Jump to content
Ghost

Przecieki do CD-Action numer 02/2009

Recommended Posts

Sues Dog beauty salon ?? sa pieski i salon pieknosci (dog + beauty)

Ale to online tylko chyba, to odpada. Podobnie jak:

Twin beauty dress up game

Bo jakoś tak te psy (faktycznie podobne do tych z DOGZ) mi trochę podobnie wyglądają. No i dwa są :).

Ha, jest i Pet Hair Dresser. To musi być ten tytuł. albo inaczej: Psi Fryzjer.

Może jedna z tych gier: Littlest Pet Shop. Paws & Claws Pet Vet, Pet Vet 3D: Animal Hospital, Pet Vet 3D: Wild Animal Hospital, My Pet Hotel

może dostaniemy podpowiedz czy psy to jakas metafora czy naprawde fizycznie zwierzęta?

Wg. Translate.pl :

Zwierzęta - ANIMAL; BEAST; BRUTE

Pies - DOG; TYKE; TIKE

Salon - DRAWING-ROOM; SITTING-ROOM; SALON; SALOON; PARLOUR; PARLOR

Piękność - BEAUTY; LOVELINESS; BELLE; COMELINESS

Te słowa muszą być w tytule ;>

Może skończcie pisać głupie post, bo i tak je skasuję, a jak mi ciśnienie podniesiecie to jeszcze mogę warna wystawić. OK?

Na drugim zdjęciu jest fotel do pielęgnacji kosmetycznej. Więc szukamy gry gdzie chodzi o pielęgnacje zwierząt.

Złóżcie to co napisali k4cz0r i PC razem i otrzymacie prostą odpowiedź. Obaj podali wszystkie słowa jakie są w tytule.

Zgadza się, ino na saloon, ale salon.

Pierwsza pełna wersja jaką zamiesciliśmy w lutowym CDA to

Pet Beauty Salon

Gra, która pomoże przekonać wasze mamy, siostry, koleżanki, dziewczyny, żony i przyjaciółki, że siedzenie przy komputerze niekoniecznie musi być stratą czasu. :)

Gra została przez nas spolszczona na tyle na ile było to możliwe.

Kolejny przeciek jutro, zaczynamy po 16, chyba że mi coś wypadnie,.

Nie od dziś podejrzewa się, że ze światkiem mafijnym w Ameryce związane były różnego typu sławy show-biznesu. Sporo plotkowało się, że to właśnie mafia pomagała w karierze Frankowi Sinatrze, padały też podejrzenia w kierunku Martina Scorsese. Ich największe nasilenia przypadło na rok 1977, kiedy to 66% gazet amerykańskich prowadziło na swoich łamach domysły na ten temat. Domysły te w jakimś stopniu zostały rozwiązane w lutym 2006 roku.

Powyższy tekst zawiera 5 wskazówek, które powinny nakierować was na tytuł kolejnej gry jaką zamieścimy w CD-Action. Gry w których pojawiają się wyszukane słowa znalazłem trzy co trochę też utrudni Wam przeciek, ale myślę, że niezbyt mocno. W odpowiedzi należy wypisać te wskazówki, podać co określają i podać tytuł gry.

Tylko takie odpowiedzi uznam. Jeśli ktoś trafi na właściwy tytuł, ale nie poda wymaganych przez ze mnie informacji, nie uznam odpowiedzi.

Ha!Ojciec Chrzestny!

EA nie udostępnia swoich tytułów dla czasopism.

Pewnie to jakaś gra mafijna z 2006 roku. Akcja w USA w 1977??

Widoczne jest że daty w grze mafia nie zgadzają się z datami przecieku, ja bym dał GTA3 lata 70 (tiaa...) :P

wskazówki to prawdopodobnie imiona

Martin Scorsese i Frank Sinatra

Oraz daty i procent

1977 - możliwe że to data kiedy odbywa sie fabuła gry

2006 - rok wydania gry?

66% - tego nie wiem

Ale tego chyba już każdy się domyślił

Edited by Greg242

"Domysły te w jakimś stopniu zostały rozwiązane w lutym 2006 roku"- może to oznacza, że ta gra wyszła właśnie w lutym 2006? :]

Podawajcie swoje wskazówki

Myślę że to będzie True Crime: New York City.wyszła w 2006 roku ,jest tam światek "mafijny" i akcja rozgrywa się w Ameryce.

Nie na pewno chodzi o Ojca Chrzestnego...kurde sory...mam coś...

"Nie od dziś podejrzewa się, że ze światkiem mafijnym w Ameryce związane były różnego typu sławy show-biznesu. Sporo plotkowało się, że to właśnie mafia pomagała w karierze Frankowi Sinatrze, padały też podejrzenia w kierunku Martina Scorsese."

Rezervoir Dogs?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...