Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Gorky Zero

Polecane posty

no nawet nawet :) to była moja pierwsza skradanka na kompa i musze przyznać że gatunek warty uwagi , wracając do samej gierki to bardzo mnie wciągła (te skradanie się do przeciwnika:)) niestety musze przyznać że nie umiałem znaleźć jakiegoś kompa (w 3 misji bodaj) i wtedy sie zaciołem co skutecznie zniechęciło mnie do dalszej gry :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy tak kazdy jezeli multi by byl taki dobry jak w Splinterze to kazdy wolalby kupic gre tansza ale kazdy moze uwazac inaczej

No właśnie GDYBY był taki dobry jak w SC...a moim zdaniem trudno byłoby w Gorky Zero zrobić coś na kształt tego, nie mówiąc już o dorównaniu takiemu hitowi. Jak dla mnie jest to nieosiągalne. Zresztą obie gry prezentują diametralnie różny poziom - SC - świetny - Gorky Zero - średni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorky Zero to jedna z moich ulubionych gier. Dlaczego? Dlatego, że nie liczą się dla mnie najnowsze efekty graficzne i tym podobne

Gra ma to co w dzisiejszych czasach brakuje grom, chodzi o klimat. Fabuła doskonale go buduje, aż jest się ciekawym co będzie potem, i co najciekawsze ze zwrotami akcji. Muzyka to istne dzieło sztuki, Scorpik spisał się na medal, doskonale buduje klimat. Grafika już w dniu premiery nie była nadzwyczajna, ale nawet dziś mi się podoba.

Gra została wydana za śmieszne 20zł. Niestety gra nie jest za długa, kto nie grał niech zagra, koniecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno chciałem sobie pograć w Gorky Zero.Ale grałem dość krótko.Nie wiem,dlaczego mnie nie wciągnęło,chociaż na początku było fajnie.Jedno,co nie za bardzo mi się podobało,to to,że ogłuszacze strasznie krótko działały.Wiem,że to byłoby zbyt łatwe,gdyby przeciwnicy byli nieprzytomni do końca gry,ale tutaj budzą się zdecydowanie zbyt szybko,a do tego przeciwnicy,który oberwali ogłuszaczem,za nic nie chcieli sprawdzić,co ich zwaliło z nóg.Spokojnie wracali do swoich zajęć.Tak samo,jeśli chodzi o odwracacze uwagi.Strasznie krótko się nimi interesują.Nie mogłem przez to przejść jednego kawałka.Do tego mogliby dać możliwość biegania w tym trybie dokładnego celowania.Może kiedyś jeszcze do gierki wrócę i uda mi się jakoś wykombinować,jak ten kawałek przejść.W dwójkę nie grałem,chociaż mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze Gorki jako skradanka jest beznadziejna. Na pewno nie może się równać z czołówka światową pod tym względem. Wrogowie wyposażeni w supersłuch i supercelność, widzący w ciemnności slyszący przez ściany to twardy orzech do zgryzienia.

Za to jako gra akcji i czasopożeracz sprawdza sie doskonale. Gre przeszedłem biegając w trybie tpp i ciągle strzelając. bardzo mi się podobało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekki zgryz, jak do gry podejść - w końcu nadal od czasu do czasu ze sporą przyjemnością gram w turowe Gorky 17 (taki dziwny jestem :) ), ale z drugiej strony grałem w demko G0, który też mi się podobał, chociaż może mniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...