Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Doom (seria)

Polecane posty

Mi sie nie spieszy do premiery tej giery. Wszyscy sie napalaja screenami itp. ale jak dla mnie grafa jest moze ladna, ale zbyt taka plastykowa. I przeciez wiekszosc sobie pewnie nie pogra na takich ustawieniach zeby miec taka grafe, bo nie wiem czemu ale kodu programistom nie chce sie za bardzo optymalizowac. I ten caly szum wokol gry mnie naprade dziwi. Ja tam czekam na HL2 i nic wiecej.... no moze jeszcze na rodzimego Painkillera.

Pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam na HL2 i nic wiecej.... no moze jeszcze na rodzimego Painkillera.

Ja tam od dawna na nic nie czekam. Gry mnie poprostu zaczęły nudzić. (Oczywiście wyjątkami są UT i UT2oo3 - gram sobie codziennie - a gdybym miał stałke... heh.) Obecnie jednak czekam na Halo 2, trailer wgniata w ziemie, jedynka byłaby na 10 gdyby nie te wymagania i troche monotonia pomieszczeń. Kabura... topicu o UT2oo4 nie ma, o Halo 2 nie ma... :?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
I przeciez wiekszosc sobie pewnie nie pogra na takich ustawieniach zeby miec taka grafe, bo nie wiem czemu ale kodu programistom nie chce sie za bardzo optymalizowac.
A kto ci tak powiedział? Premiera na pewno nie jest odkładana bez powodu i ciągle nad czymś pracują. A nasze kompy coraz lepsze... :) Praktycznie każdy szanujący się Gracz ma przynajmniej gf3 lub R9200 :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim jestem graczem skoro mam GF 2 Mx? Skoro mam taka karte znaczy ze gorszy jestem? Ze od razu skreslony z listy graczy? Moze jestem graczem-nedzarzem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wampiree

Witam!

Blaster: Half-Life 2 do Dooma to shit będzie

Jasnowidz się znalazł :lol: A skąd to niby możesz wiedzieć? HL2 i D3 to dwie zupełnie inne gierki, których (tak jak ktoś tu już napisał) nie warto porównywać...

Blaster: tylko skąd wiesz że fabuła Dooma 3 będzie naiwna?

Grałeś może w pierwsze dwie części Doom'a? Pod względem fabularnym obie gry były bardzo "tandetne" - Doom'y miały zachwycać nas zupełnie czymś innym (klimatem, grafiką itp.). Gdyby Doom'a 3 producenci wyposażyli w fabułę znaną nam chociażby z HL cała gra straciłaby swój niepowtarzalny klimat, który jest jedną z największych zalet całej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
To jakim jestem graczem skoro mam GF 2 Mx? Skoro mam taka karte znaczy ze gorszy jestem? Ze od razu skreslony z listy graczy? Moze jestem graczem-nedzarzem?

A co to gracze podzielili się na klasy sprzętowe ? To ja już nie wiem co w tym kraju się dzieje ? Obłuda, bezmyslnośc ? :x :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster

"Przykład" to mało powiedziane :D Teraz to zapewne gdzie nie gdzie to już takie zdania się tworzą (bez urazy)

- Ej :) wiesz co Grzesiek?

- Co ?

- Wiesz że tamten Jarek ma tylko 100 Mhz :D

- Jo ?

- No, to taki de*** ;(

Weź ej co to ma być ? Posłowie to teraz idole :) Czy ktoś ma kompa czy nie .. powinno się go oceniać po charakterze ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tabloid

Doom był dla mnie jedną z gier w którą grałem dosyć długo mam nadzieje że Doom "Trzeci" będzie tym na co czekam od wielu lat. Id nie zepsuje tej że tylko grafika będzie w niej dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zrobilem upgrade kompa i raczej nie boje sie wymagan Dooma trzy. Czekam na ta gierke, tak jak czekalem na sylwestra paredziesiat godzin temu... Obym sie nie zawiodl na D3, tak jak zawiodlem sie troche na tym wspomnianym sylwku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
To jakim jestem graczem skoro mam GF 2 Mx? Skoro mam taka karte znaczy ze gorszy jestem?
Może jesteś ubogi? (to żaden wstyd) Może nie zależy ci na szczegółowej grafice? (w takim razie nie przejmujesz się wymaganiami D3 - ustawisz niską rozdzielczość i pójdzie). I napisałem "praktycznie każdy gracz", co wcale nie znaczy "każdy gracz". W każdym razie Doom wychodzi dopiero w kwietniu i życzę ci do tego czasu nowej grafiki. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Nie, nie jestem biedny, nikt kto tu pisze chyba biedny nie jest ( sądze po tym ze jesli ktos ma internet to napewno biedny nie jest :/ ). Jakby to tak ladnie ujac... Jestem typowym polakiem, czyli mam przyzwoitego kompa, dostep do netu ( modem :(:(:( ). Ale przymierzam sie do zmiany karty.

Prawda jest taka ze starsi kase maja ale nie chca jej przeznaczac na modernizacje kompa albo mowia" bedziesz sie uczyl = bedzie komp" ...

Gdyby tak byli chetni przeznaczac na ten cel kase to mialbym sprzecik ze ho ho, mysle :)

Ale life is brutal ( a admin jeszcze bardziej ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość borowik_

Myślę że Doom 3 to będzie wielka gra.Jestem ciekaw czy jest ktoś kto nie zna tej nazwy.Jeśli 3 będzie tak wielka jak w tamtych czasach pierwsza cześć to powiem dwa słowa.Ave Authors

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zarayan

ID sprawy nie skopie, ale...

Pamiętam jak w Doom I można było grać na 386SX / 4mb... Technika poszła nieco naprzód, zwiększyły się wymagania graczy, wyprodukowanie gierki to nie jest już sprawa 10 ludzi, tylko zespołu powiedzmy 100 ludzi.

O ile (co widać w Doom I i II) zespół potrafił się dogadać i każdy wiedział o co komu chodzi, to już przy Quake'ach już nie było tak fajnie.

Przez to się właśnie boję, że Doom III będzie taką ... produkcją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 na dzien dzisiejszy wyglada juz zbyt dobrze by byla to gra slaba ( sadze po screenach, filmach z gry itp). Ma jednak szanse byc czyms wiecej - interaktywnym filmem i mam nadzieje ze tym bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonałej jakości Doom zaprezentowany na targach E3, jest tym na co czekaliśmy odkąd się urodziliśmy! Twórcy gry pokazali na co ich stać, zobaczymy coś co wstrząśnie naszymi umysłami. =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby DooM "Trzeci" nie był taki jak Unreal 2. Też niby cud-grafa, wszystko ma być elegancko, wypas giera i co ? Zwykły średniak. Mam nadzieje, że DooM 3 będzie przełomem i zapoczątkuje nową ere gier razem z HL2.

Ja już zrobiłem ostateczny upgrade kompa i jestem całkowicie ready na DooMa :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Dzięki.

Nie, nie jestem biedny, nikt kto tu pisze chyba biedny nie jest ( sądze po tym ze jesli ktos ma internet to napewno biedny nie jest :/ ). Jakby to tak ladnie ujac... Jestem typowym polakiem, czyli mam przyzwoitego kompa, dostep do netu ( modem :(:(:( ). Ale przymierzam sie do zmiany karty.

Prawda jest taka ze starsi kase maja ale nie chca jej przeznaczac na modernizacje kompa albo mowia" bedziesz sie uczyl = bedzie komp" ...

Gdyby tak byli chetni przeznaczac na ten cel kase to mialbym sprzecik ze ho ho, mysle :)

Ale life is brutal ( a admin jeszcze bardziej ;) ).

Weźcie nie mówcie o tym czy ktoś jest ubogi czy nie .. jesli mu na CDA starczy to to to to już na pewno nie :P

______________________

Co prawda Doom III będzi skupił się głównie na trybie przeznaczonym dla pojedynczego gracza, nie brakuje w nim jednak opcji umożliwiających wspólną zabawę kilku osób równocześnie, mi.n. deathmatch. Jeżeli chodzi o oprawę audio-wizualną to pod tym względem Doom III stawia poprzeczkę dla konkurencji naprawdę bardzo wysoko. Spektakularnej jakości grafika wyciska siódme poty nawet z najnowocześniejszych akceleratorów 3D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie ma już być grą a interaktywnym filmem!

Jest napewno dużo bardziej klimatyczny od HL2!

Ta cała historia z piekłem, potwory mogą cię zaatakować z każdej strony.....miodzio!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zarayan

Interaktywne filmy już były ... Phantasmagorie jakieś...

No chyba że za interaktywny film uznać serię Final Fantasy...

Ale Doom nie będzie filmem. Mam nadzieję, że będzie dużo czerpał z tradycji Dooma I i II

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby DooM "Trzeci" nie był taki jak Unreal 2. Też niby cud-grafa, wszystko ma być elegancko, wypas giera i co ? Zwykły średniak. Mam nadzieje, że DooM 3 będzie przełomem i zapoczątkuje nową ere gier razem z HL2.

Ja już zrobiłem ostateczny upgrade kompa i jestem całkowicie ready na DooMa :D .

Ja juz pisalem o moim upgraedzie, ale nie chwalmy dooma przed zachodem slonca bo okaze sie ze do niego trzeba bedzie paru procesorow :P juz kiedys bylo takie info z q3. 2 procesory - to rozsadne minimum. ofcoz! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Ja juz pisalem o moim upgraedzie, ale nie chwalmy dooma przed zachodem slonca bo okaze sie ze do niego trzeba bedzie paru procesorow juz kiedys bylo takie info z q3. 2 procesory - to rozsadne minimum. ofcoz!
Nie to niemożliwe ... zadużo się już o tym mówi, są trailery i sreeny już raczej nic sie nie może stać !
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieje ze Doom3 pojdzie na moim sprzecie, ale nadzieja matka glupich... Jesli Doom bedzie mial taki klimat jak to zapowiada Id to ja bede gral nawet jesli bedzie slide show...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rain_mans

Ej ludzie !!!!! Z pierwszych postów wynika, że nikt niegrał jeszcze w

Doom-a III. Jeżeli to jest prawda to nic innego niepozostaje jak śmiać

się i płakać. Ja w nią grałem i nic dziwnego, że zaraz przestałem. Gra ma straszne wymagania sprzętowe, ale co do klimatu no to tak jak wszyscy mówią "jest boski" !! Moim zdaniem tak wspaniały horor jak Silent Hill III niemożna porównać do Doom-a III. Co Wy na to ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...