Skocz do zawartości
Gość kabura

Prince of Persia (seria)

Polecane posty

Gra się w nią bardzo przyjemnie!! a nawet więcej niż tylko przyjemnie. Pod względem graficznym, nie ma żadnych zarzutów, fabuła ciekawa, grywalność wyśmienita.

Zgadzam się z oceną 9+ i z minusem, który dostała.

Żałuje tylko, że nie pogram w nią u siebie. Niestety, ale moja karta graficzna nie pozwala na to bym mógł się cieszyć nawet w najmniejszym stopniu z grania w nią. Mam tytlko nadzieję, że za ok 2 miechy to się zmieni i wtedy na pewno kupię tę grę, a narazie pozostaje mi grać u qmpla! :cry: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos na 256 ram i gf 2 mx? Bo chcialbym sie dowiedziec jak chodzi i na jakich detalach... ? Ogolem jak gierka chodzi, jakiego sprzetu wymaga by na srednich detalach pograc przyjemnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec ze PoP jest super, aczkolwiek tworca troche przesadzil. Owszem skakanie po scianach jest bardzo fajne, bieganie rowniez ale nie jest to stary PoP. A ogolnie - jest superancka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wampiree

Heh, pamiętam jeszcze te czasy, kiedy jako mały brzdąc zagrywałem się w Prince of Piersia (jeszcze chyba na poczciwego Pegazusa ;) ). Gra niegdyś zrobiła na mnie ogromne wrażenie, a teraz powraca w pełnym blasku z poprawioną grafika... Jest tylko jedno "ale" - gra jest za prosta (takie info. otrzymałem od kumpla, który grał w nią na PS2). No i te wysokie wymagania... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesującym faktem, w grze jest to, iż znajdziemy w niej kilka dość ciekawych bonusów. Będą to m.in. pierwsze części tej gry, które można będzie odblokować i przypomnieć sobie jak seria przygód księcia, wyglądała w przeszłości. Faajne prawda? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziobak

Giera spoko. Fajnie się gra z tym, że wskazany jest gamepad. Niestety trzeba zasmucić posiadaczy słabych kart graficznych, że w tą grę nie zagrają potrzebny jest Pixel Shader (karty powyżej GF3 wyłaczając GF4MX)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giera spoko. Fajnie się gra z tym, że wskazany jest gamepad. Niestety trzeba zasmucić posiadaczy słabych kart graficznych, że w tą grę nie zagrają potrzebny jest Pixel Shader (karty powyżej GF3 wyłaczając GF4MX)

Niestety mam tego pecha, mając GF4 MX i niestety tracę możliwość pogrania u siebie. Na szczęście mam dobrych kolegów (a raczej jednego), u którego można trochę w to pograć!! tyle, że nie wiem po co gamepad :-k, ja grałem na klawiaturze i grało się bardzo przyjemnie, nie narzekałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he. Z tym Prinsem nowym to było u mnie fajnie. ;)

Przeczytałem reckę w CDA i dosłownie poleciałem na poszukiwania tej gry. Obszedłem całe moje miasto i każdy się pytał "cccooo?". W końcu po kilku dniach dorwałem ją w swoje łapska i z obłędem w oczach poleciałem do domciu. Install poszedł sprawnie. Klikam 2x na ikonę a tu jakieś errrory (jak zwykle ich nie czytam), daję play. BACH! Moja karta graficzna jest za słaba, gra się nie odpala. : PIerwszy raz w życiu takie coś mnie spotkało. Jednak się nie poddałem i od razu poleciałem do kumpla z zamiarem pogrania w ten tytuł. Grało się świetnie! Były tylko drobne problemy ze sterowaniem, ale ujdzie w tłoku.

To było gdzieś w tym tygodniu, na szczęście jutro (sobota) będzie już nowa karta i aż mnie ciarki przechodzą po plecach, bo wygląda na to że mój kom spełnia wymagania... zalecane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos na 256 ram i gf 2 mx? Bo chcialbym sie dowiedziec jak chodzi i na jakich detalach... ? Ogolem jak gierka chodzi, jakiego sprzetu wymaga by na srednich detalach pograc przyjemnie?

Drogi Orionie. :)

Gra chodzi bardzo przyjemnie na procku ok 1.5 gHz, 256 MB RAM i karcie graficznej GF 4 (ale nie MX!)/ FX/ Radeon (około 9200).

Na Twojej karcie się nawet nie odpali. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos na 256 ram i gf 2 mx? Bo chcialbym sie dowiedziec jak chodzi i na jakich detalach... ? Ogolem jak gierka chodzi, jakiego sprzetu wymaga by na srednich detalach pograc przyjemnie?

Drogi Orionie. :)

Gra chodzi bardzo przyjemnie na procku ok 1.5 gHz, 256 MB RAM i karcie graficznej GF 4 (ale nie MX!)/ FX/ Radeon (około 9200).

Na Twojej karcie się nawet nie odpali. :P

I tutaj zrobiłeś błąd ... ja mam GF 4 Mx i mi chodzi chodz czasami tnie podczas walki, ale takto wogóle. No i raz mi się włączyło w takie kratki :) Ale tylko raz ... gra się przyjemnie :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuje że nie przeczytałem waaszym wcześniejszych postów bo niestety ma Geforce 2 MX/MX 400 i gra sie nie chce włączyć ale podobno istnieje jakiś sposób na włączenie gry na takiej karcie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra całkiem fajna!! :o ale szkoda że jest podobna do matriksa :arrow: czyli 5 przeciwników + 1 combos =śmierś przeciwników. :(
Właśnie to mi się w tej grze podoba!

Zwolniony czas to lubię.

A ja żałuje że nie przeczytałem waaszym wcześniejszych postów bo niestety ma Geforce 2 MX/MX 400 i gra sie nie chce włączyć ale podobno istnieje jakiś sposób na włączenie gry na takiej karcie
Dla mnie jedyny minus tej wypasionej gierki :x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIecie co? Im dłużej gram w Prinsa tym mi bardziej smutno... Oglądatem te nieustannie rosnące procenty ukończenia... ehh... Coś czuję że bez drugiego przejścia się nie obejdzie. :) Istne cudo! Grajcie ludzie nie marudzcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra troche szukałem i znalazłem pewien sposób na odpalenie gry na Geforce 2 MX/MX 400 :wink:

Nio więc tak aby gra działała na gf 2 mx i innych na ktorych nie chodza trzeba sciagnac program o nazwie 3DAnalyze jak go jusz macie to go uruchomcie kliknijcie na "select" i wskazcie plik .exe do gry prince of persia a nastepnie spojrzcie w lewo i zaznaczcie

-Emulate HW TnL caps

-emulate pixel shader caps

-emulate bump maps caps

-emulate max. sim textures

NIC WIECEJ NIE ZAZNACZAJCIE, mi to pomoglo gra sie wlaczyla intro i wszystko ale mam jedna wade w grze ksiaże i inne zeczy sa kolorowe dokladnie i nie wiem jak to zmienic moze to tylko umnie ale jak uwas pojawi sie taki problem to wiedzcie ze nie jestescie sami z tym problemem mam nadzieje ze komus pomgłem

ps: Ja tego sposobu jeszcze nie sprawdzałem bo zagrywam teraz w XIII ale to podobno działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos na 256 ram i gf 2 mx? Bo chcialbym sie dowiedziec jak chodzi i na jakich detalach... ? Ogolem jak gierka chodzi, jakiego sprzetu wymaga by na srednich detalach pograc przyjemnie?

Drogi Orionie. :)

Gra chodzi bardzo przyjemnie na procku ok 1.5 gHz, 256 MB RAM i karcie graficznej GF 4 (ale nie MX!)/ FX/ Radeon (około 9200).

Na Twojej karcie się nawet nie odpali. :P

I tutaj zrobiłeś błąd ... ja mam GF 4 Mx i mi chodzi chodz czasami tnie podczas walki, ale takto wogóle. No i raz mi się włączyło w takie kratki :) Ale tylko raz ... gra się przyjemnie :P

Ja mysle ze jak zmiejsze detale i rozdzielczosc to da sie jakos pograc :)

Stwierdzenie " na twojej karcie to sie nawet nie odpali" jest przykladek tego, iz autor tego posta nie wiedzial za bardzo co napisac.

ja mam GF 4 Mx i mi chodzi chodz czasami tnie podczas walki, ale takto wogóle

A Blaster na jakich detalach i jakiej rozdzielczosci grales?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!!!

No w taką wypasioną grę to ja jeszcze nie grałem!!!

Ale na razie mam tylko demo (co to będzie jak będę miał pełną wersję, to ja sobie nawet nie wyobrażam)!!

Co do wymagań, żeby odpalić na geforcie 2 mx/mx 400 lub geforcie 4 mx musicie mieć 3d-analyzer i kropka (i nie mówcie, że bez tego wam się odpala!!!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...