Jump to content
roofith

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Recommended Posts

A ja nie mogę grać w multi :/ Kuzyn zakłada serwer na GameSpy'u, próbuję wejść i widzę komunikat, że dostaję kicka... czy może to być spowodowane serialem, który wpisałem z CDA?

tak ja mam 2 seriale 1 z cda i drugi z gry osobno kupionej

Podczas uruchamiania gry na 1/4 ekranu robi sie czarna

Pozniej wyswietla sie blad

Wystąpił problem z aplikacją "Full Spectrum Warrrior 2: Ten Hammers" Game i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Co to moze byc ?

------------------

System Information

------------------

Time of this report: 1/26/2009, 18:09:21

Machine name: GRONOSTA-FDF291

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_gdr.080814-1236)

Language: Polish (Regional Setting: Polish)

System Manufacturer: VIA Technologies, Inc.

System Model: KT400A-8237

BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG

Processor: AMD Athlon? XP 2600+, MMX, 3DNow, ~1.9GHz

Memory: 1280MB RAM

Page File: 550MB used, 2503MB available

Windows Dir: E:\WINDOWS

DirectX Version: DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)

DX Setup Parameters: Not found

DxDiag Version: 5.03.2600.5512 32bit Unicode

Albo za duża rozdzielczość:D Zmień na 1024x768 i odpal grę. Potem wejdź w opcje i zmień na taką jaką chcesz. Zachowaj zmiany i zmień rozdzielczość na kompie. Ja taki sam error miałem i mi działa.

Dzieki ziom

Ale wzialem odinstalowalem i STARSZE sterowniki do radka 9200 zainstalowalem i poszlo :)

troche sie tnie ale gra super :)

dzieki raz jeszcze

Ale mam taki sam z gra two words z inicjaja direct3d a mam najnowszego dirext

Doprawdy szkoda, że CDA nie przetestowało gry zanim dodało ją na covera... Najpierw problemy z cdkeyami (czy nie można, jak kiedyś, dawać ich w pliku txt na płycie?), teraz brak możliwości grania w multi (gamespy kickuje, lana nie wykrywa)... Ta gra odkrywa swoje oblicze w multi, a wydanie z cda ją po prostu wykastrowalo.

czołgiem ?? zaraz sprawdzę czy jest tam gdzieś ukryty czołg

Nie wiem czy o ta misje chodzi. Tak jak pisałem grałem w to pól roku temu.

Pamiętam, że była właśnie taka misja z mostem. Trzeba było rozbroić miny i przejechać czołgiem na drugą strone

Podaj wiecej szczegółów (kim grasz, która to misja itd.) to może mi się przypomni :D

mam 4 ostrzały z moździerza oraz 1 C4 oraz 1 ostrzał z helikoptera

no wiec poziom zaczyna sie tak ze wchodzi sie w taki zaułek pozniej przychodzi pierwsza fala wrogów idzie sie na wprost po schodach do budynku z tamtad rozwala sie wrogów schodzi sie na doł po schodach skreca w lewo idzie do budynku na wprost do jakiegoś generała po drodze tam wybiegają za budynku przeciwnicy wychodze z budynku i ide w prawo na most obstawiam go podchodze 1 ekipa za chwile slysze przez radio info o wrogu przeciwnicy wychodzą z lewej czyli z tej strony gdzie przewalony jest budynek chwile pozniej z prawej a z przodu jest linia min ale tych nin nie iddzie rozwalic bo jak najade na nie kursorem to pojawia sie znak ze sa poza mapą a jak klikne prawym to pojawia sie "podłóż ładynek" ale jak puszcze to nic sie nie ddzieje bo gra traktuje ten obszar jak by byl poza mapą

Sry ze tak późno odpisuje.

Z twojego opisu wynika, że to misja 6. Musisz dostać sie do budynku w którym okopał się kapitan Brytyjczyków. Następnie odeprzeć atak (musisz przemieścić piechote do tych niebieskich rąbów i czekać na wrogów).Po odparciu ataku pod swoją kontrole dostaniesz czołg. Rzuć granat dymny na most i potem rozbrój miny. Wystarczy potem dojechać czołgiem do wyznaczonego punktu (uważaj na gości z RPG).

Myśle że pomogłem :D

Edited by darthmnich

ale info o piechocie dostaje dopiero przy próbie wejścia na most - chowam sie za murkiem na srodku bo z lewej zaraz po tym wychodzi 1 koles drugi na wprost i trzeci z prawej ;/

zostawiłem przedtem alfa i brawo przy oknach tak jak pisałeś i nic się nie działo a romb który pojawia się po wejściu na most jest nie osiągalny bo jest poza mapą

podaj gg !!

misja 6 Most Tien hammir nie do przejścia - błąd gry ;/

Edited by czak1984

Ten sam problem w misji 6 - Most Tien hammir. Tyle że utykam już na próbie ostrzału mostu, klikam CTRL aby wywołam mapkę z raportami i nie pojawia się możliwość ostrzału, a ikonka raportu (mikrofon w lewym dolnym rogu) nie podświetla się. Dopiero gdy wybieram innego gościa niż dowódca oddziału np gościa z karabinem maszynowym zostaje ona podświetlona, ale nadal nie mam możliwości wezwania wsparcia ogniowego. Rozwiązanie - sam zabijam szefa oddziału. Ta misja jest pokręcona...

Ten sam problem w misji 6 - Most Tien hammir. Tyle że utykam już na próbie ostrzału mostu, klikam CTRL aby wywołam mapkę z raportami i nie pojawia się możliwość ostrzału, a ikonka raportu (mikrofon w lewym dolnym rogu) nie podświetla się. Dopiero gdy wybieram innego gościa niż dowódca oddziału np gościa z karabinem maszynowym zostaje ona podświetlona, ale nadal nie mam możliwości wezwania wsparcia ogniowego. Rozwiązanie - sam zabijam szefa oddziału. Ta misja jest pokręcona...

to sie pojawia w momencie dojscia do tego generala w budynku ale co dalej ;/ widzę ze nie tylko ja mam problem ;/ gdyby nie ta misja to grę ukończył bym w zeszłym roku :P na wakacje już

Ehh... mam taki dziwny problem. Próbując zdjąć kogoś z granatnika lub ciężkiego karabinu (wiecie - 'e') koleś nie wychodzi zza rogu.... i celuje w ścianę....

Szczególnie zirytowała mnie sytuacja (spowodowana przez ten bug? czy to w ogóle bug? może moja głupota i nieuwaga na treningu...) w której strzeliłem do ściany z m203 (nikt nie ucierpiał... nawet z moich, ciekawe... stali tuż przy murze) po czym czerwony pasek "narażenia na ostrzał" (nie wiem jak to się nazywa...^_^) załadował się do maksimum i mój "podopieczny" radośnie przyjął serię z kałacha na klatę. Przez mur. BARDZO gruby mur i zakończyłem misję. Błąd gry? Wydaje mi się, że na treningu koleś sam wychodził zza winkla. Zresztą to samo jest ze strzelcem ciężkiego karabinu. Proszę o odp, ponieważ ten fakt naprawdę utrudnia mi rozgrywkę.

Ehh... mam taki dziwny problem. Próbując zdjąć kogoś z granatnika lub ciężkiego karabinu (wiecie - 'e') koleś nie wychodzi zza rogu.... i celuje w ścianę....

Szczególnie zirytowała mnie sytuacja (spowodowana przez ten bug? czy to w ogóle bug? może moja głupota i nieuwaga na treningu...) w której strzeliłem do ściany z m203 (nikt nie ucierpiał... nawet z moich, ciekawe... stali tuż przy murze) po czym czerwony pasek "narażenia na ostrzał" (nie wiem jak to się nazywa...^_^) załadował się do maksimum i mój "podopieczny" radośnie przyjął serię z kałacha na klatę. Przez mur. BARDZO gruby mur i zakończyłem misję. Błąd gry? Wydaje mi się, że na treningu koleś sam wychodził zza winkla. Zresztą to samo jest ze strzelcem ciężkiego karabinu. Proszę o odp, ponieważ ten fakt naprawdę utrudnia mi rozgrywkę.

Przez mur jeszcze w tej grze nigdy nie dostałem. Zza rogu mogą tylko prowadzić ostrzał dwaj żołnierze. Zazwyczaj jest to dowódca i strzelec automatyczny. Pasek narażenia szybko się ładuje jak wciska "e" i chcesz wykonać precyzyjny strzał(dowódca i strzelec), ogień zaporowy(strzelec automatyczny), strzał z m203(grenadier). Zza winkla jak chcesz strzelić z granatnika to musisz podzielić drużynę, wciskasz "a" i każesz im się ustawić przy rogu. Następnie każesz im strzelać i wciskasz "e" i boom 40 mm granat leci na spotkanie z mózgiem taliba. W grze jest małe niedopatrzenie bo jak z metra strzelisz w ścianę granat nie powinien wybuchnąć ponieważ ma zapalnik czasowy tzn. musi przelecieć co najmniej 15 metrów aby się uzbroić.

Co do tak ich sytuacji.

Cóż, mi się kiedyś zdarzyło, że pocisk trafił w worki z piaskiem (Czy co tam było) i cały mój oddział poszedł w piach.

Zdarza ci się to często? Jeśli tak, to jest taki mały sposób na ten problem. Ja w podobnej sytuacji (Miałem mało miejsca przy osłonie, a wystawiając żołnierza był pewny zgon) rzucałem granat dymny i wtedy wystawiałem granadiera na środek ulicy i bam...

Cóż. Kombinuj, żołnierzu, kombinuj :)

Tak, nieraz i nie dwa mi się to przytrafiło. W szczególności jak strzelałem z granatnika. Interesujący efekt gdy celujesz we wroga nad osłoną (tzn nie widzisz w celowniku osłony) pocisk trafia w nią i cała grupa idzie do piachu. Denerwujące...

Kiedy wpisuje cd-key to mi pisze, że jest on nieprawidłowy. Dlaczego? (próbowałem wpisać dwa różne cd-keye i problem występuje na obu)

no wiec tak juz wiem ze to bląd gry bo powinna sie animacja włączyć a ona nie występuje . w turok 2 tez tak miałem w finale podszedłem do kolesia i nic sie nie działo a zrestartowałem grę i w tym samym momencie uruchomiła się walka na noże wic nic nie poradzę ze gra ma bug-a

Nicek, mrkapral, Darth Hoostage > dzięki za odpowiedź. :)

Teraz będę wiedział jak to zrobić, nie uważałem na treningu z tym dzieleniem odziału <_<

Darth Hoostage > to też był "mój pierwszy raz" z murem :P Zrozumiałbym gdyby był to jakiś tam murek, ale zakrywał on cały oddział i na dodatek miał jakieś 0,5 metra grubości. Wyobrażacie sobie moje zdziwienie po przyjęciu przez grenadiera całej serii? ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...