Skocz do zawartości

Prince of Persia (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Po obejrzeniu trailera nie dziwię się, że developerzy zdecydowali się powrócić do walk jeden na jednego, bo patrząc na rozmiary nowych wrogów nie wyobrażam sobie innej możliwości.

Ps. Panowie, jednym słowem: CZEKAMY!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było ;)

Zmieniam moje zdanie o tym całym cell shading, możliwe, że jest to świetna rzecz, bynajmniej licze na to oraz na to, że ludzie z Ubi nie zawiodą nas. Widać, że nowy Prince stoi na wysokim poziomie, ale czy dorówna poprzedniczką, to się okaże ? Bardzo podoba mi się ten mroczny klimat, który reprezentuje sobą trailer. Już nie moge się doczekać na jakąś zapowiedź w CDA, a co dopiero na samą gre :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas wszystkie PoPy stały na bardzo wysokim poziomie (może poza TT, który był co najwyżej bardzo dobry :)). Podejrzewam, że na tym także się nie zawiedziemy. No i ten silnik...

No właśnie, wszystkie były świetne, a czy nowy POP dołączy do grona tego nie wiemy, ale wiąże z tą grą wielkie nadzieje. A co do silnika, grafika nie musi stać na wysokim poziomie, żeby gra była dobra, najważniejsza jest fabuła i grywalność (bynajmniej to moje zdanie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nowa formuła dla Prince'a nie będzie czymś takim, jak Double agent dla Splinter cell'a. Gracze zostaną pozbawieni wszystkiego, za co cenili serię.

Co myślicie o wyglądzie głównego bohatera? Jak dla mnie jest za mało Prince'owaty:P. Wygląda bardziej na niedożywionego dzieciaka, niż na protagonistę, który ma uratować świat.

Za to laseczka ze zwiastuna miażdży.

Edytowano przez batonski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA uważam, że ma zbyt pogodną twarz :P

Twarz jak twarz, ale ten strój ma zbyt pogodne barwy. To pomarańczowo-niebieskie coś wygląda jak ubranie jakiegoś żula spod sklepu :rolleyes: a nie wojownika.

A co do panienki nieżle się prezentuje. Ciekawe czy będzie nam towarzyszyła w czasie gry przez cały czas, a może tak jak Farah w TT ? I kim ona wogóle jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Piaski Czasu. Gra jest superowa! Grafika - nawet teraz trzyma poziom. Muzyka - istne cudo! Z ręką na sercu mogę przyznać - ma klimat. Grywalność - rzadko tak wysoka. Generalnie nie lubię zręcznościówek, ale PoP jest wyjątkiem. Niestety, w tą grę zagrałem dopiero w lutym =(. Wtedy piaski trafiły się w Play'u. Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem wszystkie dotychczasowe części ;) Nawet tą na Pegazusa oraz tą kiedy CDA dał w jednym numerze. Cała seria jest po prostu super, jednak od czasu do czasu, jak coś nie wychodzi odechciewa się grać i tyle. Jeśli ktoś lubi POP to na pewno spodoba mu się Assasin's Creed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wszystkie części i powiem szczerze że mam pewne wątpliwości co do nowego POP'a...Dobrze że chcą dużo zmienić ale niektóre zmiany są dość kontrowersyjne. Przede wszystkim nowy bohater. Czy nowy "Prince" będzie miał jaja jak poprzednik? Cóż zobaczymy jak wyjdzie ;)

Edytowano przez KozaK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana bohatera była KONIECZNA, bo co JESZCZE mogłoby sie temu staremu przytrafić

No, już co chwilę książę coś gubił (sztylet albo medalion cofający czas), ktoś zmartwychwstawał etc.

Czy nowy "Prince" będzie miał jaja jak poprzednik? Cóż zobaczymy jak wyjdzie

Jeśli nikt mu do tej pory nie uciął....

To pomarańczowo-niebieskie coś wygląda jak ubranie jakiegoś żula spod sklepu a nie wojownika.

Hmm, jeszcze nie wiemy nic o nawykach nowego księcia i tego, co robi w wolnym czasie :P

Edytowano przez batonski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem wszystkie dotychczasowe części ;) Nawet tą na Pegazusa oraz tą kiedy CDA dał w jednym numerze. Cała seria jest po prostu super, jednak od czasu do czasu, jak coś nie wychodzi odechciewa się grać i tyle. Jeśli ktoś lubi POP to na pewno spodoba mu się Assasin's Creed.

No ja nie mogę się z tobą zgodzić. Przeszedłem wszystkie części Prince'a i jest to moja ulubiona gra a Assassin's mimo to nijak mi się nie podoba. Po pierwsze jakiś taki za łatwy, po drugie cała ta otoczka science-fiction w nim jest według mnie do du*y, po trzecie ta fabuła o zabiciu paru kolesi po prostu jak dla mnie nie ma klimatu i nawet nie umywa się do fabuły trylogii o księciu. Ale podobno o gustach się nie dyskutuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarz jak twarz, ale ten strój ma zbyt pogodne barwy. To pomarańczowo-niebieskie coś wygląda jak ubranie jakiegoś żula spod sklepu :rolleyes: a nie wojownika.

To jest raczej typowy struj z okolicznych okresów, zwróć uwagę, że wydarzenia dzieją się mniej więcej w czasach około biblijnych. A w tamtych czasach "ludzie pustyni" się tak nosili.

A co do panienki nieżle się prezentuje. Ciekawe czy będzie nam towarzyszyła w czasie gry przez cały czas, a może tak jak Farah w TT ? I kim ona wogóle jest ?

Jak dla mnie ma jakby zbyt europejskie rysy twarzy, ale i tak prezentuje się zacnie. Lecz z tego co wiem ma być nieśmiertelną Farah z SOT( tyle, że inteligentniejszą). I raczej będzie nam towarzyszyć od początku do końca.

Ipersja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Prince nie będzie już taki przesadnie mrocznoponury? Fajnie.

Ech... Książę był opętany przez mrok i zuo jeno w drugiej części (swoją drogą, to sobie zainstalowałem, może teraz uda mi się ukończyć WW ;)). Jedynka była baśniowa, a trójka wyważona pod względem klimatu ( no i posiadała genialne teksty mrocznego odpowiednika Księcia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy fajnie. Według mnie powinien być mrocznoponury. To przecież towarzyszyło w PoP od Duszy Wojownika. PoP Piaski Czasu miał jeszcze taką grafikę bajeczną :) Kolorową tak jakby. A w PoP: WW już tego nie było. Chociaż...mógłby być trochę mniej ponury ;P

Edytowano przez Bambus4ever
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi POP to na pewno spodoba mu się Assasin's Creed.

Bzdura, grałem w AC tuż po premierze na x360, nigdy jeszcze tak się nie zawiodłem na żadnej grze jak na Assassin's Creed. Obydwa tytuły tylko trochę są podobne, ale za cholerę nie porównywałbym ich ze sobą. I boję się trochę o nowego PoPa, oby ten cały free roaming nie odbił się na samej grze.

Ja też uważam, że WW miał najgenialniejszy klimat i najsmaczniejszy desing, książe będący na granicy obłędu i zagubienia, jego walka o życie, a przede wszystkim interesująca zagadka w przeszukiwaniu zamku "Imperatorki", sprawiło, że z miejsca pokochałem drugą część z trylogii. A słowa "I'm an architect of my own destruction" bębnią mi w uszach do dzisiaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jednak fabuła była przekombinowana i przypominała Matrix

I tak było w trzeciej części, wszystko wydawało się naciągane, tak by jeszcze coś z księcia można by wycisnąć. A już "Vizier" jest w moim mniemaniu najgorzej wyglądający bossem w historii, szczególnie, że to ostatni przeciwnik w grze i powinien mieć godny wygląd. Ale to tylko moje narzekania ;)

Edytowano przez Trve
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, grałem w AC tuż po premierze na x360, nigdy jeszcze tak się nie zawiodłem na żadnej grze jak na Assassin's Creed

No wiesz. Wersja na PC wyszła niedawno. Niestety nie posiadam Xboxa, ale chyba wersja na PC jest inna troche.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słowa "I'm an architect of my own destruction" bębnią mi w uszach do dzisiaj ;)

Zgadzam się, mym zdanie monolog występujący w tej cut scence, jest jednym z najlepszych w historii fabularnych gier komputerowych.

Czasami jednak fabuła była przekombinowana i przypominała Matrix :P(odnośnie tego Architekta;])

Chyba nie zrozumiałeś przesłania cscenki. :)

A co do AC, to nie przypomina on POP ni w ząb, nie wiem skąd można wziąsć takie porównanie. :blink:

Edytowano przez mrowczak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...