Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Gość sateLITE_11

PoP: SoT... Gra po prostu wymiata! Super grafa, ekstra animacje, dobra muzyka i dźwięk, fabuła też nie jest zła, a te walki i elementy zręcznościowe... Po prostu miodzio! Jak dla mnie zasługuję na ocenę 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SateLITE: PoP jest niestety za krótką grą aby mogła dostać 10/10, ale 9+ już należy się w 100%! :)
Sirruf, mógłbyś cytować bo trudno się połapać które jest twoje, a wracając do tematu to jestem prawdopodobnie w ostatniej misji i nie chce mi się przejść takiego kolesia co robi swoje klony.. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość De' Molcka Darko Carvoni

Mi się gra bardzo podoba - grafika spoko, dźwięk... może być ;-), ale akcja - po prostu Extra! Biegasz po ścianach jak w Matrixie, możesz cofać czas, realistyczne walki, wogóle te ruchy, ach te ruchy! Jak gościu wymiata rękami na wszystkie strony, w tył, w przód, w bok, i skok itd. :-) No i są te moje ulubione (oprócz walk ;-)) elementy "szybkościowe", czyli typu: przed tobą są drzwi, ale powoli się zamykają, a w drodze do nich, czeka masa przeszkód, a jeżeli nie zdądzisz musisz, z powrotem wracać, a jeżeli Ci brakuje mocy sztyletu, do wracania - to koniec. No i biegniesz po ścianach, wymijasz jakieś czarne piły, skaczesz nad przepaściami, przechodzisz itd. Czasami też trzeba chwilę pomyśleć, ale nie aż tak, np. masz kilka drzwi i musisz podejść do tych co w nich szumi woda, i księżniczka też woła, ale jak wejdziesz w złe - nic się nie stanie wrócisz w to samo miejsce. No albo ostatnia, z tymi obrazkami i przęłącznikami, co się kręcisz na takim wielkim kole, i przesuwasz... eee... poziome "kolumny" do dobrych dziur, żeby pasowały do obrazków. Ogółem gra, powiem, że jest świetna. Bardzo dobry tytuł - polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, gierka po prostu cudonwna. Dzięki bogu że mam całkiem nowy komputer [-o< na pełnych detalach wygląda po prostu bajecznie (dosłownie ^_- ). Ech, cała historia, fabuła, grafika, klimat i przede wszystkim muzyka (wschodnie rytmy połączone z mocnym gitarowym brzmieniem - poezja) to po prostu istna poezja. Jak dla mnie najlepsza gra ubiegłego roku. I pomyśleć że o mały włos nigdy bym w nią nie zagrał @_@

Btw, nie wiem czemu ale spodobała mi się muzyczka w napisach końcowych, przez co to chyba drugi raz kiedy obejrzałem listę płac do końca ;) (pierwszy był Homeworld z genialnym podkładem Yesów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt

Ech... to bez wątpienia prawdziwe arcydzieło, kwintesencja grywalności, grałem z taką samą przyjemnością jak kilka lat temu w pierwszą część! Wymiata!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blaster
Niestety użycie 3d analyzera nie pomaga. Na GF 2 mx 400 nadal nie chce się odpalić. :(
H-mmm a mi działa, troszkę tnie jak walczę, ale działa na Gf Mx 400.
Ech... to bez wątpienia prawdziwe arcydzieło, kwintesencja grywalności, grałem z taką samą przyjemnością jak kilka lat temu w pierwszą część! Wymiata!
Zapomniałeś dodać że można się że zabawa starcza na baaardzo długo...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać że można się że zabawa starcza na baaardzo długo...
No nie wiem, dla mnie właśnie jedyną wadą gry jest czas, w jaki można ją przejść... ja spokojnie przeszedłem w trzy dni, dawkując ją sobie bardzo ostrożnie ;) Jest zdecydowanie za króka... (no ale mówi to wam fan BG II - po tej grze wszystkie inne wydają się krótkie :) ) Gdyby nie jej krótkość, wystawiłbym 10/10 ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pioyr44

ta cudowna gra ma tylko dwa minusy: jest za krótka :P i troche mi sie nie podobają walki, ale w tym sensie że zawsze największe walki są przed samymi sejwami, wg. mnie mozna by było zrobic tak zez co jakis czas spotyka się jakiegoś piaskowego ziomka lub dwóch, a nie wszyscy są pod koniec etapu :? i jeszczce czasami "przeszkadza" mi ta farah, owszem jest pomocna, ale skoro jest łucznikeim mogla by sie ustawiwac gdzies wysoko lub ruszac sie a nie stac w miejscu, bo przez nią często load game lub rewind :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoomGuy

A mnie lekko wkórzył nowy prins.

Gra jest świetna ,ale jest tylko na 2 góra 3 wieczory.

Procenty przy sejwie za szybko rosną....

:( :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ta historia kończy się zdecydowanie za szybko, a szkoda bo jest taka... baśniowa. Tak, to dobre słowo określające tę grę ;) A co sądzicie o zakończeniu? Mi też przydałby się sztylet czasu w takich sytuacjach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pioyr44

własnie odnosnie zakonczenia/wstawek filmowych to jednak przydałyby się polskie napisy, bo wkurza mnie to, że nie rozumiem o czym oni gadają :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomas-16

Siemka @ll. mam problem tzn 2 problemy gdysz mam GF2 64mb i zinstalowalem tego 3dAnalizer i mi gra CHODZI tylko ze sie strasznie tnie :( u was jest tak samo?????? a drugi problem to juz jest w sprawie misji gdyż juz zdobylem ten sztylet i byl filmik ( to chyba 7% gry) i po tym filmiku trzeba tam w takim wielkim pomieszczeniu (chyba zabić) 3 gości tylko ze ja ich niby zabijam a oni ożywają i dalej ze mną walczą. wyczytalem w poradniku ze " jak juz odeprzesz ich ataki to wydostań się przez dziure w ścianie" tylko ze ja caly czas zabijam tych 3 gości i niema nigdzie żadnej dziury w ścianie:((((((( prosze pomóżcie :(:(:(:(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thunderq

No tak o tak wspaniałej grze jak PoP muszę się wypowiedzieć :D

Zaczne od tego, że zanim ją dostałem troche się bałem że mi wogule nie ruszy(rozmawiałem na gg z gościem któremu ona wogule nie działa na GF 2 mx), bo mam dość starą kartę grafiki jaką jest Radeon 9000 64mb, ramu 256 sdram i 1,3Ghz Durona. Jakież było moje zaskoczenie gdy po włączeniu gry i spojrzeniu do menu video w grze zobaczyłęm wszystko na high ustawione, pomyślałem że nie będe zmieniał i zobacze jak będzie działało - ani jednego zacięcia przez całą grę :D Co do minusa postawionego w CDA się nie zgadzam - grałem na klawiaturze i problemów nie było, ale muszę powiedzieć że zgadzam się z niektórymi tu na forum którzy twierdzą że gra jest za krótka :( Przeszedłem ją w 3 dni, aczkolwiek jest to gra naprawdę godna polecenia - wszystkich którzy jeszcze nie grali zachęcam do zagrania.

3 gości tylko ze ja ich niby zabijam a oni ożywają i dalej ze mną walczą. wyczytalem w poradniku ze " jak juz odeprzesz ich ataki to wydostań się przez dziure w ścianie" tylko ze ja caly czas zabijam tych 3 gości i niema nigdzie żadnej dziury w ścianie

Spokojnie thomas te potworki odżywają każdy bodajże 4 razy i jak już ich zabijesz to masz spokój - dziura w ścianie jest napewno (musisz o ile dobrze pamiętam wskoczyć na drążek i tak ze 3 razy z jednego drążka na kolejny poskakać) Pocieszę Cię - potem jest troche trudniej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Korven

Ludzie te walki to poezja!!!! Wygladaja jak prawdziwy balet!!! Smiertelnie niebezpieczny balet z mieczami. Kiedy opanuje sie perfekt wszystkie ruchy ksiecia, najwieksza frajde sprawia sytuacja w ktorej wolny piaskowy potwor wykonuje zamach w miejsce gdzie jeszcze przed chila stal ksiaze i trafia swojego kompana. A prins wlasnie szybuje w powietrzu wykonujac salto za plecy przeciwnika!!!! MNIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sirruf

He, he, he. Nie wiem jak u was ale u mnie granie w Prinsa wyglądało tak: sejw, woda, przeciwnicy, walka, życia zostaje tylko że mucha jest w stanie mnie zabić i tak przechodzę do następnego sejwa i tak w kółko. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DoomGuy

U mnie tak samo wygłądało dopuki nie zacząłem używać odskakiwania od ścian (genialne na dowódców) i cięcia z wyskoku. Wtedy już byłem niepokonany.

Jaki wróg was najbardziej wkórzał :?: Bo mnie nietoperze .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sirruf
U mnie tak samo wygłądało dopuki nie zacząłem używać odskakiwania od ścian (genialne na dowódców) i cięcia z wyskoku. Wtedy już byłem niepokonany.

Jaki wróg was najbardziej wkórzał :?: Bo mnie nietoperze .

Mnie ptaszki... dopóki nie znalazłem na nie sposobu. :twisted:

Pozatym te byki atakujące w grupie też dopóki nie znalazłem sposóbu na nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pioyr44
Jaki wróg was najbardziej wkórzał :?: Bo mnie nietoperze .

mnie też nietopeże, szczególne to w planszy the setting sun, bo często mnie zrzucały :D ale na nie jest prosty sposób :) te przerośnięte wrony też mnie wkurzały, zawsze prawie wszystkie zabijała farah, ja max. 2 (chyba że byłem sam, wtedy jakos mi sie udawało wszystkie zabić:) ) i jeszcze z przeciwników denerwująće są piły tarczowe i te kolce wyskakująće z ziemi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja sępy zawsze rozwalałem w ten sposób: blok, a po tym jak fruwający skubaniec zanurkuje od razu cios mieczem - działa prawie zawsze. A Farah mnie w tym momencie wkurzała, bo zdarzało się jej mnie trafić w najmniej odpowiednim momencie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rapider

Sam posiadam Ge Force 4 (niestety nieszczęsny model 440mx) Normalnie powinno mi nie chodzić lecz dzięki przepięknemu programikowi jest to możliwe :P . Zwie sie 3d Analyze i potrafi on włączyć princa bez niektórych wodotrysków i zaemulować pixel shadera. Niestety będziecie się musieli przygotować że princ będzie miał większe wymagania bo u mnie na Duron 1400mhz@2100mhz 256 meg ram i moim geforsiku na roz 800 X 600 i all detalach na low się czasem haczy. Najprawdopodobniej wywołane jest to emulacją pixela co żre pamięć karty i procka... ale da sie grać i przyjemność jest przednia. Acha po użyciu tego programu można włączać princa już przez zwykłego jego exeka bo za 1 razem trzeba użyć tego programu... o dziwo zaczoł chodzić nieco szybciej i teraz widać jakąs mgłe jakiej nei było dotąd... spróbojcie sami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...