Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 02/2009

Polecane posty

Ja bym zwrócił uwagę na to P A P A. Wydaje mi się, że to oznacza kolejność, która da tytuł gry. A P to może znaczyć Prawda, A - Antagonizm.

Bo zobaczcie na dwie pary:

334. Rozsupłanie koguta.

161. Wiązanie zaklęcia.

305. Zlodowacenie szronu.

591. Odgrzewanie glacjologa.

Czyli "czynność" druga w parze jest antagonizmem pierwszej. Może to z tych czterech trzeba stworzyć tytuł, a reszta jest tylko dla zmyłki??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, 19:10, II -> Luty 2009 (w luty moze zostac wydana kolejna czesc gry)

038. Arytmia spawarki.

045. Kaszka niezgraba.

113. Pistolet maszynowy.

161. Wiązanie zaklęcia.

287. Antagonizm mydelniczki.

305. Zlodowacenie szronu.

334. Rozsupłanie koguta.

430. Wiercik wkręcik.

591. Odgrzewanie glacjologa.

666. Chomikowanie zapalniczki.

(nie wiem co to moze znaczyc)

P->A->P->A->tytuł gry

inicjaly gry ??

W lutym wychodzą kontynułacje Ojciec Chrzestny,F.E.A.R,

Warhammer 40,000,Silent Hill

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nazywał ten program szyfrujący jakoś ROT 32?

038. Arytmia spawarki.

045. Kaszka niezgraba.

113. Pistolet maszynowy.

161. Wiązanie zaklęcia.

287. Antagonizm mydelniczki.

305. Zlodowacenie szronu.

334. Rozsupłanie koguta.

430. Wiercik wkręcik.

591. Odgrzewanie glacjologa.

666. Chomikowanie zapalniczki.

akpwazroc

przetłumaczyć przez ten program

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R

W Lutym 2009 roku jest premiera FEAR 2 Project Origin, który jest kontynuacją jedynki czyli stąd te "II" moim skromnym zdaniem :D. Stąd też również 4 litery tytułu gry... Do ego ta kaszanka, w skrócie można tak opisać pozostałości po przeciwnikach w FEAR, Zlodowacenia, w FEAR bya taka broń która zamrażała przeciwnkików...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, 19:10, II -> Luty 2009 wtedy ma się odbyć jakies przedstawienie artystyczne na gali XFS

287. Antagonizm mydelniczki. hmm... może chodzi o odbieranie mydelniczce mydła bo antagonizm

045. Kaszka niezgraba. tego nie kapuje ale może chodzi o to ze kaszka porozlewana bo niezgraba

334. Rozsupłanie koguta. usunąć supły z ....koguta?....

161. Wiązanie zaklęcia. tworzenie czegoś

113. Pistolet maszynowy. może chodzi o fps-a bo bron palna

430. Wiercik wkręcik. nie kapuje tego

038. Arytmia spawarki. jakoś jak to przeczytałem przyszedł mi na myśl postal 2 nie wiedziec czeum a tak ogolnie moze to jakas szalona gra o spawarce albo chodziaz krwawa zabijanka

305. Zlodowacenie szronu. cos staje sie jeszcze bardziej cosiowate inaczej dojrzewa bo szron staje sie jeszcze bardziej zimny i sie zamienia w lod

591. Odgrzewanie glacjologa. odgrzewanie nauki o lodowcach hmmm.... to moze byc topnioenie lodowcow czyli cos z faldowaniem terenu?

666. Chomikowanie zapalniczki. cos zlego bo 666 i zapalniczka z chomikiem czyli wyrzadzanie krzywdy?

P->A->P->A->tytuł gry nie wiem ze niby z tego wyzej po przeksztalceniu jak na samej gorze wyjdzie tytul?

Nie - Ghost

powiedz ghost czy dobrze kombinuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym programem telewizyjnym to jest jakaś myśl. Co będzie na Dwójce w czwartki o 19.10 od lutego tego roku??

Czwartek - TVP 2 - 19:10 Jeden z dziesięciu

teleturniej

W teleturnieju startuje dziesięcioro zawodników. Gdy pozostanie ich troje, rozpoczyna się finałowa runda, zakończona wyłonieniem zwycięzcy.

Z tym kojarzy mi sie najbardziej UT, ale raczej nie dadzą go do CDA... hmm... B.O.S. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwrócił uwagę na to P A P A. Wydaje mi się, że to oznacza kolejność, która da tytuł gry. A P to może znaczyć Prawda, A - Antagonizm.

Bo zobaczcie na dwie pary:

334. Rozsupłanie koguta.

161. Wiązanie zaklęcia.

305. Zlodowacenie szronu.

591. Odgrzewanie glacjologa.

Czyli "czynność" druga w parze jest antagonizmem pierwszej. Może to z tych czterech trzeba stworzyć tytuł, a reszta jest tylko dla zmyłki??

Brethil dobrze myśli. Tylko co dalej z tym =.=" Ghost zaznaczył, że przeciek jest trudny..

Z Wikipedii glacjologia to "nauka z rodziny hydrologii, zajmująca się badaniem lodowców oraz własnościami lodu".

Może chodzi właśnie o jakieś zaklęcia polegające na ogniu lub wodzie? 161 (jedno z dziesięciu haseł) to w końcu numer tego CDA, więc to może być najważniejsza wskazówka. Kiedyś w CDA była taka reklama, jak lodowa nimfa z jednej strony i jakiś piekielny sukkub (sukubb?) z drugiej się na siebie patrzą.. Spellforce, albo Sacred =.=" Nie znam się za bardzo na takich grach xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o hasło: Zawiązanie zaklęcia!

Bo 161 jest przed nim. Czyli numer kolejnego CDA.

Dobrze myślę Ghost?

Edit:

A może to "II" jest też podpowiedzią, że chodzi o dwa hasła.

Czyli może właśnie:

334. Rozsupłanie koguta

161. Zawiązanie zaklęcia.

Tylko co dalej =.="

---

Ale kasujesz xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...