Jump to content
roofith

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

Recommended Posts

Ma może ktoś spolszczenie do tej gry? Bardzo proszę o linki. Nigdzie nie mogę znaleść tego spolszczenia...

Poziom jezyka zawartego w grze, jest okolo gimnazjalny, albo jeszcze nizszy. Trzeba bylo do szkoly chodzic :lol: , to bys rozumial.

/ Sprobuj zainstalowac w innym miejscu /katalot -/partycja. To bardzo czesto pomaga.

Edited by eXao

Dobra odpaliłem FSW:TH za pomocą takiego triku (może się komuś przyda):

1. Zmniejszamy rozdzielczość ekranu do 1024x768

2. Odpalamy grę - już bez problemów

3. Wchodzimy w opcje grafiki i zmieniamy rozdzielczość w grze na taką jaka nam pasuje( u mnie 1440x900)

4. Zatwierdzamy, zapisujemy ustawienia i wychodzimy z gry

5. Zmieniamy rozdzielczość ekranu na taką jaka nam pasi

6. I można cieszyć się grą

Dobra odpaliłem FSW:TH za pomocą takiego triku (może się komuś przyda):

1. Zmniejszamy rozdzielczość ekranu do 1024x768

2. Odpalamy grę - już bez problemów

3. Wchodzimy w opcje grafiki i zmieniamy rozdzielczość w grze na taką jaka nam pasuje( u mnie 1440x900)

4. Zatwierdzamy, zapisujemy ustawienia i wychodzimy z gry

5. Zmieniamy rozdzielczość ekranu na taką jaka nam pasi

6. I można cieszyć się grą

ile dacie za to jak zrobić aby gra była PL ??

ja mam problem z przejściem bo nie wiem gdzie iść jestem na moście z zwalonym budynkiem chłopaki mają 4 ostrzały z moździerza + 1 ostrzał z helikoptera w punkcie docelowym pisze że trzeba dotrzeć do punktu piechotą podchodzę do niebieskiego rąbu i nic a na drodze leżą chyba miny ale nie idzie ich rozwalić ani granatami ani z ostrzału a gra pokazuje ze dalej iść się nie da

(niestety xfire nie potrafi zrobić filmu ani Screen-a wiec pokazać o co chodzi nie mogę ;/)

Ja też prosiłbym o spolszczenie do gry, a propos odp. exaos-niektórzy, tak jak, nie mieli niestety w szkole angielskiego.

jak byś zaglądał do instalatorów (pliki ini) to byś wiedział ze każdy język ma swój kod np polski ma 15 a angielski 1 chiński 2 a angielski drugi 9

mam nadzieje ze ten post nie bedzie jeden pod drugim :P

ps gra nie jest dla dzieci bo w pl wersji latają słowa typu k..wa :P a wystarczy edytować 1 Plik aby mieć PL

a ja utknąłem tu

http://www.dailymotion.pl/rczak16/video/x8...xvid_videogames nie wiem co dalej

Edited by czak1984

jak byś zaglądał do instalatorów (pliki ini) to byś wiedział ze każdy język ma swój kod np polski ma 15 a angielski 1 chiński 2 a angielski drugi 9

mam nadzieje ze ten post nie bedzie jeden pod drugim :P

ps gra nie jest dla dzieci bo w pl wersji latają słowa typu k..wa :P a wystarczy edytować 1 Plik aby mieć PL

możesz wytłumaczyć krok po kroku jak to się robi? I czy w każdej grze to zadziała?

Edited by roofith

Żeby przetłumaczyć grę trzeba zedytować jeden plik pod nazwom language na samej górze w pliku będzie pisać jeden zamiast jeden wpiszcie 1045 jakby niedziałało wejdźcie na płycie w gre i tam powinno być plik setub otwuszcie go i zobaczcie jaka liczba jest na polską grę potem wpiszcie w language tom liczbe i wchodzicie w grę i co się dzieje gra jest po polsku :)

bardzo blisko ale wystarczy wpisać 15 jak byś nie zauważył to w polskich wersjach na płytach instalacyjnych są pliki np. Setup.ini a w nim masz wpisy w różnych językach a polski to 0x15 :P

jak dojdziecie do tego samego momentu co ja utknąłem z max. pół roku temu (wtedy kosztowała 50 zł) to dajcie znak jak przeszliście ten element

Edited by czak1984

Mam proceso intel celeron 2.6 i 512ram a ten hammers tnie mi sie niemilosiernie i w grafice sa niedoskonalosci takie jak np bialawe zarysy cieni postaci Przeciez powinno mi smigac i to dobrze

Naprawilem swoj problem  :P Zgadnijcie co zrobilem: odkuzylem procesor - smiga na najwyzszych  :D

PS: W poniedzialek moze ghost cos zrobi i z tymi cd-key'ami do multi tez bo w tym miesiacu jest duzo problemow technicznych z grami z cover

Edited by ^M@TRIX^

mam problem z gra chodzi o to ze w rozdziale drugim misja art of war po calym tym wstepie (rozmowie zolnierzy z dowodctwem) nie dostaje kontroli nad odzialami

gra sie nie zaina zolnierze kiwaja glowami itp sychac dzwieki itp ale nie mam na nic wplywu czy ktos tak ma i czy jest na to jakies rozwozanie

dodam tylko ze probowalem na roznych poziomach trunosci i nie raz restartowalem poziom

przez jaki program otdwarzacie ten plik "language". Bo przez notatnika nie da rady. I jescze jedno. Czy każdą grę można tak spolszczyć?

nie nie każdą :P niektóre trzeba przez edycje w rejestrze czyli zamiast englisz wpisuje sie polish (koniec off topu)

jak przejść tą misje ktoś mi powie ??

ja mam problem z przejściem bo nie wiem gdzie iść jestem na moście z zwalonym budynkiem chłopaki mają 4 ostrzały z moździerza + 1 ostrzał z helikoptera w punkcie docelowym pisze że trzeba dotrzeć do punktu piechotą podchodzę do niebieskiego rąbu i nic a na drodze leżą chyba miny ale nie idzie ich rozwalić ani granatami ani z ostrzału a gra pokazuje ze dalej iść się nie da

Nie wiem dokładnie jak to było(przeszłem to pół roku temu). Z tego co pamiętam trzeba było rozbroić miny, oczyścić most z gościami z RPG, i chyba dojechać czołgiem na ten rąb.

czołgiem ?? zaraz sprawdzę czy jest tam gdzieś ukryty czołg

Nie wiem czy o ta misje chodzi. Tak jak pisałem grałem w to pól roku temu.

Pamiętam, że była właśnie taka misja z mostem. Trzeba było rozbroić miny i przejechać czołgiem na drugą strone

Podaj wiecej szczegółów (kim grasz, która to misja itd.) to może mi się przypomni :D

czołgiem ?? zaraz sprawdzę czy jest tam gdzieś ukryty czołg

Nie wiem czy o ta misje chodzi. Tak jak pisałem grałem w to pól roku temu.

Pamiętam, że była właśnie taka misja z mostem. Trzeba było rozbroić miny i przejechać czołgiem na drugą strone

Podaj wiecej szczegółów (kim grasz, która to misja itd.) to może mi się przypomni :D

mam 4 ostrzały z moździerza oraz 1 C4 oraz 1 ostrzał z helikoptera

no wiec poziom zaczyna sie tak ze wchodzi sie w taki zaułek pozniej przychodzi pierwsza fala wrogów idzie sie na wprost po schodach do budynku z tamtad rozwala sie wrogów schodzi sie na doł po schodach skreca w lewo idzie do budynku na wprost do jakiegoś generała po drodze tam wybiegają za budynku przeciwnicy wychodze z budynku i ide w prawo na most obstawiam go podchodze 1 ekipa za chwile slysze przez radio info o wrogu przeciwnicy wychodzą z lewej czyli z tej strony gdzie przewalony jest budynek chwile pozniej z prawej a z przodu jest linia min ale tych nin nie iddzie rozwalic bo jak najade na nie kursorem to pojawia sie znak ze sa poza mapą a jak klikne prawym to pojawia sie "podłóż ładynek" ale jak puszcze to nic sie nie ddzieje bo gra traktuje ten obszar jak by byl poza mapą

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...