Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Gość Abbalah
Gra jest świetna ,ale jest tylko na 2 góra 3 wieczory.

Procenty przy sejwie za szybko rosną....

To jest niesty brutalna prawda o tej grze. Jest świetna ale, gdym pierwszego dnia od kupienia nie przestał grać to w nocy tego dnia bym ją skończył. Za szybko to wszystko poszło. A szkoda bo wielkie wrażenie na mnie gra zrobiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się w końcu bo grę już dawno przeszedłem.

Zgadzam się z Mikem L co do wszystkiego, dla mnie to jest najlepsza gra 2003 pod względem innowacyjności i grafy, muzyczki troszkę za mało ale to potęguje napięcie i zachwyt kiedy się ona w końcu pojawia. Co do tych dodatkowych poziomów, hmm........ z tego co słyszałem to działają one ale nie na PC, tylko na Xboxie (tak czytałem) także jak dla mnie ściema, próbowałem i nic. (a szkoda) Jak chcecie oczywiście to głosujcie na PoP-a. W Imperatorach

(nie powiem kto to organizuje, poszukajcie sobie jak nie wiecie, mam nadzieję że nie posądzą mnie o SPAM, jesli tak to przepraszam wszystkich.) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna ,ale jest tylko na 2 góra 3 wieczory.

Procenty przy sejwie za szybko rosną....

To jest niesty brutalna prawda o tej grze. Jest świetna ale, gdym pierwszego dnia od kupienia nie przestał grać to w nocy tego dnia bym ją skończył. Za szybko to wszystko poszło. A szkoda bo wielkie wrażenie na mnie gra zrobiła.

Moim zdaniem to jest.................zaleta tej gry. Zanim mnie zbesztacie :D, śpieszę z wyjaśnieniami. Popatrzcie na Chasera ?? Jest fajny, ale za dlugi. To też jest minus. Wolę bardzo dobrą grę, ale krótką. Niż bardzo dobrą grę i długą, ponieważ po pewnym czasie znudzi mnie już to samo......................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo nie, na pewno długości tej gry za zaletę uznać nie można... ale cóż, mówisz do człowieka, który za grę rozsądnej długości uważa dopiero 300h w BGII ;)

Aha - i zgadzam się oczywiście z opiniami pochwalnymi nowego księcia :) Dla mnie to jedna z lepszych gier w jakie grałem, szczególnie rozkoszować się można oprawa dźwiękową i animacjami, a szczególnie tym ulotnym, baśniowym klimatem. Dawno nie było tak dobrego połączenia tych wszystkich elementów. Ocena? 10! 10! 10! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leilya

Sądzę, że to świetna gra, chociaż z wcześniejszych wersjii znam tylko PoP3D (dzięki CDA oczywiście), a nie słynny pierwowzór. Ale i tak grało mi się nader przyjemnie i wcale mi nie żal tych pieniędzy, które na nią poszły (czego nie mogę powiedzieć o innych tytułach).

P.S. Witam wszystkich i pozdrawiam serdecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Podobno w grze można odblokować levele z pierwszej i drugiej części Prince'a i może tez inne bonusy, lecz mi nic nie udało się odblokować... :-( Wam się to udało? Jeżeli tak, to jak to uczynić?

Zajrzyj do topicu o Prince w "pomocnej dłoni" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek

Prince był krótki, jednak nie jest to wada!!!! Ja po przejściu byłem tą grą hmm... nasycony? Po prostu czułem że twórcy znaleźli już granice, gdzie dalsze granie oznaczałoby już powtarzanie oklepanych elementów. Myśle że gdyby trzeba było w nią grać 40 godzin zaczęły by lecieć bluzgi że wtórna itp. Dlatego trzeba przyznać szczeże że przez te 10-15 godzin autorzy wyczerpali wszystkie swoje ciekawe pomysły na kolejne etapy i dalsze wałkowanie tego samego nie miało by sensu.

Jest to jedna z przyczyn z których cenie sobie RPG, grasz i grasz i grasz i grasz i grasz..... Choć uważam że np. 40godzin (SW:KOTOR) to było 2x za mało :)). Kto grał ten wie.

Ps1 . W baldura 2 serio się gra 300godzin????? musze spróbować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Abbalah

Problem jest tylko w tym, że zabuliłem za gierke 129 zeta i dostałem za to raptem dwa wieczorki grania. Nie powiem zabawa była to swietna, ale po prostu za krótka. I tego nie moge przeboleć. Niby rozumiem wasze argumenty i nawet jestem gotów się zgodzić że dobrze iz twórcy nie wymyslali dalszych poziomów na siłe. Mimo to pozostaje nadal niesmak, że za takie pienądze chciało by sie troche więcej grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cutter Slade
Problem jest tylko w tym, że zabuliłem za gierke 129 zeta i dostałem za to raptem dwa wieczorki grania. Nie powiem zabawa była to swietna, ale po prostu za krótka. I tego nie moge przeboleć. Niby rozumiem wasze argumenty i nawet jestem gotów się zgodzić że dobrze iz twórcy nie wymyslali dalszych poziomów na siłe. Mimo to pozostaje nadal niesmak, że za takie pienądze chciało by sie troche więcej grania.

Gierka jest naprawdę cool pod każdym względem. Tylko rzeczywiście mogłaby być trochę dłuższa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pig_mejek
Problem jest tylko w tym, że zabuliłem za gierke 129 zeta i dostałem za to raptem dwa wieczorki grania. Nie powiem zabawa była to swietna, ale po prostu za krótka. I tego nie moge przeboleć. Niby rozumiem wasze argumenty i nawet jestem gotów się zgodzić że dobrze iz twórcy nie wymyslali dalszych poziomów na siłe. Mimo to pozostaje nadal niesmak, że za takie pienądze chciało by sie troche więcej grania.

[to była opinia która w pewnym sensie popierała piractwo dlatego wolałem ją wykasować (patrz biżej)]

jeśli jednak nie jesteś przeciwny piractwu w żadnych jego formach, nie podasz mnie do sądu, nie zbanujesz, nie będziesz miał nic przeciwko mnie po przeczytaniu tego textu, too zapraszam :)http://pig_mejek.webpark.pl/forumtxt.txt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum dlatego tyle osób kupuje orgnały, bo gdyby pochwalili się że robią inaczej to zostaliby brutalnie i definitywnie zbanowani. Ty też myśle powinieneś uważac z takimi opiniami. Moderatorzy czuwają:)

I jescze jedno. Fakt jestem rozgoryczony. Ale jeśli następna gra z tej serii dorówna porzedniczce to też kupie orginał i nawet długo nie bedę się wachał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prince jest dla mnie świetną gierą pod każdym względem, osobiście wystawi bym jej 10/10 raczej nie zgadzam się z minusami, ale przełączanie się pomiędzy celami faktycznie czasami wkurza szkoda, że po jej ukończeniu pozostaje pewien niedosyt...cóż zrobić, czekam na sequel [o ile w ogóle będzie;)]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście gierka jest bajer. Wiele osób myśli, że to znowu jakiś kolejny beznadziejny klon także beznadziejnego Tomb Raidera. Jednak są w błędzie. Gierka ma fajny klimat, fajną grafę, fajną muzę i odznacza się wysoką grywalnością. Na dodatek - że nie ma w co grać ostatnio - to gierka mile przedłuży czas oczekiwania na inne tytuły (pod warunkiem, że nie gra się 25h na dobę :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Moim zdaniem to jest.................zaleta tej gry. Zanim mnie zbesztacie :D, śpieszę z wyjaśnieniami. Popatrzcie na Chasera ?? Jest fajny, ale za dlugi. To też jest minus. Wolę bardzo dobrą grę, ale krótką. Niż bardzo dobrą grę i długą, ponieważ po pewnym czasie znudzi mnie już to samo.......

Może i trochę zaletą to jest, ale bez przesady... Jak gra jest naprawdę niesamowita (co o PoP można śmiało powiedzieć) mogła by być chociaż trochę dłuższa...

Spójrz na GTA3 albo VC. Gry świetne i naprawdę baaardzo długie, a i tak mnóstwo graczy przechodzi je do qń'ca :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wreszcie ukończyłem te gre na moim kompie, za sprawą nowej karty graficznej ( GeForce FX 5200 ) i gra jest po prostu cudna tego sie nie da opisać. Ciesze sie że wyjdzie 2 część, NIE MOGE SIE DOCZEKAĆ :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem przyjemność przejść PoP już jakiś czas temu i Wam powiem - gra jest jak dla mnie wręcz magiczna. Te klimaty, muzyka, cudowna grafika (lodowa jaskinia!), wielkie, bardzo ciekawe i agażujące (ale nie jakieś super trudne) lokacje... wprawdzie po pograniu w demko PoP2 mam nieco wątpliwości (choć nie było w demku wielkich pomieszczeń i zagadek, które lubię najbardziej, bo przypominają mi moją ukochaną grę - "Legend of Zelda" na N64 ;p), ale... PoP jest świetnym, nadal świeżym produktem. Kto ma kartę z pixelshader - kupować w ciemno ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś Prince of Peria niezbyt przypadł do gustu. Niby wszystko fajnie, ładna grafika, fajna muzyka, ciekawe walki, całkiem niezła grywalność... Ale jednak po mniej wiecej połowie gry uświadomiłem sobie, że właściwie to robię ciągle to samo ;] - wskocz tutaj, wciśnij przycisk/pociągnij dźwignię, biegnij. Tak samo walki - tak jak na początku były super, tak z czasem stawały sie coraz bardziej monotonne - bo ileż można robić to samo. I ktoś może powiedzieć, że w np. samochodówkach też jest ciągle to samo - jedziesz :D , ale zwykle daje to sporo frajdy. W Prince również, ale do czasu... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie PoP jest jedną z lepszych gier w jakie grałem. Bardzo dobra grafika, nadający smaczku orientalny klimacik, zagadki, które dla mnie są najlepszą częścią gry (i choć czasem nie wiedziałem jak przejść pewien etap i lekko podirytowany wyłączałem grę, to szybko odpalałem ją znowu i wtedy już rozwiązanie stawało się banalne ;]), no i walki, które mimo tego, że mamy tylko kilka rodzajów przeciwników, do samego końca stanowią spore wyzwanie. Może wystarczy stosować się do dwóch taktyk w przypadku, z jakim przeciwnikiem mamy do czynienia, ale mimo tego, że na papierze wydaje się to tak proste, to w rzeczywistości, trzeba się trochę wysilić, żeby znaleźć odpowiednie miejsce do walki.

A pomieszczenie z fontanną w którym szukamy Farah, pod koniec gry, śni mi się po nocach. Kto by pomyślał, że dźwięk spadających kropel może mieć takie znaczenie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Prince of Persia

Ja jeszcze nie grałem w POP`a ale słyszałem ,że to świetna gra. Niedługo ją dostanę to sobie pogram(nie mogę się doczekać). Widziałem, że można cofać czas, biegać po ścianach i wogóle książe jest świetnym akrobatą(też tak chcę [-o< ). Jak piszę te słowa już można kupić POP:WW. Hehehehe to był mój pierwszy post, ale jak przejdę POP`a 1 to napewno coś jeszcze napiszę 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tadzikk

Giera fajna, spox grafika, ruchy bohatera też bardzo ładne, jednak po pewnym czasie gra się nudzi. Ja jestem dopiero na trzydzietu paru procentach a juz dalej nie gram, po prostu dalej jest to samo co wczesniej :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że Warrior Within jest taka trudna. Zresztą to po części chluba tej serii- W maksymalnym stopniu rozbudowano tu pułapki które w wyżej wymienionym tytule osiągnęły wyżyny zabójczości. W końcu czy łatwo jest przejść naszpikowany wychodzącymi z podłogi szpikulcami korytarz długości 10 metrów gdy od ścian jadą w dół i górę piły tarczowe?

Ja dziękuję, poza pułapkami w Prince of Persia wszysto jest idealne z genialną walką na czele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...