Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

no wiesz... wiedziałem że WW i TT to ten sam Prince... ale w SOTT też? A ta babka to przypadkiem nie jest Farah? Bo mnie się wydawało że miała inne imię...

PS: Dla sprostowania... z fabuły to g***o wiem bo mam wersję w której jedyny język który mi się kojarzy to Hiszpański. Piaski Czasu i 2008 mam tylko po PL

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna z Piasków Czasu to Farah, ta sama, która pojawiła się w Dwóch Tronach. Zadziwię Cie, bo w T2T jest też ten sam główny przeciwnik co w SoT :P

WEZYR!? Ja pierniczę! Jak on przeżył? Ale wait... Farah jest też w Warrior With? Bo nie wiem... No wiesz... Kozak z Hiszpańskiego nie jestem...

Najbardziej się zdziwiłem jak zobaczyłem Dahakę... Ja myślę że to bedzie jakiś król albo magik (pokroju właśnie tego wezyra) A tu mi naglę takie COŚ przez durze C wyskakuję! Pierwsza reakcja? JA PIE*****! Druga reakcja? JA PIE*****! Trzecia reakcja? Eee tam... łatwy ten boss...

Warrior With jest w ogólę jakimś takim banalnym Prince of Persia... W 2008 szło mi gorzej a tam umrzeć sie nie da...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a według mnie WW jest akurat najtrudniejszym z Prince of Persia ;p Wezyr przeżył dlatego, że ... a co ja Ci będę całą fabułę opowiadał. Zagraj jeszcze raz, tym razem po ang/pol i sam poznaj tą fantastyczną historię. Nie , Farah nie było w WW, tam była Kaileena i Shadee.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcisz z tym Dahaką, walka z nim jest pod sam koniec, w dodatku opcjonalna, wcześniej po prostu przed nim się ucieka, raczej ciężko nazwać go bossem. I nie powiedziałbym, żeby WW było najłatwiejsze. Szczególnie sekwencje zręcznościowe są dość skomplikowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a według mnie WW jest akurat najtrudniejszym z Prince of Persia ;p Wezyr przeżył dlatego, że ... a co ja Ci będę całą fabułę opowiadał. Zagraj jeszcze raz, tym razem po ang/pol i sam poznaj tą fantastyczną historię. Nie , Farah nie było w WW, tam była Kaileena i Shadee.

Kaileena i Shadee...? Dobra mniejsza o to... Żebym mógł zagrać w wersję pl/ang musiałbym całą grę znowu kupić. Myslisz że gram po hiszpańsku bo mi się to podoba?

A co do Dahaki: Opcjonalny...? Nie wiedziałem... Ja tam rżnołem wszystko jak leci bo nie miałem pojecia o co biega. Może właśnie dla tego ta gra była dla mnie banalna... Ale skojarzyłem że chyba na zakończeniu WW Prince mówi coś o piaskach czasu...? Mogę się mylić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu-gadu o odkryciu stulecia (mnie osobiście niewiedza Ninja333 zabolała jak walnięcie młotkiem centralnie w skroń), a Hyper przyszykował weekend z PoP'em.

NIE DARUJĘ sobie, jak tego nie obejrzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszych próbach cały ten segment jest straszliwie frustrujący, ale przy następnych już znacznie mniej.

Wierzcie mi, Dahaki na hardzie jeszcze nie pokonałam, choć starałam się bardzo... I wiem jak stanąć poza zasięgiem jego ataków. Ale i tak mnie pokonuje. Choć na normal był easy straszliwie, choć cieszyłam się, że choć jeden, jedyny raz mogę używać na bossie combo ^^.

Ale poza tym zarówno T2T, jak i WW przechodzę na tym poziomie bezproblemowo ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja o dziwo nie miałem problemów z Bliźniakami. Za pierwszym razem oglądałem tylko jak brat walczył i wtedy wydawali się strasznie trudni. Po jakichś 3 (chyba) latach kiedy w końcu sam wziąłem się za przejście DT, przeszedłem ich dopiero za drugim razem, niestety na początku zapomniałem w którego Bliźniaka trzeba najpierw walić żeby zająć się drugim i wbiła akcja na Speed Killa. Ogólnie moje wrażenie na tą chwile jest takie, że nie są oni bardzo trudni, bardziej męczyłem się z Dahaką jak walczyłem na normalnym :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333 *facepalm*

Dahaka prosty? A próbowaliście pokonywać go na poziomie Hard? Powodzenia życzę, wtedy staje się wyzwaniem takim, jakim naprawdę powinien.

Ja przeszedłem wszystkie POPy na Hard. O ile "trudny" to po hiszpańsku "difícil". I Dahaka naprawdę był jakiś prosty... WW to najłatwiejsze z POPów jakie przechodziłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, cóż, dla mnie kwestia Dahaki a Bliźniaków jest taka. Po 4-krotnym przechodzeniu Dwóch tronów na Bliźniaków masz już wypracowaną taktykę i robią się dużo łatwiejsi. Z Dahaką nie jest tak fajnie - nadal może Cię czymś zagiąć, bo ma sporo nieprzewidywalnych ataków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ninja333 masz na myśli faktyczną walkę czy tylko uciekanie przed nim?

Nie no oczywiście że uciekanie! To banalne jest jak jasna *******! Oczywiście ze mam na myśli walkę... :smile: Dahaka jest naprawde prosty...

Edytowano przez Ninja333
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoP dostał w Gry-Online na X360 74% - przede wszystkim za właśnie walkę. Przekombinowali ci z Ubi, przekombinowali.... Na szczęście pozostałe elementy, z akrobatyką, są udane. I takim udanym sposobem Dwa Trony nadal pozostaną najlepszą grą, w jaką grałem, nie mówiąc o odsłonach serii Prince of Persia. Czekam na wersję PC, mimo wszystko.

Ale i tak kupię wersję EK - jestem Princefan i dziecinna walka mnie zrazi, tym bardziej, że wspinaczka w połączeniu z mocami ponoć wymiata!

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie że ją przekombinowali tylko bardziej bym to nazwał zbyt dużym uproszczeniem przez co jest mało combosów w porównaniu do np. WW lub T2T. Na IGN UK na Xboxa dostał 8.0 czyli IMO najniższa z tych lepszych ocen(chociaż i biorę pod uwagę tylko oceny od 8.5 do 10) a dla prównania taki Red Dead Redemption 9.8. Cóż na Gry OnLine dostał trochę średnią ocenę ale to dopiero początek recenzji tego tytułu więc poczekamy i zobaczymy z czym się je nowego Księcia.

Edytowano przez nero321
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże moce ze wspinaczkami, już teraz wiadomo, udały mi się. I to baaaaaardzo. Ponoć samo łażenie sprawia przyjemność,a kombinacje z wodą, szybowaniem i platformami - normalnie kopytka (wyciągać z zachwytu) :D!

Eeeee... w IGN za to nie ganią za walkę, ale za, miejscami, słabawą grafikę (chodzi o monotonię postaci) i fabułę nie wiążącą się z innymi częściami sagi (ech, Ubi poszło na najmniejszej linii oporu i kompletnie olało połączenie fabuły Zapomnianych Piasków z innymi częściami). Szkoda. Ale musiałbym zagrać samemu, bądź co bądź.

Mam nadzieję, ze oceny na Metacritic podskoczą powyżej 80% - na razie kręci się przy 76%. Jeśli tak zostanie - to kupię naturalnie Forgotten Sands, ale bez jakiegokolwiek entuzjazmu. Chociaż już teraz go straciłem. Pomyśleć, że Assassin's Creed II było czymś wspaniałym - tu jest bardzo dobrze, gdzie nie gdzie nawet nie i tylko tyle.

Edytowano przez princefan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...