Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CormaC

Star Wars: Knights of the Old Republic (1 i 2)

Polecane posty

Ów mod zwie się Brotherhood of Shadow, jego rozszerzenie to Solomon's Revenge. Jest to zdecydowanie najlepszy mod jaki kiedykolwiek wyszedł do jakiejkolwiek gry. Historia, Revan, postaci, Revan, lokacje, Revan, dubbing, Revan - wszystko jest na extremalnie wysokim poziomie. Świetna przygoda którą kończyło się z bólem serca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! I'm come back! And I learned how to write in English (I think... :P)!

Mam prostą prośbę: Proszę o przesłanie linku do strony gdzie jest spolszczenie do KOTOR II The Sith Lords, bo dopiero co go kupiłem (nie śmiejcie się... sam się z tego sporo śmiałem i mi wystarczy...).

PS: A i jedna uwaga. Za rok mi setka już stuknie więc będę miał za sobą równe 100 lat doświadczenia z kompem. Spoko co :D?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... Ledwo wyśle wiadomość z prośbą o pomoc a wszyscy się mnie już czepiają... To była pomyłka! Palec mi się zsunął z klawiatury bo piszę jak narwany! A ten poradnik z tej strony: http://spolszczenie.kotor2.pl/. To już próbowałem. Ale jak SMS'a wysyłam to piszę że "Nieznany odbiorca" Więc pewnie zwinęli interes... A numer sprawdzałem tysiąc razy i piszę poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palec mi się zsunął z klawiatury

Możliwe. W końcu od od "s" lub "d" do znaku apostrofu jest ledwie 7 inny klawiszy. Drgnienie i już literówka.

Chociaż...

SMS'a

Może masz jakąś dziwną klawiaturę, gdzie "S" obok apostrofu?

Żeby nie było, że tylko się czepiam - apostrof przed polską końcówką stawiamy tylko wtedy, gdy obcy wyraz kończy się samogłoską. Więc np. "iPhone" -> "iPhone'a", ale "Cook" -> "Cooka".

I'm come back! And I learned how to write in English

Niestety, nie bardzo. "I have come back" albo "I came back". Jeśli "I'm" to ewentualnie "I'm coming back", ale to co innego znaczy.

I radziłbym Ci grać bez spolszczenia - podłapałbyś trochę pisowni i gramatyki. : )

(w ogóle jaki znaczenie ma "The Sith Lord's"???)

Np. "The Sith Lord's handkerchief" - "chusteczka Lorda Sithów". : )

A teraz sprytny zabieg, że niby nie ma offtopu... ; )

Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale swego czasu był robiony mod przywracający wyciętą lub brakującą zawartość do KotORa II. Dwa pytania: jak on się ma i jak się nazywa? : )

A, jeszcze trzecie - ktoś go "macał"? Dobre to jest? Fajne? Nie ufam ani tego typu modom, ani wszelkim "community patchom", bo boję się, że jednak ludzie namieszają nadmiernie i gra przestanie być tym, o co chodziło twórcom...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pobrałem jakiegoś moda przywracającego brakujący content w KOTOR II. Nie pamiętam jednak nazwy. Nie pamiętam nawet skąd go pobierałem.

Anyway - mod pozmieniał kilka rzeczy, co nieco też dodał, miała być w nim planeta, na której są składane HK-50, ale nie doszedłem do tego momentu, bo... przez mod na statku Dartha Nihilusa drzwi tuż przed walką z nim były zamknięte i nie dało się ich w żaden sposób otworzyć. Nie drążyłem tematu, czy trzeba jakąś łatkę pobrać, czy coś pozmieniać w plikach moda. Po prostu dalej już nie grałem. Szczerze mówiąc taki mod niewiele mi dał nowej satysfakcji z gry. Najgorzej to było, że natrafiłem na te zablokowane drzwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restoration packa do KotORa 2 można pobrać m.in. stąd. Waży niewiele, ale w sumie dodaje dość sporo uciętych wątków, w tym m.in. planetę HK. Z merytorycznego punktu widzenia wyszło fantastycznie, chociaż u mnie lubiło często bugować, czego sam KotOR 2 nie robił.

Nie mogę się jednak oprzeć wrażeniu, że to jednak nie jest wszystko czego pozbawiła nas przyspieszona data premiery The Sith Lords.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypociłem się i mam spolszczenie :D. Ale mam też kolejny problem.

Mianowicie: Chodzi o zadanie dodatkowe na Telos dla tego "komendanta" TSF (czy czego tam) Grenna.

Misja ze złapaniem dwóch zbiegłych przestępców. Riordianina i jakiegoś innego kosmitę. Chodzę po Telos i nie mogę ich znaleźć! Ściągnąłem więc poradnik, a tam pisze że powinni być przy biurku tej całej Lorso w Korporacji Czerka. Ale ich tam nie ma! Pisze też coś w rodzaju: "UWAGA! Jeżeli zaczniesz pomagać Ithorianom, to tego zadania nie będzie można wykonać!" Ale ja im jeszcze nie pomagam! Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...

Grywam sobie w tego KOTORa II po raz ęty (2 gwoli ścisłości :) ) i przyznaje się że za pierwszym razem nie zrozumiałem fabuły... Przez swoją głupotę. Owszem czytałem dialogi, ale miałem paskudny zwyczaj robienia tego na odwal się (czytałem nie rozumiejąc tekstu) tak by było szybciej, a teraz jak sobie trochę przy tym siedzę to przyznaję że ta fabuła jest dość... jasna. Trzeba czasem bardziej pogłówkować, ale najogólniej to wszystko jest spoko. Nie znam jeszcze do końca the great secret of the game

Czyli to czego chcę Kreia, kim ona, Nihillus i Sion są i konkretnie za co mnie rada wywaliła i co ze mną jest nie tak?

ale na Ordeonie (czy jak ta planeta ma na imię) podczas gdy gadam z kapitanem by

uniewinnić tego lekarza "kumpla" Mandalora Conandrusa Ordo

to gdy mi się wczytuję jak ma mnie do tego "kumpla" przenieść to mi się gra wyłącza... Piszę "Program KOTOR II przestał działać"... Tak po prostu... Szczerze mówiąc to tak bardzo się nie zamartwiam bo KOTOR II tak jak Mass Effect czy Dragon Age na mnie nie działa ale trochę pracy poszło na marne (Nar Shaddaa, Dantooine, Telos, Peragus, Duxun part I)... Jeżeli ktoś ma pomysł co to może być to niech co napiszę. I tak moim celem było uczynienie całej załogi Jeedai!

PS: Nie napisałem tego w Pomocnej Dłoni bo tak bardzo mi na pomocy nie zależy... I bardziej chciałem się przyznać do mojego błędu niż wyżalić że gra się *******.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma pomysł co to może być

Jak to co - gra od Obsidiana :P

Jeśli ci się robi tak za każdym razem, to nie ma zmiłuj; spróbuj może co innego porobić i zobacz, czy pomogło. Pamiętam, że gra wieszała się notorycznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, problemy problemami, ale w końcu przeszedłem :). No i muszę przyznać że fabuła faktycznie nie jest taka pokręcona. Tylko nie wiem dlaczego na Malachor V wycięli kilkanaście scen (np. HK-47 powstrzymuje G0-TO przed przeszkodzeniem Zdalniakowi, przeszkodzeniu dalszej egzystencji Sithów na Malachor). Ale najogólniej spox :P. Gdy kupiłem tę grę to postanowiłem przejść CAŁĄ w 100% na light side wraz ze wszystkimi zadaniami pobocznymi itp. Tak więc wszyscy moi kumple zostali Jeedai wypełniłem WSZYSTKIE misje dodatkowe ale... Cholera chciałem mieć romans z Attonem! Niestety żeby uczynić Attona Jeedai to trza najpierw iść na Nar Shaadda a ja najpierw polazłem na Dantooine i miałem Disciplea. I jego zrobiłem pierwszego Jeedai... Dlatego scenkę bym miał z nim i to mnie trochę denerwuję... Ale nie tak bardzo by ponownie rozpocząć grę :), powiedziałem do niego "Wyjdź!" i się odwalił :). Cóż tylko Kreia powiedziała że Mike mnie "kocha" :dry: ... Eee tam nie można mieć wszystkiego nie :)? Koniec mojej przygody ze Star Wars Knight of the old Republic (swoją drogą powinni zrobić kontynuację...)!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to największą wadą dwójki jest imo brak możliwości rozwalenia G0-T0, na drobne kawalki, na co mialem ogromną ochotę od momentu spotkania go...

Znacie jakieś ciekawe mody do 1/2 ? Ja osobiście polecam z drobnych modów do jedynki "padawan mod" umożliwiający granie klasą Jedi od początku.

Do dwójki natomiast polecam "Get Your Lightsaber Back From Atris", dzięki któremu możemy odzyskać nasz miecz świetlny od Atris, ale tylko jeśli dobrze poprowadzimy rozmowę (nie polecam z polską wersją, bo od razu widać które opcję są z moda) w wybranym przez nas kolorze (przypominamy sobie jakiego byl koloru).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o modach to kiedyś szukałem modu do jedynki pozwalającego na dalsze levelowanie. Poziom 20 zawsze osiągałem na dłuuugo przed dotarciem do

Star Forge

. I nigdy takiego moda znaleźć nie mogołem. Ciekawe czy w ogóle istnieje. Słyszał ktoś o tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapuściłem się w nieznane obszary internetowej galaktyki w poszukiwaniu modów i oto co udało mi się znaleźć:

http://www.lucasforums.com/showthread.php?t=170283

Mod podnosi kilkukrotnie obrażenia mieczy świetlnych i blasterów dając ogromną przewagę jedi/sithom i sporego kopa postaciom "strzelającym". Zmienia też statystyki wielu przedmiotów, głównie ulepszeń. Gra jest znacznie trudniejsze generalnie.

Właśnie zaczynam instalować KOTOR :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up oj to bardzo subiektywna opinia, trudno określić jakąś grę jako najlepszą grę w uniwersum...

KOTOR jest świetny dla osób które jarają się Jedi i zawsze chcieli przeżyć epicką przygodę w uniwersum SW. Fani strzelanek, komandosów i wojny klonów na pewno jednak woleli by Republic Commando. Fani "starych" star warsów z pewnością jako najlepszy pokażą któregoś Jedi Knigt'a. Z kolei fani strategii pokażą jeszcze coś innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już proszę Star Wars Empire At War z dodatkiem Forces Of Corruption. Fajna strategia, bez bugów praktycznie ale chyba nie sprzedała się w oszołamiającym nakładzie bo wyszła tylko podstawka i dodatek nie ma drugiej części albo jakiegoś fajnego rozwinięcia a szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jeszcze nie została u nas wydana, czytałem ją w wersji angielskiej kombinowanej od kumpla zza granicy. :rolleyes: Jeśli lubisz książki spod znaku Star Wars to imię i nazwisko Drew Karpyshyn powinno być ci znajome (trylogia Dartha Bane'a).

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars:_...Republic:_Revan

Polecam raz jeszcze! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...