Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Murawka

Mi mix 2 vs HTC U11

Polecane posty

Cześć.

 

Przyszedł czas na wymianę mojego p8 lite i po tym jak borykam sie na im po prawie 2 latach z dziwnym zmuleniem zdecydowałem o zakupie czegoś lepszego i co wytrzyma dłużej niż dwa latka. Wstępnie po odsiewie i czytaniu ,,internetów, wybór padła na Xiaomi mi mix 2 lub HTC U11 oba w podobnej cenie ok 1700zł. Telefonu używam do szeroko pojętego przeglądania internetu, FB i innych społecznościowych portali, oglądania filmów na Youtube i podobnych stronach, w gry nie gram, aparat fajnie jak by robił zdjęcia co najmniej takie jak moja p8 bo jak chce poważnie pofocić to biore lustrzankę a aparatu w telefonie używam np w górach i innych spacerach jak mi sie nie chce tego całego sprzętu ze sobą targać. Wizualnie bardziej podoba mi sie Xiaomi. Chciał bym żeby ten telefon służył mi dłużej niz dwa lata, w planach jeste też zabawa w filmy i zdjęcia VR ale to bez spinki.

Do tej pory nie miałem styczności ze sprzętem Xiaomi wiec mam lekkie obawy, z kolei HTC 620 ma moja dziewczyna i to co ten telefon przeżył to cud ze jeszcze działa :D wiec mam jako takie pojęcie o jakości tej firmy. Osobiście o sprzęt dbam bardzo mój p8 wygląda po 2 latach jak bym go dopiero wyjął z pudełka.

Co doradzicie czy bać sie Xiaomi czy raczej nie ma po co. Od razu zaznaczę ze LG G6 odrzuciłem bo mi jakoś nie pasuje a z  kolei s7 edge ma już swoje dwa lata i jakoś nie jestem przekonany :)

 

Edit: Aha telefon ma być nowy i z polskiej dystrybucji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...