będzie działać tak samo na Radeonach i GeForcach. Bo z tego co mi wiadomo, to doom "sponsorowany" jest przez Nvidię...

O ile dobrze pamietam to wlasnie na odwrot - Doom 3 bedzie zoptymalizowany pod karty ATI - ale pamiec jest zawodna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sn1p3R, oby tak było ja napisałeś. Jednak ja uważam, że i tak większość graczy w Polsce posiada napędy CD-ROM.

Kiedyś też coś czytałem o wymaganiach Dooma 3 i muszę przyznać, że byłem nastawiony optymistycznie, ponieważ minimalne wymagania to 1GHz, 256 RAM, GeForce3 i takie tam. Ale po tym co napisałeś... Ehhhhh...

Szkoda gadać. Nie wiem, czy żródło z którego brałeś te informacje ( wymagania sprzętowe ) były wiarygodne, ale... Kto wie.

Mam jeszcze małe pytanko do Ciebie:

Czy masz napęd DVD-ROM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Nie, nie, nie. To Half Life 2 jest wspierany przez ATI (na pewno), a Doom3 przez Nvidię (CHYBA - coś mi się kojarzy, że w którymś CDA było o kontrakcie Nvidii na doom3). Niedawno ściągnąłęm sobie filmik doom3+geforce3. Przy okazji prezentacji właśnie tego GeForce'a pokazano doom3. I działało tak sobie, a doom3 wyglądał zupełnie inaczej, niż teraz (staary filmik). O właśnie widzieliście może Johna Carmacka??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

OOO post mi pojawił. No więc ja sam posiadam napęd DVD. A wymagania to wziąłem z tego troszkę kaszaniastego serwisu gry on-line, czy jakoś tak. Zresztą nie ma co kombinować z wymaganiami bo i tak w każdym serwisie inaczej podają..

PS: Przepraszam moderatorów - dopiero po napisaniu tego posta zauważyłem guzik ZMIEŃ :D

Opsss... dopiero po wystawieniu ostrzeżenia :wink: przeczytałem to co napisaleś hehe - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No to fajnie z tym ostrzeżeniem... Oczywiście ono znika po okresie hmmm.. 14 dni ?? Prawda ? No powiedzcie, że to prawda... To takie dziewicze doznanie to otrzeżenie :D Ale tak poważnie to ono znika no nie ? :D Żeby było na temat to napiszę jeszcze coś. Ciekawe dlaczego (tak wynika ze wszystkich newsów) doom3 ma mieć większe wymagania, niż HL2 skoro w d3 wszystko dzieje się w korytarzach i na dodatek postaci mają mniej polygonów ??

PS: Już wpadłem na ten genialny pomysł, aby przeprowadzić rozmowę na GG :)

Hehe ostrzeżenie nie znika, pozostaje na "wieczność" , ale na razie żadnego nie masz więc sie nie przejmuj - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... Ja uważam, że H-L 2 jest lepszy. Doom 3 mnie już po prostu denerwuje. Niby taka fajna gierka ma być, ale... Nie jestem do niej przekonany. Zwłaszcza, że Doom 3 na Necie dostał średnią 7, a H-L 2 9. Cóż, pożyjemy zobaczymy, ale H-L 2 będzie na pewno najlepszy!

Zaraz, to jest topik o Doomie. A więc, żeby na temat... Doom 3 jest taki sobie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... Ja uważam, że H-L 2 jest lepszy. Doom 3 mnie już po prostu denerwuje. Niby taka fajna gierka ma być, ale... Nie jestem do niej przekonany. Zwłaszcza, że Doom 3 na Necie dostał średnią 7, a H-L 2 9. Cóż, pożyjemy zobaczymy, ale H-L 2 będzie na pewno najlepszy!

Zaraz, to jest topik o Doomie. A więc, żeby na temat... Doom 3 jest taki sobie.

Czy nie uważasz, że sugerowanie się ocenami wersji alpha i (w zasadzie niewiedomo czego) jest jakby tak malo miarodajne i nijak oddaje finalną jakość obu produkcji.

Zaraz zaraz - czy dobrze wnioskuję że pogrywasz w D3 :-k oj uważaj kolego z takimi deklarcjami tutaj :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam... Ja uważam, że H-L 2 jest lepszy. Doom 3 mnie już po prostu denerwuje. Niby taka fajna gierka ma być, ale... Nie jestem do niej przekonany. Zwłaszcza, że Doom 3 na Necie dostał średnią 7, a H-L 2 9. Cóż, pożyjemy zobaczymy, ale H-L 2 będzie na pewno najlepszy!

Zaraz, to jest topik o Doomie. A więc, żeby na temat... Doom 3 jest taki sobie.

Hohoho, jak mowil pewniem grubas w czerwonym wdzianku z siwa broda, średnia ocen na necie to 7 - chyba na stronach takich jak pirat.com alfa.com albo ukradzione_bety.com.

A znasz moze srednia H-L2? Albo Fallout 3?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...